لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان

تاریخ بروز رسانی
2024/06/23
  »  اعلام حریق سایانسیستم اعلام حریق ایرانیسیستم اعلام حریق متعارف   »   لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان

لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان

سیستم اعلام حریق سایان، در بین سایر محصولات سیستم اعلام حریق ایرانی که مورد تایید سازمان آتشنشانی هستند، دارای مناسب‌ترین قیمت است. اما از آنجایی که لیست قیمت‌ها به خاطر التهابات بازار متغیر است مرکز اعلام حریق آرات سعی کرده تا این التهابات در ارائه‌ی خدمات و قیمت‌ها تاثیرگذار نباشد. در اینجا لیست قیمت اعلام حریق سایان که آخرین بروزرسانی مربوط به زمستان سال 99 هست را می‌توانید مشاهده کنید.

لیست قیمت اعلام حریق سایان

معرفی سیستم اعلام حریق سایان

سیستم اعلام حریق سایان یکی از سیستم‌های اعلام حریق ایرانی است که نسبت به سایر محصولات اعلام حریق از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. تولیدات شرکت اعلام حریق سایان مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران و سایر شهرستانها است. شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید این محصول کنید. مشتریان تهرانی برگه‌ی اصالت کالا هم دریافت خواهند کرد که در هنگام خرید به آنها داده خواهد شد.

محصولات اعلام حریق سایان (Sayan)

سیستم‌های اعلام حریق سایان در برابر تداخل‌های الکترومغناطیسی بسیار مقاوم هستند. مقاومت در برابر زنگ زدگی، بدنه‌ی محکم و مقاوم به ضربه و ارتعاش از ویژگی‌های محصولات این شرکت است. مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش و ارسال محصولات اعلام حریق سایان فعالیت می‌کند و برای خرید این محصولات می‌توانید با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که گارانتی محصولات اعلام حریق سایان مادام العمر است.

لیست قیمت پنل متعارف سیستم اعلام حریق سایان

پنل‌های مرکزی سیستم اعلام حریق سایان از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم است. این پنل‌ها دارای طراحی ظاهری ساده و مقبولی هستند و توانسته‌اند استاندارد و تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی را دریافت کنند. پنل‌های تسلا از نظر قیمت هم‌رده با سایر برندهای ایرانی از جمله برند تسلا و همینطور کمی ارزان‌تر از پنل زیتکس هستند. پنل دو زون سایان 2.050.000 تومان قیمت‌گذاری شده و با افزایش هر کارت زون، مانند برند تسلا، 150.000 تومات به قیمت آن افزوده می‌شود. این کالا شامل تخفیفات همکاری می‌شود و می‌توانید آن را از مرکز آرات با تخفیف تهیه کنید.

دتکتور دودی اعلام حریق سایان

دتکتورهای دودی سایان مانند سایر تجهیزات این شرکت، دارای ظاهری ساده است. این محصول نیز مورد تایید سازمان آتش‌نشانی است و برای ساخت قطعات آن از تکنولوژی SMD اتسفاده شده است. قیمت دتکتور دودی سایان 145.000 تومان تعیین شده است که نسبت به دیگر برندهای ایرانی اختلاف قیمتی چندانی ندارد.

قیمت دتکتور حرارتی اعلام حریق سایان

دتکتورهای حرارتی سایان مانند دتکتور دودی این برند دارای طراحی ساده، نشان استاندارد و تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی است. این دتکتور نیز با بهره‌گیری از تکنولوژی SMD ساخته شده است. دتکتورهای حرارتی سایان در دو مدل حرارتی دما ثابت و حرارتی دما افزایشی تولید می‌شوند که طبق دستورالعمل‌های آتش‌نشانی و نیاز به نوع آن، در مکانی مشخص نصب می‌شوند. از نظر قیمتی این دو مدل دارای اختلاف قیمتی 2.000 تومان هستند. مطابق با لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان، قیمت دتکتورهای حرارتی این برند 137.000 و 139.000 تومان است که با تخفیف در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

دتکتور دودی موضعی سایان

طراحی دتکتورهای موضعی به صورتی است که هم تشخیص‌دهنده‌ی حریق هستند و هم هشداردهنده. این تجهیزات به صورت مجزا از سیستم اعلام حریق عمل می‌کنند. در برند سایان سه مدل دتکتور دودی موضعی تولید و عرضه می‌شود که نسبت به نوع مکانیزم عملکردشان و نیاز مصرف‌کننده، انتخاب و استفاده می‌گردند. دو مدل دتکتورهای دودی موضعی سایان از نوع سقفی و یک مدل از نوع دیواری است. این تجهیز نیز قیمتی مشابه با سایر برندهای ایرانی دارد.

قیمت آژیر فلاشر اعلام حریق سایان

آژیر و آژیر فلاشر برند سایان دارای شکل و شمایلی ساده هستند و هر دوی آنها به یک شکل با تفاوت اضافه شدن چراغ LED به آژیر فلاشر تولید می‌شوند. این بخش از سیستم اعلام حریق نیز دارای استانداردهای لازم و تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی است و از نظر قیمتی با محصولات سایر برندها هم‌سطح است. تفاوت قیمتی آژیر و آژیر فلاشر سایان حدود 5 هزار تومان است.

لیست قیمت شستی سیستم اعلام حریق سایان

شستی‌های اعلام حریق سایان دارای ظاهری ساده و از نوع برگشت‌پذیر هستند. پس از استفاده از این شستی‌ها می‌توان دوباره آنها را به حالت اولیه بازگرداند. این شستی‌ها با قیمت 90.000 تومان طبق لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان عرضه می‌شوند. این محصول دارای تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی است و از نظر کیفیت و قیمت هم‌رده با سایر برندهای ایرانی قرار می‌گیرد.

 خرید سیستم‌های اعلام حریق سایان – مرکز اعلام حریق آرات

اگر به دنیال سیستم‌های اعلام حریقی با قیمت مناسب هستید، سیستم‌های اعلام حریق ایرانی قیمت مناسب‌تری دارند, بعلاوه اینکه از کیفیتی عالی هم برخوردار هستند. البته برندهای خارجی با قیمت مناسب هم در سبد محصولات مرکز اعلام حریق آرات وجود دارد. محصولاتی مانند سیستم اعلام حریق یونی پاس و تله تک بلغارستان جزو محصولات اعلام حریق خارجی با قیمت مناسب هستند.

لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق سایان

بعلاوه محصولاتی مانند سیستم‌های اعلام حریق پروتک، اعلام حریق جنت، اعلام حریق زتا انگلستان و…. محصولاتی با قیمت‌های بالاتر هستند که از کیفیت بهتری هم برخوردارند. برای مثال برند پروتک قابل استفاده در مراکز صنعتی است و در شرایط سخت هم می‌تواند به راحتی کار کند. برای اطلاع از لیست قیمت سایر سیستم‌های اعلام حریق ایرانی می توانید به صفحه قیمت سیستم اعلام حریق در مرکز اعلام حریق آرات مراجعه کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید محصولات اعلام حریق سایان می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

loading
نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم