معرفی سیستم اعلام حریق جنت (Gent) + عکس

معرفی سیستم اعلام حریق جنت (Gent) + عکس

سیستم اعلام حریق جنت (Gent) یکی از سیستم‌های اعلام حریق بسیار باکیفیت و شناخته شده در سراسر جهان است. شرکت جنت با بیش از یک قرن تجربه یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم اعلام حریق شناخته می‌شود. محصولات این شرکت در دو دسته‌ی متعارف و آدرس‌پذیر با قیمت مناسب در مرکز اعلام حریق آرات به فروش می‌رسد. در ادامه می‌توانید با محصولات این برند آشنا شوید.

سیستم اعلام حریق جنت (Gent)

معرفی شرکت اعلام حریق جنت

اعلام حریق Gent شرکتی با بیش از 137 سال قدمت در عرصه‌ی تولید و اختراع، انواع اقلام در صنعت اعلام حریق است که توانسته برند خود را در بین برندهای برتر کشور انگلستان مطرح کند. این شرکت انگلیسی بعلاوه توانسته تولیدات خود را با استانداردهای بین‌المللی همچون استاندارد LPCB در سراسر جهان عرضه کند.

شرکت جنت پیشرو در ساخت محصولات تشخیص و اعلام حریق است که با بهره‌گیری از متخصصان انگلستانی، انتخابی بی‌نظیر برای سیستم‌های اعلام حریق مورد نیاز شما است. محصولات اعلام حریق جنت شامل دتکتورهای اعلام حریق، شستی اعلام حریق، پنل مرکزی و غیره با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

معرفی شرکت اعلام حریق جنت

سیستم آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت (Gent)

نصب سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یکی از پرکاربردترین و مطمئن‌ترین روش‌های حفاظت در برابر حریق در ساختمان‌ها است. سیستم ویجیلون (Vigilon) اعلام حریق هانیول جنت یکی از بهترین سیستم‌های ایمنی در برابر حریق موجود در بازار است. ترکیب نرم‌افزار قدرتمند در کنترل پنل و دستگاه‌های هوشمند متصل به لوپ، سیستمی انعطاف‌پذیر و با کاربری آسان برای تمام انواع ساختمان‌ها ارائه می‌دهد. سیستم ویجیلون طیف کاملی از کنترل پنل‌ها را ارائه می‌دهد که می‌توان آنها را به عنوان پنل مستقل از 1 تا 6 لوپ و یا به عنوان بخشی از شبکه‌ی پنل‌ها نصب کرد. در ادامه به معرفی کنترل پنل‌های آنالوگ آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت می‌پردازیم.

(از مطلب کفپوش عایق برق نیز دیدن کنید.)

سیستم آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت (Gent)

پنل‌های 4 و 6 لوپ ویجیلون پلاس

کنترل پنل‌های ویجیلون پلاس در 3 اندازه‌ی 2، 4 و 6 لوپ موجود هستند که هر کدام از آنها تا حداکثر 200 دستگاه از جمله دتکتورهای پیشرفته‌ی آتش، اینترفیس اعلام حریق، شستی، آژیر و آژیرفلاشر را می‌توانند مدیریت کنند. پنل‌های 2 لوپ و 4 لوپ ویجیلون پلاس با حالت استندبای 24 ساعته‌ی یکپارچه در دسترس هستند و پنل 6 لوپ نیز ظرفیت 72 ساعت حالت استندبای را دارد. گزینه‌های شبکه‌سازی پیشرفته امکان شبکه‌بندی حداکثر 200 پنل در ساختارهای چنددامنه‌ای با گزینه‌های اتصالات مسی یا فیبر نوری را فراهم می‌کند که صرفا مختص پنل‌های 4 و 6 لوپ ویجیلون است.

صفحه نمایش LCD ویجیلون با نور پس زمینه، به خوبی محل آتش‌سوزی یا حریق را نمایش می‌دهد و نمایشگر نوآورانه‌ی 8 خط در 40 کاراکتر پنل با صفحه کلید دکمه‌ای، برای استفاده‌ی اسان طراحی شده است. طرح‌های آتش‌نشانی را نیز می‌توان به گونه‌ای تنظیم کرد که دقیقا نیازهای محل را برآورده سازد. نرم‌افزار ویجیلون به مناطق تحت شبکه امکان می‌دهد تا برای تخلیه یا وضعیت هشدار بخش‌بندی شوند و یا با تاخیرهای از پیش تعیین‌شده پیکربندی شوند. این پنل‌ها کاملا با طیف دتکتورها و آژیرهای سری S-Quad هانیول جنت در یک واحد هوشمند، سازگار هستند.

پنل‌های 4 و 6 لوپ ویجیلون پلاس

پنل تکرارکننده ویجیلون پلاس

پنل تکرارکننده ویجیلون پلاس نمایش و کنترل کامل از سیستم را فراهم می‌کند. این دستگاه به لوپ تشخیص متصل می‌شود و راه‌حلی مقرون به صرفه با کمترین نیاز به سیم‌کشی و نصب ارائه می‌دهد. پنل‌های تکرارکننده با منبع تغذیه 72 ساعته و باتری‌های استندبای عرضه می‌شوند.

پنل تکرارکننده ویجیلون پلاس

ویژگی‌های اصلی پنل‌های ویجیلون پلاس اعلام حریق جنت

 • منبع تغذیه‌ی مورد تایید EN54-4 یکپارچه و حالت استندبای 24 ساعته در پنل‌های 4 لوپ
 • منبع تغذیه‌ی مورد تایید EN54-4 یکپارچه 72 ساعته و با باتری‌های خارجی در پنل‌های 6 لوپ
 • تکنولوژی سنجش پیشرفته‌ی ویجیلون و پردازش نرم‌افزار قدرتمند در پنل به سرعت حریق را تشخیص می‌دهد.
 • ابزارهای راه‌اندازی مبتنی بر کامپیوتر امکان پیکربندی طرح‌های پیچیده را فراهم می‌کند.
 • تکنولوژی پیشرفته‌ی کارت لوپ امکان نظارت و تشخیص وضعیت سیستم را فراهم می‌کند.
 • گزارش رویداد گسترده با استفاده از فلش مموری
 • کنترل پنل دارای رابط کاربری آسان با صفحه نمایش LCD است که اطلاعات دقیق را در مواقع ضروری نمایش می‌دهد.
 • شبکه‌های پنل چندگانه را می‌توان به طور یکپارچه به عنوان یک سیستم برنامه‌ریزی کرد که امکان طراحی و مدیریت سیستم انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های اصلی پنل‌های ویجیلون پلاس اعلام حریق جنت

کنترل پنل‌های نانو اعلام حریق جنت

کنترل پنل‌های نانو اعلام حریق جنت از نصب و راه‌اندازی تا استفاده‌ی روزمره، تجربه‌ی تازه‌ای را ارائه می‌کنند که استفاده از سیستم‌های هشدار آتش را آسان و کارکرد آن را ایمن‌تر می‌سازند. ظاهر پنل به این معنی است که این پنل ظاهر خوبی دارد و می‌توان آن را در هر ساختمانی نصب کرد. پنل نانو از جدیدترین دستگاه‌های لوپ ویجیلون اعلام حریق هانیول جنت استفاده می‌کند. این ویژگی به یک سیستم کوچک امکان می‌دهد تا از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی آتش جنت و عملکرد قوی لوپ با دستگاه‌هایی مانند S-Quad و S-Cubed بهره‌مند شود. ابزار راه‌اندازی نانو اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک ابزار راه‌اندازی آسان علت و معلولی، آن را به صورت آفلاین یا آنلاین پیکربندی کرد.

کنترل پنل اعلام حریق جنت سری نانو مناسب برای سوله‌های کوچک که نیاز به سیستم اعلام حریق مدرن دارند. این سیستم نمونه کوچک از سیستم قدرتمند آدرس‌پذیر ویجیلون است که توانسته تاییدیه‌های EN54 و سازمان آتش‌نشانی تهران را اخذ کند.

(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب کپسول آتش نشانی نیز بازدید کنید.)

کنترل پنل‌های نانو اعلام حریق جنت

ویژگی‌های کنترل پنل‌های نانو اعلام حریق جنت

 • نانو با دستگاه‌های آدرس‌پذیر جنت سازگار است
 • به سیستم می‌توان دستگاه‌های جدیدی اضافه کرد و تغییرات سیستم را از طریق رابط پنل یا ابزار راه‌اندازی مدیریت کرد.
 • ظاهری شبک برای استفاده در کاربردهای مختلف

ویژگی‌های کنترل پنل‌های نانو اعلام حریق جنت

تجهیزات آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت

نقطه‌ی قوت پنل‌های ویجیلون و نانو اعلام حریق جنت به خاطر ترکیب نرم‌افزار کنترل پنل قدرتمند با طیف وسیعی از دستگاه‌های هوشمند هانیول جنت است. همه‌ی دستگاه‌ها به لوپ متصل می‌شوند و سیستمی انعطاف‌پذیر و ساده در هر نوع ساختمانی را ارائه می‌دهند. هر دستگاه تنها نیاز به یک کابل دو هسته‌ای نیاز دارد که به لوپ متصل شود و هر دستگاه دارای ایزولاتور داخلی مدار کوتاه است تا هزینه‌های نصب سیستم اعلام حریق را کاهش داده و یکپارچگی سیستم را افزایش دهد.

(از مطلب اعلام حریق دیتا سنتر نیز دیدن کنید.)

تجهیزات آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت

تجهیزات سری S-Quad

تشخیص آتش‌سوزی با استفاده از حسگرهای پیشرفته از جمله گرما، دود، مونوکسید کربن و سنسور پراکندگی نوری زاویه‌دار معرف سیستم قدرتمند S-Quad است. ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم سبب کاهش چشمگیر آلارم‌های خطا می‌شود. همچنین با عملکرد چهارگانه خود (حسگر، آژیر، فلاشر و پیام صوتی) باعث صرفه‌جویی در سیم‌کشی شده و به زیبایی ساختمان نیز کمک شایانی می‌کند.

(از مطلب اعلام حریق پاساژ نیز بازدید کنید.)

تجهیزات سری S-Quad

شستی‌های آنالوگ آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت

در سیستم‌های آدرس‌پذیر جنت هر شستی اعلام حریق به طور مداوم نظارت می‌شود تا اطمینان حاصل شود شستی می‌تواند در کمتر از یک ثانیه پاسخ دهد. این تجهیزات دارای گزینه‌هایی برای شیشه و عنصر تنظیم مجدد و پوشش محافظ بالابر است. نسخه‌ی کلید سوئیچ این شستی‌ها نیز برای مناطقی که امکان خرابکاری یا دستگاری وجود دارد، موجود است. نسخه‌ی EP مناسب برای محیط زیست تیز با درجه حفاظت IP67 و قابلیت ریست شدن، پوشش محافظ و جعبه‌ی پشتی، در دسترس است.

 • قابل ریست شدن یا شیشه شکستنی
 • پوشش محافظ بالارونده
 • نسخه‌ی ضد آب با IP67 مناسب برای محیط‌های بیرونی
 • امکان نصب حداکثر 200 شستی در هر لوپ
 • دارای ایزولاتور مدار کوتاه داخلی
 • گزینه‌ی نصب سطحی یا نیمه سطح

شستی‌های آنالوگ آدرس‌پذیر اعلام حریق جنت

بیم دتکتور اعلام حریق آدرس‌پذیر جنت

بیم دتکتور یکی دیگر از محصولات اعلام حریق جنت است. تکنولوژی تغذیه با لوپ ویجیلون امکان نصب حداکثر 16 بیم دتکتور در یک مدار حلقه را امکان‌پذیر می‌سازد که هر کدام از آنها می‌توانند حداکثر فاصله‌ی 100 متر را بدن نیاز به منبع تغذیه‌ی خارجی، سیم‌کشی یا رابط، پوشش دهند. این بیم دتکتورهای اعلام حریق Gent با کنترل پنل‌های سری Vigilon و Nano سازگار هستند. بیم دتکتور S-Quad از نرم‌افزار پنل مرکزی برای اطمینان از پاسخ سریع به آتش و در عین حال فیلتر نرم‌افزاری برای کاهش تعداد آلارم‌های کاذب استفاده می‌کند.

بیم دتکتور S-Quad راه‌حلی پیشرفته برای تشخیص خطی دود در نقاطی است که استفاده از دتکتورهای دودی نقطه‌ای کاربردی یا اقتصادی نیست.

بیم دتکتور اعلام حریق آدرس‌پذیر جنت

ویژگی‌های بیم دتکتور اعلام حریق جنت

 • هر بیم دتکتور را می‌توان روی یکی از 6 حالت حساسیت تنظیم کرد تا بهترین تناسب را برای کاربردهای متفاوت داشته باشد.
 • این دتکتور در برابر تداخل نور خورشید و سایر منابع نور، انعطاف‌پذیری بیشتری دارد.
 • سوئیچ کلید از راه دور امکان تست دستگاه را از سطح زمین و بدون نیاز به دسترسی به دستگاه نصب شده در ارتفاع فراهم می‌کند.
 • بیم دتکتور دارای یک LED برای نمایش قدرت سیگنال است که امکان تراز دقیق دستگاه در هنگام راه‌اندازی را فراهم می‌کند.
 • طراحی لنز نوری برای به حداقل رساندن تجمع گرد و غبار و کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری است.

ویژگی‌های بیم دتکتور اعلام حریق جنت

سیستم متعارف اعلام حریق جنت (Gent)

سیستم اعلام حریق متعارف از اولین تجهیزات اعلام حریق است که به خاطر قیمت مناسب بسیار محبوب است. اعلام حریق جنت از کنترل پنل گرفته تا شستی اعلام حریق، دتکتورها، آژیر و آژیر فلاشر و غیره، تجهیزات اعلام حریق متعارف مقرون به صرفه را برای انواع مختلف کاربردها و ساختمان‌ها طراحی و تولید کرده است. اعلام حریق Gent با کنترل پنل Xenex می‌تواند حداکثر 8 زون را تحت پوشش قرار دهد. اعلام حریق جنت در ادغام با طیف آژیرهای S-Cubed جریان کم که صدا، گفتار و نور را در یک دستگاه ترکیب می‌کند، به شما تضمین می‌دهد که محیط مورد نظر دارای سطوح بالایی از پوشش با نرخ پاسخی بالاتر از حد متوسط در شرایط اضطراری است.

(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب اعلام حریق انبار نیز بازدید کنید.)

سیستم متعارف اعلام حریق جنت (Gent)

کنترل پنل اعلام حریق متعارف جنت مدل Xenex

پنل اعلام حریق Xenex دارای استاندارد EN54 (بخش 2 و 4) از موسسه‌ی استاندارد بریتانیا (BSI) است و می‌توان از آن در تاسیسات مطابق با استاندارد BS 5839 بخش 1 استفاده کرد. گزینه‌های این کنترل پنل را می‌توان برای 2 تا 8 زون تعیین کرد. برای ساده‌تر شدن نصب، هر پنل اعلام حریق Xenex دارای یک منبع تغذیه‌ی داخلی و پشتیبانی از باتری اعلام حریق است تا 8 مدار زنگ هشدار، 2 رله‌ی کنتاکت کمکی، امکانات غیرفعال کردن منطقه و همینطور ویژگی‌های تست و راه‌اندازی یک نفره را هدایت کند.

سیستم تشخیص و اعلام حریق متعارف Xenex جنت، تجهیزات حفاظتی باکیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار صاحبان ساختمان‌های کوچک تا متوسط قرار می‌دهد.

(از مطلب اعلام حریق مترو نیز بازدید کنید.)

کنترل پنل اعلام حریق متعارف جنت مدل Xenex

ویژگی‌های اصلی پنل اعلام حریق متعارف جنت

 • پنل Xenex با استفاده از کابل استاندارد 2 هسته‌ای، دستگاه‌ها را روی سیم‌کشی‌های شعاعی متعارف مستقر می‌کند.
 • طیف وسیعی از دتکتورهای دودی، دتکتورهای حرارتی، آژیر و آژیر فلاشر متعارف را می‌توان روی این پنل‌ها نصب کرد.

ویژگی‌های اصلی پنل اعلام حریق متعارف جنت

دتکتورهای اعلام حریق متعارف جنت

دتکتورهای متعارف جنت در انواع مختلف با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شوند. این دتکتورها صرفا قابل استفاده بر روی سیستم‌های متعارف هستند. در ادامه به معرفی برخی از این دتکتورهای متعارف می‌پردازیم:

 • دتکتور حرارتی دما ثابت: این دتکتور اتوماتیک دارای سنسور نیمه هادی است و تشخیص دقیق و قابل اعتماد آتش‌هایی با تولید گرمای زیاد را تضمین می‌کند.
 • دتکتور حرارتی دما ثابت کلاس B: این دتکتورها برای افزایش دمای عملیاتی طبق EN54-5 کلاس B هستند.
 • دتکتور حرارتی دما افزایشی: این دتکتور اتوماتیک با سنسور نیمه هادی سریع برای تشخیص سریع و مطمئن آتش‌سوزی‌هایی که با افزایش سریع دما مناسب هستند و عملکرد حرارت ثابت آن نیز برای تشخیص آتش‌هایی با افزایش دمای آهسته است.
 • دتکتور دودی اپتیکال: این دتکتور تشخیص حریق ایمن و سریع را تضمین می‌کند.

این دتکتورهای غیرآدرس‌پذیر به طور خاص برای سیستم‌های متعارف طراحی شده‌اند. این طیف محصولات نه تنها شامل الگوریتم پیشرفته‌ی تشخیص حریق است بلکه انواع مختلفی از دتکتورها را نیز شامل می‌شود.

دتکتورهای اعلام حریق متعارف جنت

شستی اعلام حریق متعارف جنت

شستی‌های اعلام حریق متعارف جنت برای ارائه‌ی یک رابط هشدار دستی برای پنل‌های متعارف طراحی شده‌اند. همه‌ی شستی‌ها به رنگ قرمز استاندارد عرضه می‌شوند و در انواع نصب نیمه سطحی و نصب سطحی موجود هستند. این شستی‌های متعارف با یک مقاومت 470 اهمی و کنتاکت معمولی باز، کاملا با شیشه هستند. شستی‌های شیشه شکستنی و قابل ریست شدن را می‌توان در واحد استاندارد با نوار زرد رنگ روی المنت که در صورت فعال شدن قابل رویت می‌شود، استفاده کرد. با افزودن یک پوشش شفاف لولایی می‌توان از شستی در برابر عملیات تصادفی محافظت کرد.

 • کاملا سازگار با استاندارد EN54-11
 • دارای IP67
 • نصب سطحی یا نیمه سطحی

شستی‌های اعلام حریق متعارف هانیول جنت زمان نصب را کوتاه و تسهیل می‌کنند.

شستی اعلام حریق متعارف جنت

دتکتور دودی مکشی (Aspirating Smoke Detection)

طیف دتکتورهای دودی مکشی اعلام حریق هانیول جنت که با نام air sampling detection یا سیستم تشخیص نمونه‌گیری هوا نیز شناخته می‌شود، پیش از اینکه دودهای واضحی از حریق برخیزد، آتش باز ایجاد شد و دود سراسر محیط را پر کند، می‌تواند آتش را در مراحل اولیه تشخیص دهد. اعلام حریق جنت انواع مختلفی از دتکتورهای دود مکشی تولید می‌کند که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم. ضمنا می‌توانید در مورد کاربرد این دتکتورها در مطلب کاربرد دتکتورهای دودی مکشی بیشتر مطالعه کنید.

(در مورد نکات حفاظت در برابر حریق نیز مطالعه کنید.)

دتکتور دودی مکشی (Aspirating Smoke Detection).

دتکتور دودی مستقل اعلام حریق جنت مدل FAAST LT-200

دتکتور دودی مکشی FAAST LT-200 با در نظرگرفتن نصاب و کاربر نهایی طراحی شده است. این دتکتور طیف گسترده‌ای کاربردهای کلاس C که حفاظت در آنها دشوار است و استفاده از دتکتورهای دودی سنتی نمی‌تواند موثر و مفید باشد و یا از نظر ظاهری مناسب نیست، را شامل می‌شود. این دتکتور همچنین برای کاربردهای مهم کوچکتر که در آن هشدار سریع تشخیص کلاس‌های A و B لازم است، می‌تواند مناسب باشد. دتکتور دودی مکشی FAAST LT-200 ترکیبی از فناوری‌های تشخیص آسپیراسیون اثبات شده را برای تشخیص قابل اعتماد دود و نصب و نگهداری کارآمد دستگاه ارائه می‌دهد.

این دتکتور دارای ویژگی‌های طراحی داخلی خلاقانه و هوشمند است که برای محافظت از اجزای آسیب‌پذیر طراحی شده است. این دتکتورها شامل یک محقظه‌ی تشخیص LED با حساسیت بالا (یک LED IR خروجی بالا و تقویت‌کننده‌ی گیرنده‌ی IR با بهره‌ی بالا) همراه با سنسورهای جریان اولتراسونیک است.

(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب کابل اعلام حریق نسوز بازدید کنید.)

دتکتور دودی مستقل اعلام حریق جنت مدل FAAST LT-200

نصب و ویژگی‌های دتکتور دودی مکشی اعلام حریق جنت مدل FAAST LT-200

به لطف نرم‌افزار طراحی و پیکربندی Pipe-IQ pipe که به صورت استاندارد همراه محصول ارائه می‌شود، نصب و راه‌اندازی این دتکتور دودی مکشی اعلام حریق جنت بسیار اسان است. دستگاه‌های مستقل FAAST LT-200 به عنوان دستگاه‌های تک کاناله و دو کاناله در دسترس هستند که انعطاف‌پذیری برای کاربردهای مختلف را امکان‌پذیر می‌سازند. این دستگاه دارای قابلیت پیش هشدار برای آستانه‌های هشدار درجه‌بندی شده است.

 • نسخه‌های تک کاناله و دو کاناله با کانال‌های مستقل شامل فن، سنسور و نظارت بر جریان
 • سنسور جریان هوای اولتراسونیک
 • پوشش 2000 مترمربع توسط یک دستگاه
 • فیلتر با قابلیت تعویض آسان

(در مورد تفاوت سیستم اعلام و اطفا حریق بیشتر بخوانید.)

نصب و ویژگی‌های دتکتور دودی مکشی اعلام حریق جنت مدل FAAST LT-200

دتکتورهای دود مکشی سری VESDA-E VEP

سری دتکتورهای دودی VESDA-E VEP اعلام حریق جنت جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری تشخیص را برای هشدار زودهنگام در اکثر کاربردها ارائه می‌کند. این دتکتور که بر اساس فناوری تشخیص Flair و سال‌ها تجربه‌ی کاربردی ساخته شده است، از طریق کالیبراسیون مطلق عملکرد ثابتی را در طول عمر خود دارد.

دتکتورهای دود مکشی سری VESDA-E VEP

فناوری تشخیص Flair چیست؟

Flair یک محفظه‌ی تشخیص نوآورانه و جدید است که هسته‌ی دتکتور دودی مکشی اعلام حریق جنت مدل VESDA-E VEP را می‌سازد و با تشخیص بهتر، آلارم‌های کاذب کمتر، پایداری بالاتر، طول عمر بیشتر دستگاه و غیره همراه است. تصویربرداری مستقیم از ذرات نمونه‌برداری شده با استفاده از تصویرگر CMOS به همراه دایودهای عس دیگر انجام می‌شود که داده‌های بیشتری ارائه می‌کند که می‌توان از آنها برای استخراح اطلاعات علمی در مورد ذرات مشاهده شده با تجزیه و تحلیل استفاده کرد.

فناوری تشخیص Flair چیست؟

نصب، راه‌اندازی و بهره‌بردازی از دتکتور VESDA-E VEP

دتکتور VESDA-E VEP دارای یک آسپیراتور (هواکش) قدرتمند است که امکان استفاده از مجموع 130 متر لوله‌ی نمونه‌برداری در مدل تک لوله و 560 متر در مدل 4 لوله را فراهم می‌کند. نصب و راه‌اندازی این دتکتور با استفاده از AutoConfig امکان‌پذیر شده است که اجازه می‌دهد عادی‌سازی جریان هوا و یادگیری اتوماتیک جریان هوا و دود از داخل دتکتور آغاز شود. دتکتور VEP به طور کامل توسط نرم‌افزار ASPIRE و Xtralis VSC پشتیبانی می‌شود که طراحی لوله‌کشی دستگاه، راه‌اندازی و نگهداری از سیستم را ساده می‌سازد.

(از مطلب اعلام حریق آسانسور نیز بازدید کنید.)

نصب، راه‌اندازی و بهره‌بردازی از دتکتور VESDA-E VEP

اتصالات اترنت و وای‌فای

دتکتورهای دودی مکشی VESDA-E اتصال اترنت و وای فای رابه عنوان ویژگی‌های استاندارد ارائه می‌کنند. این دتکتور را می‌توان به شبکه‌ی متصل اضافه کرد و با استفاده از تبلت یا کامپیوترهای متصل به وای‌فای که برنامه‌ی نظارت و پیکربندی Xtralis روی آن نصب شده باشد اجازه می‌دهد تا به صورت وایرلس از طریق شبکه به دتکتور متصل شوند.

اتصالات اترنت و وای‌فای

دتکتور شعله اعلام حریق جنت

دتکتور شعله اعلام حریق متعارف هانیول جنت شامل دو دسته‌ی FSX می‌شود که برای کاربردهای صنعتی و همینطور زون 1 مناطق خطرخیر مناسب است و طیف FSL که برای زون 2 مناطق خطرخیز است. هر دوی این دتکتورهای شعله با تکنولوژی‌های UV/IR و IR3 موجود هستند و هر دو نیز تاییدیه‌ی EN54-10 دارند.

دتکتور شعله اعلام حریق جنت

فروش سیستم اعلام حریق جنت – مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات انواع سیستم‌های اعلام حریق را برای کاربردهای متفاوت ارائه می‌دهد. این مرکز به عنوان نمایندگی Gent نیز فعالیت می‌کند. قیمت انواع سیستم‌های اعلام حریق را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم های اعلام حریق مشاهده کنید و برای اطلاع از قیمت اعلام حریق جنت می‌توانید با کارشناسان و مشاوران این مرکز تماس بگیرید.

فروش سیستم اعلام حریق جنت - مرکز اعلام حریق آرات

منبع مطلب

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم