سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system) سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system)
سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system) سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system)
سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system) سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system)
سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system) سیستم اعلام حریق سنس-  (Sens Fire alarm system)

سیستم اعلام حریق سنس - Sens Fire alarm system

شرکت فن‌آوری سانا پژوهش گستر تولید کننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق است و محصولات خود را با نام تجاری سیستم اعلام حریق سنس (Sens fire alarm system) به بازار عرضه می‌کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1387 در تبریز آغاز کرد و با تولید سیستم‌های اعلام حریق متعارف یا کانونشنال به بازار راه پیدا کرد. برند سنس همچنین سیستم‌های آدرس‌پذیر نیز تولید می‌کند. طراحی دقیق مطابق با فن‌آوری‌های روز دنیا، بهره‌مندی از استانداردهای تخصصی اروپایی و ملی و کاربری آسان، محصولات این برند را در اکثر استان‌های ایران و برخی از کشورهای همسایه بسیار پرطرفدار کرده است.

راهنمای خرید سریع محصولات اعلام حریق سنس

لیست قیمت سیستم اعلام حریق متعارف سنس
لیست قیمت سیستم
اعلام حریق سنس
تجهیزات اعلام حریق استاندارد آتش‌نشانی
تجهیزات اعلام حریق
استاندارد آتش‌نشانی

محصولات اعلام حریق سنس

پنل مرکزی اعلام حریق سنس

پنل مرکزی اعلام حریق سنس

پنل اعلام حریق سنس در دو مدل MC5  و PC5 تولید و عرضه می‌شود. کنترل پنل MC5 پنل متعارفی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی پردازش دیجیتال ساخته شده است. این پنل نسبت به نویزهای مختلف بسیار مقاوم است و به همین خاطر از پایداری زیادی برخوردار است. کنترل پنل PC5، پنل متعارف سنس منطبق بر تکنولوژی میکروکنترلی است و با پردازش‌های بیشتر و دقیق‌تر توانسته خطای کاذب را به حداقل ممکن برساند. در طراحی مدارهای این سیستم نیز از تکنولوژی SMD  استفاده شده است.

دتکتورهای اعلام حریق سنس

دتکتورهای اعلام حریق سنس

دتکتورهای حرارتی اعلام حریق سنس در انواع دما ثابت و دما افزایشی تولید می‌شوند. دتکتورهای حرارتی دما ثبات نسبت به یک دمای از پیش تعیین شده حساس هستند. با رسیدن دمای محیط به این دمای از پیش تعیین شده، دتکتور فعال شده و وضعیت را به پنل ارسال می‌کند. دتکتورهای دودی سنس از نوع اپتیکال (فوتوالکتریک یا نوری) و در دو مدل SD-101  و S6-CSD-200  تولید می‌شوند. همچنین دتکتورهای مولتی سنس به طور همزمان دارای سنسور دود و حرارت هستند.

شستی اعلام حریق سنس

شستی اعلام حریق سنس

شستی آدرس‌پذیر قابل ریست یا برگشت‌پذیر سنس دارای یک شاسی نشکن یا برگشت‌پذیر است که امکان تست و راه‌اندازی مجدد آن را فراهم می‌کند. این شستی دارای یک چراغ LED است که وضعیت عملکرد آن را نشان می‌دهد. در صورت فعال بودن شستی، آدرس آن روی پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر نمایش داده می‌شود.

تجهیزات خاص اعلام حریق سنس

تجهیزات خاص اعلام حریق سنس

در کنار تجهیزات مرسوم سیستم‌های اعلام حریق برند سنس هم به مانند سایر برندهای برجسته تجهیزات اختصاصی خود را روانه بازار ایران کرده است. آژیر و آژیر فلاشرهای اعلام حریق سنس دارای طراحی بسیار زیبایی هستند و با بهره‌مندی از تکنولوژی پیزو و شدت صدای مناسب، انتخاب مناسبی برای نصب در محیط‌های مسکونی و تجاری می‌توانند باشند. این تجهیزات از تمامی زوایا قابل مشاهده هستند و صدای آنها به صورت یکنواخت در محیط پخش می‌شود. کیفیت صدا و نور بالای آژیر فلاشرهای سنس آنها را گزینه‌ی خوبی برای انتخاب می‌کند.

اعلام حریق متعارف سنس

شرکت فن‌آوری سانا پژوهش گستر تولید کننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق است و محصولات خود را با عنوان سنس (Sens) به بازار عرضه می‌کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1387 در تبریز آغاز کرد و با تولید سیستم‌های اعلام حریق متعارف یا کانونشنال به بازار راه پیدا کرد. این شرکت بعلاوه سیستم‌های آدرس‌پذیر نیز تولید می‌کند. طراحی دقیق مطابق با فن‌آوری‌های روز دنیا، بهره‌مندی از استانداردهای تخصصی اروپایی و ملی و کاربری آسان، محصولات این برند را در اکثر استان‌های ایران و برخی از کشورهای همسایه بسیار پرطرفدار ساخته است. شرکت اعلام حریق سنس در تلاش برای افزایش رضایت مشتری‌های خود و ارائه‌ی خدمات و محصولات باکیفیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. محصولات سیستم اعلام حریق متعارف سنس مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران و سایر شهرستان‌ها است و تجهیزات آدرس‌پذیر این شرکت تاکنون موفق به اخذ تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی نشده است. سیستم اعلان حریق سنس با تولید محصولات باکیفیت، محصولات خود را با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای بررسی قیمت تجهیزات این برند می‌توانید به صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق سنس مشاهده کنید. در ادامه‌ی این مطلب به معرفی تجهیزات این برند می‌پردازیم.

سیستم اعلام حریق متعارف سنس

سیستم‌های اعلام حریق متعارف سیستم‌هایی کاربردی و مناسب برای پروژه‌های نسبتا کوچک، ساختمان‌های مسکونی و ادارات و غیره هستند. در این سیستم هر بخش یا طبقه از ساختمان به عنوان یک زون (منطقه) مشخص می‌شود. در صورت وقوع حریق در هر کدام از این زون‌ها سیستم اعلان حریق آژیر را به صدا در می‌آورد. بر خلاف سیستم‌های آدرس‌پذیر امکان شناسایی محل دقیق وقوع حریق وجود ندارد و منطقه یا زون مورد نظر باید به صورت شخصی بررسی شود. در ادامه تجهیزات متعارف سنس را معرفی خواهیم کرد.

پنل اعلام حریق سنس

پنل اعلام حریق سنس در دو مدل MC5 و PC5 تولید و عرضه می‌شود. کنترل پنل MC5 پنل متعارفی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی پردازش دیجیتال ساخته شده است. این پنل نسبت به نویزهای مختلف بسیار مقاوم است و به همین خاطر از پایداری زیادی برخوردار است. این پنل‌ها از 2 زون تا 12 زون طراحی شده‌اند و منطبق بر تکنولوژی SMD هستند. این پنل منطبق بر استاندارد EN 54، مجهز به مدار هوشمند، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت مناسب است و با کیفیت بالایی که دارد جایگاه ویژه‌ی خود را در میان مشتریان بدست آورده است. کنترل پنل PC5، پنل متعارف سنس منطبق بر تکنولوژی میکروکنترلی است و با پردازش‌های بیشتر و دقیق‌تر توانسته خطای کاذب را به حداقل ممکن برساند. در طراحی مدارهای این سیستم نیز از تکنولوژی SMD استفاده شده است. این کنترل پنل از 2 زون تا 24 زون تولید و به بازار عرضه می‌شود. این پنل با ویژگی‌هایی از جمله داشتن تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی، دارای خروجی‌های متفاوت برای استفاده‌های بیشتر، قیمت مناسب، امکان تست مهندسی تک نفره و کیفیت و راندمان بالا جایگاه ویژه‌ای در بازار فروش پنل‌های اعلان حریق به خود اختصاص داده است.
پنل مرکزی اعلام حریق سنس

دتکتورهای حرارتی سنس

دتکتورهای حرارتی اعلام حریق سنس در انواع دما ثابت و دما افزایشی تولید می‌شوند. دتکتورهای حرارتی دما ثبات نسبت به یک دمای از پیش تعیین شده حساس هستند. با رسیدن دمای محیط به این دمای از پیش تعیین شده، دتکتور فعال شده و وضعیت را به پنل ارسال می‌کند. دتکتور حرارتی دما ثابت سنس با رسیدن دما به بالای 70 درجه‌ی سانتی‌گراد اعلان خطر را برای پنل مرکزی ارسال می‌کند. از این نوع دتکتور می‌توان در مکان‌هایی که در شرایط عادی تغییرات دمایی و مواد دودزا وجود دارد، می‌توان استفاده کرد. دتکتورهای حرارتی دما افزایشی، بر خلاف دتکتور دما ثابت، نسبت به نرخ تغییرات دما حساسند. اگر دما در یک بازه‌ی زمانی مشخص افزایش ناگهانی داشته باشد این دتکتورها فعال می‌شوند. این نرخ تغییر دمایی برای دتکتورهای دما افزایشی اعلام حریق سنس 8 درجه‌ی سانتی‌گراد در دقیقه است. این دتکتورها قابلیت اطمینان بالا و پردازش حالت چند باره‌ی دمای محیط را دارند. بعلاوه تشخیص سریع افزایش ناگهانی دما و مصرف کم جریان از ویزگی‌های دیگر این دتکتور است.

دتکتورهای دودی سنس

دتکتورهای دودی سنس از نوع اپتیکال ( فوتوالکتریک یا نوری) و در دو مدل SD-101 و S6-CSD-200 تولید می‌شوند. این دتکتورها نسبت به انواع مختلف دود و ذرات بسیار ریز حساسیت بالایی دارد. بعلاوه دارای محافظ در برابر ورود گرد و غبار و حشرات هستند و از آنها می‌توان در مکان‌هایی که امکان آتش‌سوزی مواد دودزا وجود دارد و همچنین ساختمان‌های مسکونی و تجاری، استفاده کرد. از ویژگی‌های دتکتورهای دودی اعلام حریق سنس می‌توان به بهره‌مندی از تکنولوژی SMD، تشخیص سریع وجود دود، مصرف انرژی نسبتا پایین، کیفیت بالا و کمترین میزان نویز و آلارم‌های کاذب اشاره کرد.

دتکتور مولتی اعلام حریق سنس

دتکتورهای مولتی سنس به طور همزمان دارای سنسور دود و حرارت هستند. این دتکتورها را می‌توان ترکیبی از دتکتورهای دودی فوتوالکتریک و دتکتورهای حرارتی دما ثابت دانست و به همین خاطر برای کاربردهای متفاوتی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. از این دتکتورها می‌توان در مکان‌های که امکان آتش‌سوزی به همراه دود فراوان و یا دارای گرما هستند، استفاده کرد. اطلاعات بیشتر در مورد انواع دتکتورهای سنس را می‌توانید در صفحه‌ی دتکتور اعلام حریق سنس مطالعه کنید.
آزیر اعلام حریق سنس

ریموت اندیکاتور

ریموت اندیکاتور اعلام حریق سنس از لحاظ الکتریکی با اکثر دتکتورهای موجود در بازار سازگار است. این ریموت دارای بازر داخلی نیز هست. منطبق بر استاندارد EN 54 و قیمت مناسب این ریموت اندیکاتور را به انتخاب مناسبی برای مشتریان تبدیل می‌کند. بعلاوه قدرت اعلام هشدار صوتی و نوردهی بالا، استفاده از ترمینال با 6 ورودی و راحتی نصب از ویژگی‌های دیگر این تجهیزات است.

آژیر و آژیر فلاشر سنس

آژیر و آژیر فلاشرهای اعلام حریق سنس دارای طراحی بسیار زیبایی هستند و با بهره‌مندی از تکنولوژی پیزو و شدت صدای مناسب، انتخاب مناسبی برای نصب در محیط‌های مسکونی و تجاری می‌توانند باشند. این تجهیزات از تمامی زوایا قابل مشاهده هستند و صدای آنها به صورت یکنواخت در محیط پخش می‌شود. کیفیت صدا و نور بالای آژیر فلاشرهای سنس آنها را گزینه‌ی خوبی برای انتخاب می‌سازد.

تجهیزات آدرس‌پذیر اعلام حریق سنس

همانطور که گفتیم اعلام حریق سنس برای تجهیزات آدرس‌پذیر خود تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی دریافت نکرده است. محصولات این شرکت در دسته‌ی تجهیزات آدرس‌پذیر شامل دتکتور دود نوری، دتکتور مولتی یا ترکیبی و شستی اعلام حریق آدرس‌پذیر سنس است که در ادامه به معرفی هر یک از آنها می‌پردازیم.

دتکتور دود آدرس‌پذیر سنس

دتکتور دود آدرس‌پذیر سنس از پردازش میکروپروسسوری بهره می‌برد و حساسیت نسبتا بالایی به ذرات دود در اندازه‌های متفاوت دارد. تشخیص سریع دود، وجود محافظ برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات، حساسیت بالا نسبت به ذرات ریز دود این دتکتور را انتخابی مناسب می‌سازد. از این دتکتور می‌توان در تمام مکان‌هایی که امکان وقوع آتش‌سوزی دودزا وجود دارد استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های دتکتورهای دود آدرس‌پذیر سنس می‌توان به بهره‌مندی از تکنولوژی SMD، حذف نویز و آلارم‌های کاذب، مدار میکروکنترلی، مصرف انرژی پایین، ضریب اطمینان بالا و غیره اشاره کرد.

دتکتور مولتی آدرس‌پذیر سنس

این دتکتور همانند دتکتور مولتی متعارف سنس دارای دو سنسور متفاوت دتکتورهای دودی فوتوالکتریک و دتکتورهای حرارتی دما ثابت است و به همین خاطر در موارد زیادی می‌توان از آنها استفاده کرد.
دتکتور اعلام حریق سنس

شستی اعلام حریق آدرس‌پذیر سنس

شستی آدرس‌پذیر قابل ریست یا برگشت‌پذیر سنس دارای یک شاسی نشکن یا برگشت‌پذیر است که امکان تست و راه‌اندازی مجدد آن را فراهم می‌کند. این شستی دارای یک چراغ LED است که وضعیت عملکرد آن را نشان می‌دهد. در صورت فعال بودن شستی، آدرس آن روی پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر نمایش داده می‌شود.
شستی اعلام حریق سنس

نمایندگی رسمی فروش تجهیزات اعلام حریق سنس - مرکز اعلام حریق آرات

پیشنهاد ما به تمام خریداران سیستم‌های اعلام حریق، خرید از مراکز اعلان حریق معتبر است. مرکز اعلام حریق آرات به عنوان نمایندگی معتبر سیستم‌های اعلام حریق سنس در تهران، محصولات این شرکت را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بعلاوه برای دریافت مشاوره و خرید سیستمی متناسب با نیاز و کاربری خود می‌توانید با مشاوران این مرکز تماس بگیرید. این مرکز تجهیزات مورد نظر شما را بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.
لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی شرکت اعلام حریق سنس

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی اعلام حریق سنس مستقر در تهران، آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق  Sensبه همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

در زندگی روزانه با اصطلاح هوشمند بارها مواجه می‌شویم: ساعت هوشمند، موبایل هوشمند، تلویزیون هوشمند و غیره که برای محصولاتی هوشمند بکار برده می‌شود که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا…

اعلام حریق آرات
۲۴ شهریور ۱۴۰۱
11 دقیقه
نکات نگهداری از انواع سوپاپ

نکات نگهداری از انواع سوپاپ

سوپاپ‌ها کلید هدایت هوا یا مایعات از طریق لوله‌ها هستند و نادیده گرفتن آنها تا زمانی که دچار مشکل شوند، آسان است. با این حال، نگهداری سوپاپ می‌تواند از مشکلات…

اعلام حریق آرات
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
5 دقیقه