fire arat certificate fire arat certificate
dedal dedal
acl acl
bsi bsi

اعلام حریق ایمن گارد Imen Guard Fire Alarm

اعلام حریق ایمن گارد (Imen Guard Fire Alarm) یکی از برندهای ایرانی تولیدکننده سیستم‌های اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی تهران است. این شرکت بر پایه تجربیات موسسین خود در طی سال‌ها همکاری در زمینه سیستم‌های اعلام حریق با برندهای خارجی تاسیس گردید و اکنون محصولات اعلام حریق برند ایمن گارد در بسیاری از پروژه های مسکونی سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارخانجات تولیدی تجهیزات سیستم اعلام حریق ایمن گارد در شهر مشهد دایر بوده و محصولاتی نظیر پنل‌های 2 تا 32 زون، دتکتورهای دودی، کاشف‌های حرارتی دما ثابت و دما افزایشی را تولید و روانه بازار می‌کند.

راهنمای خرید تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد

لیست قیمت سیستم اعلام حریق ایرانی
لیست قیمت
سیستم اعلام حریق ایرانی
برندهای اعلام حریق ایرانی
برندهای
اعلام حریق ایرانی

محصولات اعلام حریق ایمن گارد

پنل مرکزی اعلام حریق ایمن گارد

پنل مرکزی اعلام حریق ایمن گارد

پنل اعلام حریق ایمن گارد همانطوری که در موارد بالاتر ذکر شد؛ در حال حاضر صرفا در مدل اعلام حریق متعارف تولید و عرضه می‌شود.  کنترل پنل اعلام حریق ایمن گارد دارای بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه، دما و رطوبت بوده، فضای مناسبی داخل کفی پنل جهت سربندی سیم های ورودی به ترمینال ها و عدم امکان آسیب دیدن قطعات الکتریال تعبیه شده و به طور کلی در رده‌ی پنل‌های اعلام حریق استاندارد قرار می‌گیرد. ویژگی‌های پنل اعلام حریق ایمن گارد به طور خلاصه به شرح زیر است:

 • دارای ترمینال خروجی رله

 • دارای خروجی 220 ولت جهت راه اندازی فن هواکش پنل

 • دارای ترمینال خروجی 12 ولت بصورت آپشنال

 • دارای ترمینال خروجی 24 ولت

 • قابلیت جدید غیرفعال کردن هر تعداد زون

دتکتور اعلام حریق ایمن گارد

دتکتور اعلام حریق ایمن گارد

برند اعلام حریق ایمن گارد نسبت به تولید دتکتورهای دود و دتکتورهای حرارتی با مکانیزم‌های تشخیص متفاوت اقدام کرده است.  دتکتور دود، دتکتور حرارتی دما ثابت و دتکتور حرارتی دما افزایشی از تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد در زمینه کاشف‌های حریق است. نحوه اتصال سیم به پایه‌های دکتورهای اعلام حریق ایمن گارد در ادامه ذکر شده است:

 • پایه 1: ورودی + زون پنل اعلام حریق

 • پایه 2: ورودی + زون پنل اعلام حریق

 • پایه 3: خروجی - جهت ریموت اندیکاتور

 • پایه 4: خروجی + زون پنل اعلام حریق

شستی اعلام حریق ایمن گارد

شستی اعلام حریق ایمن گارد

در حال حاضر در رده محصولات اعلام حریق ایمن گارد، از شستی‌های اعلام حریق سایر برندهای ایرانی یا خارجی استفاده می‌شود. با توجه به نوع عملکرد تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد تمایل بسیاری از کارفرمایان به استفاده از شستی اعلام حریق ایمن گارد بوده که تا امروز این رده از محصولات این برند روانه بازار نشده است. در جریان استفاده از شستی سایر برندها هیچ گونه اختلالی در عملکرد سیستم اعلام حریق ایمن گارد رخ نداده و بدون اشکال به فعالیت ادامه می‌دهد.

تجهیزات خاص اعلام حریق ایمن گارد

تجهیزات خاص اعلام حریق ایمن گارد

فعلا در رده محصولات ایمن گارد آژیر و آژیرفلاشر و تجهیزات گازسنجی یا تجهیزات خاص سیستم‌های اعلام حریق تولید نشده ولی در کنار این سیستم میتوان از آژیرهای اعلام حریق موجود در بازار از سایر برندها به راحتی استفاده کرد. گارانتی تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد 2 ساله بوده و دارای خدمات پس از فروش به مدت سال نیز هست.

اعلام حریق ایمن گارد

اعلام حریق ایمن گارد (IMEN GUARD Fire Alarm) یکی از برندهای ایرانی تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران است. این شرکت بر پایه‌ی تجربیات موسسین خود که سال‌ها در زمینه‌ی سیستم‌های اعلام حریق با برندهای خارجی فعالیت نموده‌اند، تاسیس گردید و اکنون محصولات این شرکت در بسیاری از پروژه‌های مسکونی سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه فنی و مهندسی ایمن گارد فعالیت خود در زمینه‌ی تولید محصولات اعلان حریق را از اوایل دهه‌ی نود خورشیدی در مشهد آغاز کردند و کارخانه و آزمایشگاه این شرکت در شهر مشهد مستقر است. محصولات اعلام حریق ایمن گارد از نوع متعارف (Conventional) است و در حال حاضر این شرکت در میان محصولات خود، تجهیزات آدرس‌پذیر تولید نمی‌کند. از جمله محصولات سیستم متعارف ایمن گارد می‌توان به کنترل پنل‌های 2 تا 32 زون، دتکتورهای دودی و دتکتورهای حرارتی دما ثابت و دما افزایشی اشاره کرد. در ادامه‌ی این مطلب در مورد این برند تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق بیشتر صحبت می‌کنیم. معرفی سیستم اعلام حریق ایمن گارد

استاندارد سیستم اعلام حریق ایمن گارد

تجهیزات ایمن گارد از نظر کیفیت و رده‌ی محصولات دارای علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران است. تجهیزات این شرکت از جمله پنل مرکزی اعلام حریق و دتکتورهای دودی و حرارتی (دما ثابت و دما افزایشی) مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران قرار گرفته‌اند و می‌توان از آنها در پروژه‌های مختلف بهره‌برداری کرد. بعلاوه لازم به ذکر است از آنجایی که کشور ما ایران، در محاصره‌ی تحریم‌های متعددی از جانب جوامع جهانی است امکان دریافت تاییدیه‌های جهانی برای این محصول باکیفیت ایرانی تاکنون میسر نشده است؛ اما می‌توان ادعا کرد که محصولات این شرکت از نظر کیفیت و کارکرد هم‌تراز با سایر محصولات ایرانی و خارجی است. استاندارد سیستم اعلام حریق ایمن گارد

تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد

پنل اعلام حریق ایمن گارد

پنل مرکزی از مهم‌ترین تجهیزات در یک سیستم اعلان حریق است. کنترل پنل‌های متعارف ایمن گارد از 2 زون تا 32 زون موجود است و می‌توان از آن برای نصب در پروژه‌های مختلف مسکونی، اداری و غیره استفاده کرد. از ویژگی‌های پنل متعارف ایمن گارد می‌توان به موارد زیر اشاره کد:
 • مجهز به بدنه‌ی فلزی مقاوم در برابر ضربه، رطوبت و حرارت
 • دارای ترمینال خروجی رله
 • دارای خروجی 220 ولت برای راه‌اندازی فن هواکش
 • دارای ترمینال خروجی 24 ولتی
 • دارای ترمینال خروجی 12 ولتی به صورت انتخابی
 • قابلیت غیرفعال کردن هر کدام از زون‌ها
 • دارای فضای مناسب در پنل برای تنظیم و راه‌اندازی سیم‌های ورودی به ترمینال‌ها بدون آسیب رسیدن به قطعات الکتریکی
پنل اعلام حریق ایمن گارد

دتکتور دودی اعلام حریق ایمن گارد

یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای تشخیص اولیه‌ی حریق، دتکتورهای دودی هستند. حساسیت و توانایی این دتکتورها در تشخیص اولیه و زودهنگام دود می‌تواند نقش مهم و بسزایی در کاهش خسارت‌های جانی و مالی ناشی از آتش‌سوزی‌ها داشته باشد. نحوه‌ی اتصال سیم به پایه‌ها برای نصب دتکتور دودی ایمن گارد به صورت زیر است:
 • پایه 1:ورودی +زون پنل اعلام حریق
 • پایه 2: ورودی -زون پنل اعلام حریق
 • پایه 3: خروجی – جهت ریموت اندیکاتور
 • پایه 4:خروجی + زون پنل اعلام حریق
لازم به ذکر است برای استفاده و نصب آسان، هیچ تفاوتی بین پایه‌های 1 تا 4 وجود ندارد و هر کدام را می‌توان به دلخواه به عنوان ورودی یا خروجی در نظر گرفت. دتکتور دودی اعلام حریق ایمن گارد

دتکتور حرارتی دما ثابت ایمن گارد

دتکتورهای دما ثابت نوعی از دتکتورها هستند که با رسیدن دما به یک میزان از پیش تعیین شده، فعال می‌شوند. نحوه‌ی اتصال سیم به پایه‌ها در دتکتور حرارتی دما ثابت ایمن گارد به صورت زیر است:
 • پایه 1: ورودی+ زون پنل اعلام حریق
 • پایه 2: ورودی – زون پنل اعلام حریق
 • پایه 3:خروجی+ جهت ریموت اندیکاتور
 • پایه 4:خروجی+زون پنل اعلام حریق
در این دتکتور نیز تفاوتی بین پایه‌های 1 تا 4 وجود ندارد و برای سهولت کار می‌توان هر کدام را به دلخواه برای ورودی یا خروجی انتخاب کرد. دتکتور حرارتی دما ثابت ایمن گارد

دتکتور حرارتی دما افزایشی ایمن گارد

دتکتور حرارتی دما افزایشی نوعی از دتکتورهای حرارتی است که به نرخ تغییرات دمایی حساس است و با تغییر دما فعال شده و سیستم اعلان حریق را فعال می‌سازد. نحوه‌ی اتصال سیم به پایه‌ها در دتکتور حرارتی دما افزایش ایمن گارد به صورت زیر است:
 • پایه 1: ورودی +زون پنل اعلام حریق
 • پایه 2: ورودی -زون پنل اعلام حریق
 • پایه 3: خروجی – جهت ریموت اندیکاتور
 • پایه 4:خروجی + زون پنل اعلام حریق
در این دتکتور نیز تفاوتی بین پایه‌های 1 تا 4 وجود ندارد و برای سهولت کار می‌توان هر کدام را به دلخواه برای ورودی یا خروجی انتخاب کرد.

شستی متعارف ایمن گارد

اعلان حریق ایمن گارد فعلا در میان محصولات خود شستی اعلام حریق تولید نمی‌کند اما برای نصب در این سیستم متعارف می‌توان از سایر شستی‌های اعلام حریق موجود در بازار استفاده کرد. شستی متعارف ایمن گارد

آژیر و آژِیر فلاشر ایمن گارد

اعلام حریق ایمن گارد در میان تجهیزات خود فعلا آژیر و آژیرفلاشر تولید نمی‌کند و می‌توان از آژیرهای اعلام حریق موجود در بازار از سایر برندها استفاده کرد. آژیر و آژِیر فلاشر ایمن گارد

گارانتی تجهیزات ایمن گارد

تجهیزات اعلان حریق ایمن گارد دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

لیست قیمت اعلام حریق ایمن گارد

جهت دریافت لیست قیمت اعلام حریق ایمن گارد می‌توانید با کارشناسان فروش مرکز اعلام حریق آرات در ارتباط باشید.
لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی فروش محصولات اعلام حریق ایمن گارد

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی و عاملیت فروش تجهیزات و ادوات سیستم اعلام حریق ایمن گارد مستقر در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق ایمن گارد به همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

زنگ اعلام حریق

زنگ اعلام حریق: دستگاهی مهم در زره ساختمان شما

در مورد سیستم‌های مهار آتش چه می‌دانید؟ اغلب اوقات وقتی که نام تجهیزات آتش نشانی به گوشمان می‌خورد، ابزاری مثل کپسول آتش نشانی یا زنگ خطر در ذهنمان مجسم می‌شود….

اعلام حریق آرات
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
23 دقیقه
انواع سیستم اطفا حریق

انواع سیستم اطفا حریق

حفاظت در برابر آتش یکی از دغدغه‌های مهم در ساختمان‌های صنعتی و تجاری، پالایشگاه‌ها و حتی ساختمان‌های مسکونی است. در همین راستا سیستم‌های اعلام حریق متفاوت از جمله سیستم‌های اعلام…

اعلام حریق آرات
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
11 دقیقه
سیستم اطفا حریق هارنس

سیستم اطفا حریق هارنس

تجهیزات اعلام و اطفا حریق امروزه بخشی جدایی‌ناپذیر از ایمنی ساختمان‌ها هستند. تشخیص زودهنگام حریق با سیستم‌های اعلام حریق و خاموش کردن سریع آن با سیستم‌های اطفا حریق می‌تواند در…

اعلام حریق آرات
۲۷ فروردین ۱۴۰۲
6 دقیقه
نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم