لیست قیمت اعلام حریق زیتکس

تاریخ بروز رسانی
۰۶ بهمن ۱۳۹۸
کالای خود را جستجو کنید.
فیلتر ها
فیلتر فعال
  • فیلتر های فعال
  • فیلتر ها
  • مرتب سازی
  • برند اعلام حریق
    برند های مورد نظر خود را انتخاب کنید .
  • نوع تجهیزات
    نوع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب کنید .
  • محدوده قیمت

شرکت اعلام حریق زیتکس در زمره‌ی برترین شرکت‌های فعال در صنعت سیستم‌های اعلام حریق ایرانی است. زیتکس اولین برند ایرانی است که موفق به اخذ تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی تهران و نشان استاندارد ملی ایران شده است. این شرکت در ابتدا تنها سیستم‌های اعلام حریق متعارف تولید می‌کرد و از سال 97 طراحی سیستم‌های پیشرفته‌ی آدرس‌پذیر را آغاز کرد و موفق به اخذ تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی تهران هم شد. در این مطلب می‌توانید ضمن مشاهده‌ی لیست قیمت اعلام حریق زیتکس با این شرکت هم اشنا شوید.

تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

لیست قیمت اعلام حریق زیتکس

در جدول زیر می‌توانید لیست قیمت اعلام حریق زیتکس را مشاهده کنید. ما در تلاش هستیم برای آسودگی هرچه بیشتر مشتریان این لیست را در سایت فایرفایت به طور مرتب بروزرسانی کنیم. قیمت‌هایی که مشاهده می‌کنید مطابق با آخرین اعلام مرکز حریق آرات، در  تابستان 1402است.

ردیف عنوان مدل قیمت
لیست قیمت دتکتور دودی زیتکس
دتکتور دودی فتو الکتریک زیتکسZI-S 815 269500 ئتومان
دتکتور دودی فتوالکتریک زیتکس ZI-S 817329500
دتکتور دودی زیتکس مدل ZI-S 820379500 تومان
لیست قیمت دتکتور حرارتی زیتکس
دتکتور حرارت زیتکسZI-H 715 265500 تومان
دتکتور حرارتی زیتکس ZI-H 717324500 تومان
دتکتور حرارتی زیتکس مدل ZI-H 720375500 تومان
لیست قیمت دتکتور حرارتی افزایشی زیتکس
دتکتور حرارتی افزایشی زیتکس ZI-H 715 ROR269500 تومان
دتکتور حرارتی افزایشی زیتکس ZI-H 717 ROR329500 تومان
دتکتور حرارتی افزایشی زیتکس مدل ZI-H 720 ROR379500 تومان
لیست قیمت دتکتور ترکیبی دودی حرارتی زینکس
دتگتور ترکیبی دود و حرارت زیتکسZI-HSD 1015359500 تومان
دتگتور ترکیبی دود و حرارت زیتکسZI-HSD 1020399500 تومان
لیست قیمت دتکتور گازی زیتکس
دتکتور گاز مونکسید کربن و گاز شهری زیتکس (220 ولت) ZI-G 915800.000 تومان
لیست قیمت شستی اعلام حریق زیتکس
شستی اعلام حریق دارای کلید تست و قابل ریست ZI-CP95229500 تومان
شستی اعلام حریق زیتکس دارای کلید تست مدل CP-85189500
تومان
شستی اعلام حریق دارای کلید تست و روکش ضد آب CP-86209500 تومان
لیست قیمت اژیر فلاشر زیتکس
آژیر فلاشر ZI-SS81229500 تومان
آژیر فلاشر با 30 تون صدا و 3 سطح بلندی صدا ZI-SS 88799500 تومان
لیست قیمت پنل مرکزی اعلام حریق زیتکس
پنل اعلام حریق 10زون zx-10pro4.990.000 تومان
پنل اعلام حریق 2 زون زیتکس ZX-1800-20
پنل اعلام حریق 4 زون زیتکسZX-1800-40
پنل اعلام حریق 6 زون زیتکسZX-1800-60
پنل اعلام حریق 8 زون زیتکسZX-1800-80
پنل اعلام حریق 10 زون زیتکسZX-1800-100
پنل اعلام حریق 12 زون زیتکس ZX-1800-125.890.000 تومان
پنل اعلام حریق 14 زون زیتکس ZX-1800-146.190.000 تومان
پنل اعلام حریق 16 زون زیتکسZX-1800-166.490.000 تومان
پنل اعلام حریق 18 زون زیتکسZX-1800-186.790.000 تومان

با خرید محصولات اعلام حریق زیتکس از مرکز اعلام حریق آرات، از تخفیف‌های قیمتی ما برخوردار شوید. برای اطلاع از تخفیف‌ها با ما در ارتباط باشید.

قیمت سیستم اعلام حریق زیتکس

قیمت محصولات زیتکس بر چه عواملی وابسته است؟

تغییرات لیست قیمت زیتکس به چندین عامل وابسته است که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

۱. ویژگی‌ها و عملکرد محصول: محصولات با ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و عملکردهای ویژه معمولاً قیمت بالاتری دارند. به عنوان مثال، اگر یک محصول اطفا حریق دارای فناوری‌های نوین، دقت بالا یا قابلیت‌های اضافی باشد، ممکن است قیمت آن بیشتر باشد.

۲. تکنولوژی و مواد استفاده شده: استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد با کیفیت بالا می‌تواند به افزایش هزینه تولید و در نتیجه قیمت بالاتر محصول منجر شود.

۳. رقابت در بازار: رقابت در بازار نیز تاثیر بزرگی بر قیمت دارد. اگر بازار پر از محصولات مشابه با قیمت‌های رقابتی باشد، شرکت‌ها ممکن است قیمت‌های خود را متناسب با بازار تنظیم کنند.

۴. موقعیت جغرافیایی: هزینه‌های حمل و نقل، مالیات‌ها و دیگر عوامل مرتبط با موقعیت جغرافیایی شرکت نیز می‌توانند تاثیرگذار باشند.

۵. خدمات پس از فروش: محصولاتی که خدمات پس از فروش خوبی ارائه می‌دهند (مانند نگهداری، تعمیرات و به‌روزرسانی‌ها) ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

۶. نیازهای بازار و مشتریان: تقاضای بازار و نیازهای مشتریان نیز می‌توانند تعیین‌کننده قیمت باشند. اگر محصولی به طور ویژه توسط مشتریان مورد نیاز باشد، شرکت ممکن است بتواند قیمت بیشتری اعمال کند.

به طور کلی، قیمت‌گذاری محصولات زیتکس یک تعادل بین این عوامل و دیگر عوامل اقتصادی و تجاری است. تصمیم‌گیری در مورد قیمت‌ها بسته به استراتژی کسب و کار شرکت، هزینه‌ها، میزان مارجین سود، بازار هدف و تفاوت‌های محصول نسبت به رقبا انجام می‌شود.

شرکت اعلام حریق زیتکس بهترین در بین ایرانی‌ها

همانطوری که در شروع مطلب عرض کردیم شرکت اعلام حریق زیتکس که گاهی آنرا در موتورهای جستجو اعلام حریق Zitex نیز می نویسند، یکی از شرکت‌های پیشتاز در تولید سیستم‌های اعلام حریق در ایران است. محصولات این کمپانی مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران است.

شرکت زیتکس در ابتدای امر مبادرت به واردات محصولات برند زیتکس تولید کشور فنلاند و ترکیه می‌کرد. در سال 94 کارخانه زیتکس در شهر تبریز تاسیس و تولید محصولات زیتکس ایران آغاز شد. همانطوری که اشاره کردیم زیتکس در ابتدا صرفا به تولید محصولات اعلام حریق متعارف می‌پرداخت اما با پیشرفت و استقبال مشتریان ایرانی، سال گذشته از نوع سیستم‌های آدرس پذیر زیتکس رونمایی کرد و با اثبات عملکردش توانست نشان استاندارد ملی و تاییدیه سازمان آتش نشانی ایران را بگیرد.

محصولات اعلام حریق زیتکس در بین سایر برندهای ایرانی بالاترین کیفیت را دارد؛ همچنین کمترین خرابی و آلارم کاذب را در مقایسه با نمونه‌های تولید داخل دارد. قیمت اعلام حریق زیتکس البته در مقایسه با نمونه‌های ایرانی اندکی بالاتر هم هست.zitex fire alarm price list

برند اعلام حریق زیتکس اولین بــرند ملی تائید صلاحیت شده توسط سازمان آتش نشانی و خدمـات ایمنـی شهـرداری تهران

اعلام حریق زیتکس دارای گواهی استاندارد CE مطابق با استانداردهای EN 54 از Dedal بلغارستان (عضو سازمان بین المللی

برای تخمین مقدار هزینه سیستم اعلام حریق ابتدا فهرست نیازمندی‌های خود را معین کنید!

برای تمام مشتریان پس از آگاهی از امکانات و مزایای سیستم‌های اعلام حریق، دانستن قیمت آنها بالاترین اولویت را دارد. می‌خواهید بدانید قیمت سیستم اعلام حریق زیتکس چقدر است؟ قیمت این سیستم‌ها را تعداد اجزای دربرگیرنده آنها معین می‌کند. اگر می‌خواهید در اینباره بیشتر اطلاعات کسب کنید سری به صفحه لیست قیمت سیستم اعلام حریق بزنید.

درباره قیمت اعلام حریق زیتکس باید تکرار کنیم که در مقایسه با سایر برنده‌های ایرانی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند، متقابلا هزینه آنها از کمی بالاتر از سایر رقبای وطنی‌شان است. به علاوه تفاوت قیمت در سیستم‌های متعارف و آدرس پذیر همواره وجود دارد و زیتکس هم از این بابت احتمالا مستثنی نخواهد بود، اما فراموش نکنید که قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس یقینا در مقایسه با نمونه‌های اروپایی اقتصادی‌تر و مناسب‌تر است.

لیست قیمت تجهیزات اعلام حریق برند زیتکس

خرید تجهیزات اعلام حریق زیتکس از مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات، رنج وسیعی از محصولات اعلام حریق را ارائه می نماید. در سبد محصولات ما تولیدات داخل کشور که دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی هستند وجود دارد. همچنین برای خرید بهترین سیستم‌های اعلام حریق اروپایی و آمریکایی برای استفاده در محیط‌هایی با شرایط پییچیده و حساس می‌توانید روی آرات حساب کنید.

ویژگی بارز این مرکز، فروش محصولات شرکت‌های ایرانی با قیمت نمایندگی و با ضمانت اصالت کالا عرضه است؛ به علاوه قیمت اعلام حریق زیتکس دارای تخفیفات حجمی است که کارشناسان ما پس از تخمین نیازمندی‌های شما آنرا به اطلاعتان می‌رسانند. در ادامه به معرفی و قیمت تجهیزات اعلام حریق زیتکس اشاره می‌کنیم.

لیست قیمت پنل‌های اعلام حریق زیتکس

اعلام حریق زیتکس دارای دو مدل پنل است. یک مدل پنل که از 2 زون تا 18 زون ساخته می‌شود و با اضافه و کم کردن کارت، قابل تبدیل به زون‌های بالاتر یا پایین‌تر است. استفاده از تکنولوژی حذف نویز، مدارات آبکاری‌شده‌ی متالیزه و قطعات SMD این پنل‌ها را تبدیل به برترین پنل‌های اعلام حریق ایرانی کرده است. این پنل‌های زیتکس از نظر قیمتی نسبت به همتاهای ایرانی خود بین 100 تا 200 هزار تومان گران‌تر هستند.

اعلام حریق ثابت با ارائه‌ی زون ثابت، خلاقیت را به گونه‌ای پیش برده است که شما می‌توانید با داشتن یک پنل 10 زون جای کمتری را اشغال کنید و از نظر قیمتی نسبت به یک پنل 6 و 8 زون صرفه‌جویی کنید.

لیست قیمت دتکتور دودی اعلام حریق زیتکس

دتکتورهای دودی زیتکس در سه مدل ZI-S817، ZI-S815 و ZI-S820 تولید می‌شوند و دارای سه طراحی ظاهری، قیمت و حساسیت متفاوت هستند. از نظر قیمت این دتکتورها با سایر برندهای ایرانی هم قیمت هستند. برای مثال دتکتور دودی سنس، تسلا و مدل 815 زیتکس به قیمت 139.500 تومان عرضه می‌شوند. از سوی دیگر، دتکتور دودی سایان به قیمت 145.000 تومان، دتکتور دودی ویستا 160.000 تومان و دتکتور آریاک 117.000 تومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. این تجهیزات با تخفیف در اختیار همکاران محترم قرار داده می‌شود.

قیمت دتکتورهای حرارتی زیتکس

دتکتورهای حرارتی اعلام حریق زیتکس در انواع دما ثابت و دما افزایشی تولید می‌شوند. دتکتور حرارتی دما ثابت زیتکس سه مدل است که هر سه قیمت‌های متفاوتی دارند. این دتکتورها مختص استفاده در سیستم‌های اعلام حریق متعارف با دستگاه مرکزی هستند.

دتکتورهای حرارتی دما افزایشی زیتکس نیز دارای سه مدل و سه قیمت است. این دتکتورها به نرخ تغییرات دمایی حساس هستند و هم در صورت رسیدن به دمای خاص نسبت به اعلام رحیق اقدام می‌کنند.

خرید محصولات اعلام حریق زیتکس از مرکز اعلام حریق آرات

قیمت آژیر فلاشرهای اعلام حریق زیتکس

اعلام حریق زیتکس در لیست تجهیزات خود آژیر ندارد و تنها آژیر فلاشر تولید می‌کند. آژیر فلاشرها علاوه بر هشدار صوتی دارای هشدار بصری نیز هستند. زیتکس دارای دو مدل آژیر فلاشر است؛ یک مدل آژیر فلاشر ساده است که از نظر قیمت مصرف‌کننده با سایر تولیدکنندگان مورد تایید سازمان آتش‌نشانی مانند سنس، تسلا و سایان مشابه و قیمت آن 110.000 تومان تعیین شده است.

مدل دیگر آژیر فلاشر زیتکس نوع پیشرفته‌ی آن است که جنس آن پلاستیکی و از آخرین تکنولوژی‌های موجود در ساخت این محصول استفاده شده است. این آژیر فلاشر دارای 3 سطح صدا و 30 نوع تن است. آژیر فلاشر پیشرفته‌ی زیتکس در میان محصولات ایرانی یک محصول بی‌نظیر است و البته با قیمت 400.000 تومان عرضه می‌شود. از این محصول در پروژه‌های مسکونی ساده معمولا استفاده نمی‌شود.

قیمت شستی‌های اعلام حریق زیتکس

شستی‌های اعلام حریق زیتکس در سه مدل ارائه می‌شوند. شستی مدل 85 ساده‌ترین نوع شستی است و از نظر قیمتی با سایر شستی‌های برندهای اعلام حریق ایرانی یکسان است. این شستی از نوع غیرقابل ریست است و در صورت استفاده باید شیشه‌ی آن تعویض گردد. البته در هر بسته‌ی این محصول یک شیشه‌ی یدکی وجود دارد.

شستی مدل 86 مشابه شستی مدل 85 زیتکس است و تنها یک کاور شیشه‌ای به آن اضافه شده و قیمت آن 10.000 تومان از مدل 85 گران‌تر است. نوع دیگر شستی اعلام حریق زیتکس، شستی مدل 95 است که از نوع برگشت‌پذیر یا قابل ریست است و تقریبا می‌توان آن را گران‌ترین شستی اعلام حریق متعارف ایرانی و مورد تایید سازمان آتش‌نشانی دانست.

انواع محصولات زیتکس

شرکت زیتکس اولین تولید کننده اعلام حریق آدرس پذیر می‌باشد. این شرکت همچنین تولید کننده دتکتور ترکیبی دود و حرارت است. با استفاده از این دتکتورها می‌توان به طور همزمان دود و حرارت را تشخیص داد.  توجه داشته باشید که حساسیت شناسایی دود در این محصول در سه سطح قابل تنظیم می‌باشد. شناسایی دود در دتکتور ترکیبی با استفاده از پردازش سیگنال فتوالکتریکی امکان پذیر است. این دتکتورها می‌توانند دودهای سیاه و سفیدی که بر اثر سوختن مواد شیمیایی مختلف و یا متریال دیگر به وجود می‌آید را شناسایی کنند.

یکی دیگر از محصولات شرکت زیتکس دتکتور دودی می‌باشد که طراحی خاص و پیشرفته‌ای دارد.  این دتکتور با پردازش سیگنال‌ها می‌تواند تداخل‌های ایجاد شده توسط حشرات و یا گرد و غبار را نادیده بگیرد. با استفاده از این دتکتور می‌توان در تشخیص دودهای  به وجود آمده از حریق پنهان بسیار موفق عمل نمود. به کار گرفتن دتکتور دودی در هتل‌ها، انبارها و مکان‌های مختلف امکان پذیر است.

شاسی های تولید شده توسط شرکت زیتکس دارای بهترین متریال می باشند. این تجهیزات علاوه بر مقاومت در برابر حریق می توانند در مقابل رطوبت نیز استحکام زیادی داشته باشند. ابعاد مناسب و وزن پایین از ویژگی های مهم این محصول است.

قیمت های همکاری در لیست قیمت زیتکس

در این بخش لیست قیمت زیتکس در اختیار شما قرار داده شده است. با خرید از این مجموعه می توانید از تخفیف های همکاری که در نظر گرفته شده است استفاده کنید و محصولات زیتکس را با قیمت مناسب خریداری نمایید. این اطمینان را داشته باشید که خرید محصولات زیتکس از مجموعه ما بسیار مقرون به صرفه است. نکته دیگر در خرید محصولات زیتکس اطمینان از اصالت کالا می باشد. مجموعه ی آرات خیال شما را بابت این موضوع راحت می کند.

خرید محصولات اعلام حریق زیتکس

با خرید محصولات زیتکس می توانید تا حد زیادی نیاز خود به تجهیزات اعلام حریق را برطرف نمایید. این شرکت با بالارفتن نیاز کاربران محصولات خود را با تکنولوژی روز دنیا طراحی نموده است. از دیگر مزیت های محصولات زیتکس پشتیبانی و گارانتی محصولات می باشد. شروع صادرات این شرکت گام مهمی در بالا بردن کیفیت محصولات به شمار می رود. به جرات می توان گفت که اعلام حریق زیتکس می تواند با نمونه های مشابه خارجی برابری نماید.

قیمت اعلام حریق زیتکس را از مراکز اعلام حریق معتبر بخواهید!

از قیمت اعلام حریق زیتکس که فارغ شویم، نوبت می‌رسد به مساله خرید از نمایندگی‌های مجاز این شرکت که مرکز اعلام حریق آرات دارای نمایندگی رسمی سیستم اعلام حریق زیتکس بوده و محصولات این شرکت را با قیمتی پایین‌تر از قیمت‌های کف بازار به همراه گواهی اصالت کالا و خدمات پس از فروش مناسب در اختیار همکاران و مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد. به امید اینکه از همکاری با مرکز اعلام حریق آرات رضایت داشته باشید.

loading
نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم