لیست قیمت سیستم اعلام حریق آپولو Apollo

لیست قیمت سیستم اعلام حریق آپولو

اعلام حریق آپولو یکی از برندهای شناخته شده و مشهور تولید کننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق است که فعالیت خود را از سال 1980 آغاز کرده است و دارای تجربه و مهارت زیادی در زمینه‌ی تولید سیستم‌های اعلام حریق است. شرکت اعلام حریق آپولو با توزیع تجهیزات خود در 5 قاره، بازوی قدرتمندی برای فعالیت‌ها و تولیدات خود دارد. این شرکت در آمریکا، چین، آلمان و ایرلند هم نمایندگی‌های خود را تاسیس کرده است. تجهیزات اعلام حریق آپولو در دو دسته‌ی آدرس‌پذیر و متعارف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. ‌در ادامه‌ی این مطلب می‌توانید لیست قیمت تجهیزات اعلام حریق آپولو را در مرکز اعلام حریق آرات مشاهده کنید.

لیست قیمت اعلام حریق آپولو

لیست قیمت سیستم اعلام حریق آپولو در مرکز اعلام حریق آرات به صورت زیر است:

دتکتور دودی متعارف سینکلن ( آپولو سری 65 سابق)364,000 تومان
دتکتور حرارتی متعارف سینکلن ( آپولو سری 65 سابق)364,000 تومان
شستی متعارف سینکلن ( آپولو سری 65 سابق)353,000 تومان
آژیر پایه کوتاه متعارف سینکلن ( آپولو سری 65 سابق)510,000 تومان
آژیر پایه بلند کلکسون 990,000 تومان
دتکتور ترکیبی دود و حرارت سری orbis آپولو
پنل 8 زون سری CFP سینکلن ( 8 زون CFP سی تک سابق)5,390,000 تومان

معرفی محصولات اعلام حریق آپولو Apollo

شرکت اعلام حریق آپولو یکی از تولیدکنندگان برتر محصولات اعلام حریق صنعتی و خانگی است. این شرکت انگلستانی فعالیت خود را از سال 1980 آغاز کرد و در کمتر از یک دهه توانست به شهرتی جهانی برسد. محصولات اعلام حریق آپولو در دو دسته‌ی آدرس‌پذیر و متعارف تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

 تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

اعلام حریق آدرس‌پذیر آپولو

تجهیزات اعلام حریق آدرس‌پذیر آپولو قابل استفاده با بسیاری از بزرگترین تولیدکنندگان پنل اعلام حریق دنیا است، که با بهره‌گیری از پروتکل‌های خاص آدرس‌پذیر آپولو عمل می‌کند. از اصلی‌ترین برندهای آدرس‌پذیر آپولو می‌توان به Apollo XP95 و تجهیزات سری Discovery آپولو اشاره کرد. این دو سری محصولات قابل استفاده همراه با پنل‌های ساخته شده توسط شرکت C-Tec هستند.

APOLLO XP95

تجهیزات اعلام حریق آدرس‌پذیر Apollo XP95 مجموعه‌ای از تجهیزاتی است که شامل دتکتورهای دودی اپتیکال و یونیزه و دتکتورهای حرارتی دما ثابت و دما افزایشی است. بعلاوه این سری محصولات شامل تلفن‌کننده آپولو است که انواع ضدآب آن، برای استفاده‌های خارجی مناسب است. Apollo XP95 شامل انواع آژیر نیز هست. همه‌ی این تجهیزات بر یک لوپ قرار می‌گیرند و از پروتکل‌های آپولو XP95 بهره می‌برند.

انواع سیستم های اعلام حریق آپولو

سری آپولو دیسکاوری (Discovery)

تجهیزات اعلام حریق آدرس‌پذیر آپولو سری دیسکاوری شامل مجموعه‌ای از دتکتورهای بسیار تخصصی و باکیفیت است. سری دیسکاوری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای استفاده و نصب در سیستم‌های اعلام حریق بسیار پیشرفته مناسب هستند. این سری ابعاد جدیدی از قابلیت‌های حفاظت از آتش را معرفی می‌کند.

تجهیزات سری دیسکاوری آپولو

اعلام حریق متعارف آپولو

آپولو دو دسته تجهیزات اعلام حریق متعارف تولید و به بازار عرضه می‌کند. لیست قیمت اعلام حریق متعارف آپولو نسبت به تجهیزات آدرس‌پذیر مقرون به صرفه‌تر است و برای ساختمان‌های کوچکتر که نیاز به تجهیزات پیچیده و پیشرفته ندارد، مناسبند. دو گروه اعلام حریق متعارف آپولو به صورت زیر است:

دتکتورهای Apollo Series 65

این دتکتورها دارای ولتاژ 9 تا 33 ولت هستند، به این معنی که دتکتورهای سری 65 هنگام استفاده از پایه‌ی رله می‌توانند در سیستم‌های امنیتی نیز گنجانده شوند. این گروه اعلام حریق متعارف آپولو شامل دتکتورهای دودی اپتیکال و یونیزه، دتکتورهای حرارتی دما ثابت و دما افزایشی و دتکتورهای شعله‌ی UV هستند.

سیستم اعلام حریق آپولو سری 65

Apollo Orbis

سری بعدی از محصولات اعلام حریق متعارف آپولو سری دتکتورهای Orbis است. این دتکتورها از تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار هستند که مختص دتکتورهای آپولو است. سری دتکتورهای Orbis دارای ظاهر بسیار جذابی است. بعلاوه این دتکتورها دارای یک پایه‌ی زمان‌سنح ویژه هستند که برای افزایش زمان نگهداری و راحتی طراحی شده است.

اعلام حریق آپولو سری orbis

فروش محصولات اعلام حریق آپولو در مرکز اعلام حریق آرات

نصب سیستم‌های اعلام حریق در ساختمان‌ها، مراکز تجاری، اداری و صنعتی برای افزایش ایمنی بسیار اهمیت دارد. مرکز اعلام حریق آرات به فروش انواع سیستم‌های اعلام حریق ایرانی و خارجی می‌پردازد. اگر قصد خرید سیستم‌های اعلام حریق با قیمت مناسب‌تر دارید می‌توانید لیست قیمت انواع اعلام حریق را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست قیمت اعلام حریق آپولو و خرید این محصول می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم