معرفی سیستم اعلام حریق زتا انگلیس + عکس

معرفی سیستم اعلام حریق زتا انگلیس + عکس

یکی از تولیدکنندگان برتر سیستم‌های اعلام حریق، شرکت اعلام حریق زتا انگلستان است که به تولید محصولات آدرس‌پذیر و متعارف می‌پردازد. در ادامه‌ی این مطلب به معرفی سیستم‌های اعلان حریق Zeta می‌پردازیم.

سیستم اعلام حریق زتا انگلیس (Zeta Fire Alarm)

معرفی شرکت زتا انگلستان

شرکت زتا در سال 1985 تاسیس شد و یک شرکت تولیدکننده‌ی سیستم‌های تشخیص حریق اولیه در انگلستان است. نام تجاری زتا در سراسر دنیا شناخته شده است و محصولات اعلام حریق این برند در تمام دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر این شرکت در بریتانیا، اروپا، آفریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و آمریکای جنوبی نمایندگی‌هایی دارد.

زتا یک تامین‌کننده‌ی کامل سیستم‌های اعلام حریق است و مشتریان می‌توانند برای تامین تمام نیازهای خود به این شرکت اعتماد کنند.  طیف محصولات این برند شامل سیستم اعلام حریق متعارف و اعلام حریق آدرس پذیر، سیستم تلفن‌کننده اعلام حریق، سیستم‌های تخلیه‌ی صوتی، شستی، پنل مرکزی، دتکتور اعلام حریق از جمله دتکتور گاز مونوکسید کربن، دتکتور حرارتی، دتکتور دودی و همینطور دتکتور دودی مکشی پیشرفته می‌شود. یکی از مزیت‌های اصلی استفاده از تجهیزات اعلام حریق یک تامین‌کننده به جای برندهای مختلف، این است که سازگاری گسترده‌ی سیستم تضمین می‌شود.

شرکت انگلستانی زتا طیف وسیعی از محصولات اعلام حریق را تولید و به بازار عرضه می‌کند و یکی از برترین تولیدکنندگان سیستم‌های اعلام حریق در سطح جهانی است.

معرفی شرکت زتا انگلستان

معرفی سیستم اعلام حریق متعارف زتا

سیستم‌های متعارف، سیستم‌هایی مبتنی بر سخت‌افزار هستند و از تکنولوژی آنالوگ بهره می‌برند. سیستم‌های اعلام حریق متعارف از چند زون تشکیل می‌شوند و دستگاه‌های هر زون یا منطقه به کنترل پنل اصلی متصل می‌شوند. این نوع سیستم از جریان الکتریکی برای ارتباط با کنترل پنل استفاده می‌کند و دستگاه‌های اعلان و هشدار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هر وقت شرایط محیطی مانند دود یا گرما از آستانه‌ی از پیش تعیین شده بیشتر شود، جریان در مدار به طور چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

این تغییر در جریان برای راه‌اندازی آلارم به کنترل پنل اطلاع داده می‌شود. سیستم اعلام حریق متعارف زتا با استفاده از این تکنولوژی عمل می‌کند و البته پنل مرکزی تنها می‌تواند منطقه‌ی وقوع حریق را تشخیص دهد و امکان شناسایی دستگاه فعال شده به طور دقیق وجود ندارد. در ادامه به معرفی تجهیزات متعارف زتا می‌پردازیم.

سیستم‌های متعارف ساده‌ترین نوع سیستم‌های اعلام حریق هستند که معمولا برای نصب در ساختمان‌های کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سیستم اعلام حریق متعارف زتا

پنل‌های اعلام حریق متعارف زتا – مدل Infinity 8

پنل Infinity 8 با طراحی زیبا و مدرن و محفظه‌ی ABS مقاوم در برابر شعله ساخته شده است و از منبع تغذیه‌ی حالت سوئیچ استفاده می‌کند. این پنل مرکزی زتا دارای یک پوشش جلویی کاملا جداشدنی است که سهولت دسترسی برای نصب کابل‌ها را فراهم می‌کند. این پنل را می‌توان با یک جعبه‌ی پشتی فلزی نیز سفارش داد که قرار دادن باتری‌های حداکثر 7 ساعتی را در بدنه‌ی پنل تسهیل می‌کند. از ویژگی‌های این پنل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی به پنل با استفاده از پسورد و عدم نیاز به کلید
 • امکان تست یک نفره
 • امکان غیرفعال کردن زون‌ها یا آژیرها
 • فضا برای باتری‌های تا 3 آمپر
 • گزینه‌ی تاخیر صدا
 • دارای 4 مدار صوتی
 • مطابق با آخرین الزامات استاندارد EN-54 پارت 2 و پارت 4

(پیشنهاد می‌کنیم در مورد بیم دتکتور نیز مطالعه کنید.)

پنل اعلام حریق متعارف زتا

دتکتورهای دودی و حرارتی اعلام حریق متعارف زتا – مدل‌های Fyreye MkII

دتکتورهای دود نوری Fyreye MkII از یک LED پالسی IR و فوتو دیود برای تشخیص پراکندگی IR ناشی از ورود دود به محفظه استفاده می‌کنند. این دتکتورهای متعارف زتا مخصوصا برای تشخیص دود متراکم نوری مناسب هستند که از سوختن موادی مانند وسایل خانه، PVC، پلاستیک، فوم و مواد مشابه تولید می‌شوند و ذرات ریز قابل مشاهده (0.5 تا 10 میکرومتر) تولید می‌کنند.

دتکتورهای حرارتی دما افزایشی Fyreye از ترمیستور برای تشخیص افزایش سریع دما و همچنین دمای آستانه‌ی نهایی 57 درجه‌ی سانتی‌گراد استفاده می‌کنند. دتکتور حرارتی دما ثابت Fyreye دارای یک ترمیستور واحد است که زنگ هشدار را در دمای 57 درجه‌ی سانتی‌گراد به صدا درمی‌آورد.

 • طراحی شده مطابق با استانداردهای EN-54
 • قابلیت قفل شدن به پایه برای جلوگیری از جداسازی غیرحرفه‌ای

در مورد تفاوت سیستم اعلام و اطفا حریق نیز مطالعه کنید.)

دتکتورهای دودی و حرارتی متعارف زتا

ریموت اندیکاتور متعارف زتا

دو مدل LED ریموت اندیکاتور متعارف وجود دارد که شامل یک مدل دیواری MKII-RL/W و یک مدل سقفی (نیاز به پایه) ) MKII-RL/C می‌شود. هر دستگاه دارای دو چراغ LED است که برای نشان دادن زنگ هشدار روشن می‌شود و 8 چراغ LED تا هویت خانوادگی خود را به عنوان ریموت اندیکاتور حفظ کند. مدل ریموت اندیکاتور سقفی اعلام حریق زتا با یک جعبه‌ی پشتی برای نصب روی سطح عرضه می‌شود.

 • هر اندیکاتور را می‌توان برای یک دستگاه یا حداکثر 12 دستگاه برنامه‌ریزی کرد.
 • هر اندیکاتور مستقیما به لوپ تشخیص متصل می‌شود.

ریموت اندیکاتور متعارف زتا

دتکتور شعله‌ ماورابنفش متعارف اعلام حریق زتا

دتکتور شعله یکی از انواع خاص دتکتورهای اعلام حریق است. دتکتور اعلام حریق ماورابنفش Fyreye به طور ویژه برای کاربردهایی مناسب است که انتظار می‌رود شعله در ابتدا به جای دود تشخیص داده شود. این مساله به خاطر ماهیت موادی است که از آنها محافظت می‌شود؛ به عنوان مثال از دتکتور ماورابنفش زتا می‌توان برای حفاظت از دوربین‌ها، کامپیوتر و نوارهای صوتی و تصویری در هر زون استفاده کرد. این دتکتور صرفا برای استفاده در داخل ساختمان است و نباید در معرض منابع کاذب UV مانند جرقه‌ها، چراغ‌های هالوژن بدون پوشش، رعد و برق و غیره قرار گیرد زیرا منجر به هشدار کاذب خواهد شد.

با توجه به ماهیت عملیاتی دتکتورهای شعله، به طور کلی توصیه می‌شود تنها از یک دتکتور در هر زون استفاده شود.

 • ظاهر ساده‌ی دستگاه
 • دارای فیلتر الکترونیکی برای حذف آلارم‌های ناخواسته از پدیده‌های طبیعی
 • زمان تشخیص سریع
 • مصونیت بالا در برابر نویزهای الکترونیکی و تداخل RF

دتکتور شعله‌ ماورابنفش متعارف اعلام حریق زتا

شستی‌های اعلام حریق متعارف زتا

شستی‌های اعلام حریق متعارف زتا از آن جهت منحصربفرد هستند که شکستن شیشه را تقلید می‌کنند و در عین حال مزایای محیطی یک عنصر عملیاتی قابل تنظیم مجدد را به کاربر ارائه می‌دهند. شستی‌های متعارف زتا از یک مکانیزم ساده و در عین حال خلاقانه استفاده می‌کنند که از یک عنصر عملیاتی پلاستیکی سفت و یک فنر در مرکز تشکیل می‌شود. این چیدمان عملکرد واقعی را فراهم می‌کند و فعالسازی شیشه شکستن را شبیه‌سازی می‌کند. پس از فعال شدن شستی، یک نشانگر فعالسازی در بالای پنجره نمایش داده می‌شود. پس از آن دستگاه به سادگی با استفاده از یک کلید تنظیم مجدد می‌شود و بلافاصله برای استفاده‌ی مجدد آماده می‌شود.

برای محافظت بیشتر در برابر فعالسازی‌های تصادفی یک پوشش پلی کربنات مخصوص نیز وجود دارد و بنابراین به دستگاه امکان می‌دهد به عنوان یک نقطه تماس دوگانه عمل کند. البته این بخش باید به صورت جداگانه تهیه شود.

 • دارای تاییدیه‌ی En54-11
 • ضد آب
 • ظاهر شیشه‌ای بازدارندگی اپراتور را حفظ می‌کند
 • فعالسازی مثبت که حس شکستن شیشه را تقلید می‌کند
 • کلید ساده برای بازنشانی دستگاه

شستی‌های اعلام حریق متعارف زتا

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق متعارف زتا – مدل Xtratone

آژیر متعارف زتا مدل Xtratone مطابق با استاندارد EN54 بخش 3 طراحی شده است. این دستگاه اعلام حریق Zeta در رنگ‌های سفید یا قرمز و دارای یک باکس برای سیم‌کشی تمیزتر موجود است. این آژیر اعلام حریق زتا دارای 102 دسی‌بل خروجی صدا است و 22 الگوی صدایی مختلف را ارائه می‌دهد. جنس بدنه نیز از ABS ضد آتش است.

آژیر فلاشر اعلام حریق متعارف زتا مدل Xtratone به گونه‌ای طراحی شده است که برای نصب بدون وسایل الکترونیکی است و در رنگ‌های قرمز و سفید موجود است. این دستگاه منطبق بر استاندارد EN54 بخش 3 است؛ خروجی صدای آن 102 دسی‌بل و دارای 22 الگوی صدایی است.

(از مطلب لوازم جانبی اعلام حریق نیز بازدید کنید.)

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق متعارف زتا – مدل Xtratone

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا

سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر بر خلاف سیستم‌های متعارف، اطلاعات را به عنوان کد باینری (ترکیبی از صفر و یک) از دستگاه‌های متصل به پنل اصلی منتقل می‌کنند. در سیستم‌های آدرس‌پذیر امکان شناسایی دقیق دتکتور یا شستی فعال شده وجود دارد و به همین خاطر این سیستم‌ها کارآیی بیشتری نسبت به سیستم‌های متعارف دارند. در ادامه به معرفی تجهیزات اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا می‌پردازیم.

اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا (Zeta Addressable Fire Alarm System)

کنترل پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا

کنترل پنل Quatro به گونه‌ای طراحی، تولید و آزمایش شده است که به طور کامل منطبق بر الزامات En54 بخش 2 و 4 ارائه شده است. این پنل ماژولار است و در نسخه‌های 1، 2، 3 و 4 لوپ عرضه می‌شود. یک نرم‌افزار Quatro Configuration با طراحی ویژه برای پیکربندی پنل یا چند پنل وجود دارد و می‌توان آن را از طریق اتصال USB در سیستم دانلود کرد.

 • پنل از 1 تا 4 لوپ و قابل گسترش با استفاده از کارت
 • دارای LED برای 20 زون
 • 250 زون قابل برنامه‌ریزی
 • قابلیت حذف زون یا دستگاه
 • دارای یک رله‌ی آتش
 • دارای یک رله‌ی خطا
 • قابلیت پیکربندی کردن از طریق PC یا پنل

کنترل پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا

دتکتور دودی آدرس‌پذیر زتا

دتکتور دود نوری Fyreye MKII از یک LED پالسی IR و دیود نوری برای تشخیص پراکندگی IR ناشی از ورود دود به محفظه استفاده می‌کند. این دتکتور دودی اعلام حریق زتا به ویژه برای تشحیص دود متراکم نوری مناسب است که از سوختن موادی مانند پلاستیک، فوم و موارد مشابه ایجاد می‌شود و شامل ذرات کوچک قابل مشاهده (0.5 تا 10 میکرومتر) می‌شود.

 • منطبق بر استاندارد EN54
 • قابل قفل شدن به پایه برای پیشگیری از برداشتن ناخواسته‌ی دستگاه
 • دارای هشت LED برای دید 360 درجه

دتکتور دودی آدرس‌پذیر زتا

دتکتور حرارتی آدرس‌پذیر زتا

دتکتور حرارتی دما افزایشی زتا از آرایش ترمیستور برای تشخیص سریع دما و همچنین دمای آستانه‌ی نهایی 57 درجه‌ی سانتی‌گراد استفاده می‌کند. دتکتور حرارتی دما ثابت زتا نیز دارای یک ارایش ترمیستور منفرد است که در دمای 57 درجه‌ی سانتی‌گراد زنگ هشدار را به صدا درمی‌آورد.

دتکتور حرارتی آدرس‌پذیر زتا

شستی اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا

شستی‌های آدرس‌پذیر زتا از نوع شیشه شکستنی و قابلیت ریست شدن هستند. آدرس‌دهی این شستی‌ها از طریق یک سوئیچ 8 جهته در پشت جعبه‌ی شستی انجام می‌گیرد و طراحی دستگاه نیز به گونه‌ای است که نمایشگر LED بصری آن، فعال‌سازی هشدار را نشان می‌دهد. یک پوشش پلی کربنات مخصوص نیز برای محافظت بیشتر در برابر فعال‌سازی‌های اتفاقی وجود دارد که به طور جداگانه باید تهیه شود و به دستگاه اجازه می‌دهد مانند یک شستی دوگانه عمل کند.

 • منطبق بر استاندارد EN54
 • ضدآب و دارای IP67
 • فعالسازی از طریق تقلید شیشه شکستن
 • دارای یک کلید ساده برای بازنشانی دستگاه

شستی اعلام حریق آدرس‌پذیر زتا

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق آدرس‌پذیر دیواری زتا

آژیر Xtratone دستگاه آدرس‌پذیر کوچک و با خروجی بالا است که مطابق استاندارد EN54 بخش 3 طراحی شده است. این آژیر را می‌توان به صورت دیواری و یا نیمه تراز نصب کرد. از بین 16 تن صدای مختلف می‌توان در کنترل پنل انتخاب کرد. آژیر فلاشر دیواری آدرس‌پذیر زتا نیز دارای 16 تن صدا است که در کنترل پنل قابل انتخاب است. این آژیر فلاشر با خروجی صدای 100 دسی‌بل و نرخ فلاش بین 0.33 هرتز تا 1.5 هرتز ارائه می‌شود.

آژیر و آژیر فلاشر آدرس‌پذیر سیستم اعلام حریق Zeta در نوع ضد آب نیز تولید می‌شود که برای کاربردهای داخلی و بیرونی بسیار مناسب است. این دستگاه در رنگ‌های قرمز و سفید موجود است و 16 تن صدای مختلف برای آن وجود دارد که می‌توان از کنترل پنل انتخاب کرد.

سیستم‌های تشخیص گازهای قابل اشتعال سمی

قرار گرفتن در معرض گازها می‌تواند بسیار کشنده باشد. در طول روز ما در معرض گازهای مختلفی قرار می‌گیریم که در سطوح کم یا غلظت پایین، خطری ندارند. اما تجمع گازهای قابل احتراق ناشی از نشت می‌تواند باعث انفجار شود و یا تجمع گاز سمی مونوکسیدکربن می‌تواند کشنده باشد. سیستم اعلام حریق زتا با درنظر گرفتن این موضوع، دتکتورهای گازی زتا را ارائه داده است که می‌تواند به صورت مستقل و یا همراه با پنل مرکزی عمل کند. این دتکتور قابلیت تشخیص یک گاز یا گازهای ترکیبی را دارد.

دتکتور گازی زتا برای گازهای سمی کلر، سولفید هیدروژن، بخار آمونیاک، اکسید نیتریک، نیتروژن دی‌اکسید، دی‌اکسید سولفور، کربن مونوکسید، دی‌اکسید کربن و اکسیژن و گازهای قابل اشتعال از جمله بوتان، هپتان، هگزان، پنتان، پروپان، متان، اتیل استات، ایزوپروپیل الکل، اتانول و استون در دسترس است.

سیستم‌های تشخیص گازهای قابل اشتعال سمی

پنل کنترل گاز چندگانه Simplicity Gas Sense  – مدل ZGS100

این پنل برای بررسی و کنترل 48 دتکتور گاز طراحی شده است و بعلاوه می‌تواند واحدهای ورودی و خروجی آدرس‌پذیر Zeta و طیف آژیرهای زتا را نیز اجرا کند. این پنل کنترل گاز زتا با ابعاد 4*40 کاراکتر با نمایشگر LCD است که تمام اطلاعات مورد نیاز دستگاه‌ها روی آن نمایش داده می‌شود. از قسمت منوی کاربر می‌توان وضعیت هر دستگاه را بررسی کرده و سطح غلظت گاز را مشاهده کرد. این قابلیت نظارت و بررسی از راه دور برای مواقعی مفید است که دتکتورهای گازی متعدد در سطح وسیعی پخش شده‌اند. این سیستم را می‌توان به 8 زون مختلف تقسیم‌بندی کرد که این امکان به وجود می‌آید تا آشکارسازها را بر اساس نوع گاز یا نوع منطقه طبقه‌بندی کرد.

 • از پنل ZGS100 در فضاهای داخلی می‌توان استفاده کرد
 • قابلیت سیم‌کشی شعاعی یا حلقه‌ای
 • منبع تغذیه و شارژر یکپارچه
 • حافظه‌ی 1024 رویداد

پنل کنترل گاز چندگانه Simplicity Gas Sense  - مدل ZGS100

دتکتور گازهای سمی زتا

این دتکتور زتا یک دتکتور گازی 24 ولتی است که می‌تواند به صورت مستقل و یا در ارتباط با پنل مرکزی همراه با دتکتورهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این طیف از دتکتورها تعداد زیادی از گازهای سمی را در یک محفظه‌ی صنعتی استاندارد پوشش می‌دهد و برای استفاده در مناطق خطرناک مناسب نیست.

دتکتور گازهای سمی زتا

سیستم‌های نظارت بر گاز CO و تهویه

سیستم Simplicity CO به گونه‌ای طراحی شده است که برای استفاده از سیستم تشخیص آدرس‌پذیر کربن مونوکسید و سیستم تهویه آسان باشد و بتواند غلظت‌های پایین گاز CO را تشخیص داده و فن‌های تهویه‌ی ساختمان را به طور خودکار راه‌اندازی کند. از ویژگی‌های این سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم آدرس‌پذیر آنالوگ واقعی
 • نصب و راه‌اندازی اقتصادی دو سیمه
 • برای سهولت شناسایی دستگاه می‌توان به هر دتکتور یک برچسب بیست کاراکتری داد
 • گزینه‌ای برای 2 رله‌ی تهویه در هر زون، برای سیستم‌هایی با دو فن سرعت
 • دارای باتری پشتیبان برای مواقع اضطراری

(از مطلب کپسول اطفای حریق نیز بازدید کنید.)

سیستم‌های نظارت بر گاز CO و تهویه

پنل‌های Simplicity CO

سیستم Simplicity CO یک کنترل‌کننده با قابلیت کنترل حداکثر 110 مونیتور گاز مونوکسید کربن است که به 8 منطقه‌ی نظارت تقسیم شده است. هر زون یا منطقه به طور دائم روی صفحه نمایش کریستال مایع یا LCD، میزان بالاترین غلظت گاز CO را در آن منطقه بر حسب PPM نشان می‌دهد. این مقدار نظارت شده در هر منطقه هر 10 ثانیه بروزرسانی می‌شود. این سیستم اتصال حداکثر به 2 ماژول رابط را اجازه می‌دهد که به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند تا سیگنالی به تجهیزات تهویه بفرستند تا با بالا رفتن گاز به یک سطح از پیش تعیین‌شده، فعال شوند. اگر در حالی که سیستم تهویه روشن شده، غلظت گاز CO همچنان در حال افزایش باشد، زنگ هشدار به صدا درمی‌آید.

(از مطلب تجهیزات گازسنجی نیز بازدید کنید.)

پنل‌های Simplicity CO

دتکتور Simplicity CO

دتکتور مونوکسیدکربن آدرس‌پذیر آنالوگ CO800G به طور ویژه برای استفاده با پنل نظارت CO و تهویه‌ی آدرس‌پذیر Simplicity CO طراحی شده است. این دتکتور شامل یک حسگر شیمیایی با محدوده‌ی تشخیص 0 تا 600 PPM مونوکسیدکربن است. آدرس دتکتور از طریق یک سوئیچ باینری در پشت آشکارساز تنظیم می‌شود.

(پیشنهاد می‌کنیم مطلب سیستم اطفا حریق گازی را نیز مطالعه کنید.)

دتکتور Simplicity CO

راهنمای نصب سیستم اعلام حریق زتا

یکی از نکات مهم در زمینه‌ی حفاظت در برابر حریق، نصب و راه‌اندازی درست سیستم‌های اعلام حریق است. برندهای مختلف اعلام حریق ممکن است از نظر فرآیند نصب با یکدیگر متفاوت باشند و به همین خاطر است که کابل کشی و نصب سیستم اعلام حریق باید توسط افراد کارآزموده و متخصص انجام شود. سیستم اعلام حریق زتا نیز از این قاعده مستثنی نیست و نصب سیستم‌های متعارف و آدرس‌پذیر و پنل‌های مختلف این برند انگلیسی نسبتا متفاوت است.

پیش از شروع نصب پنل‌ها و سایر تجهیزات لازم است اطمینان حاصل کنید که اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از آسیب قطعات الکترونیکی حساس روی بُرد کنترل ناشی از تخلیه‌ی الکترواستاتیک، انجام شده باشد. پنل مرکزی باید در یک موقعیت خشک و تمیز نصب شود و در معرض ضربه یا لرزش بیش از حد نباشد. پنل‌ها باید حداقل دو متر با سیستم‌های پیجر یا سایر تجهیزات ارسال رادیویی فاصله داشته باشند.

راهنمای نصب سیستم اعلام حریق زتا

خرید سیستم اعلام حریق زتا از نمایندگی

شرکت انگلیسی زتا با محصولات متنوع خود از جمله سیستم‌های اعلان حریق متعارف و آدرس‌پذیر و سیستم‌های تشخیص گاز در سراسر جهان مورد توجه زیادی قرار گرفته است. قیمت اعلام حریق زتا دائما در حال تغییر است که این مساله به خاطر نوسان قیمت‌ها در بازار است. از آنجایی که مدل‌های تقلبی از تجهیزات زتا در بازار وجود دارد بهتر است محصولات این برند را از نمایندگی اعلام حریق زتا تهیه کنید. مرکز آرات به عنوان نمایندگی زتا فعالیت می‌کند و می‌توانید برای اطلاع از قیمت سیستم اعلام حریق زتا با مشاوران این مرکز تماس بگیرید. بعلاوه قیمت سایر سیستم‌ها را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم های اعلام حریق مشاهده کنید.

آرات به عنوان نمایندگی اعلام حریق زتا در اصفهان نیز فعالیت می‌کنید و می‌توانید برای خرید اعلام حریق زتا اصفهان به نمایندگی این مرکز در استان اصفهان مراجعه کنید.

منبع مطلب

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم