fire arat certificate fire arat certificate
dedal dedal
acl acl
bsi bsi

اعلام حریق زیتکس – Zitex Fire alarm system

یکی از معتبرترین سیستم‌های اعلام حریق ایرانی، سیستم اعلام حریق زیتکس است. زیتکس (Zitex)  اولین برند ایرانی است که توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران مورد تایید صلاحیت قرار گرفته است. زیتکس بعلاوه گواهی‌نامه و تاییدیه‌های اروپایی و بین‌المللی زیادی را نیز کسب کرده است. محصولات اعلام حریق متعارف هوشمند زیتکس سال‌ها در پروژه‌های ایمن‌سازی مورد استفاده قرار گرفته، بعلاوه محصولات اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس هم از سال 99 توانست تاییدیه سازمان آتش نشانی را بگیرد.

راهنمای خرید سریع محصولات اعلام حریق زیتکس

قیمت سیستم اعلام حریق متعارف زیتکس
قیمت سیستم
اعلام حریق زیتکس
قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس
سیستم اعلام حریق
آدرس پذیر زیتکس

محصولات اعلام حریق زیتکس

پنل مرکزی متعارف اعلام حریق زیتکس

پنل مرکزی متعارف اعلام حریق زیتکس

کنترل پنل متعارف زیتکس (Zitex control panel) از تکنولوژی SMD بهره می‌برد. در این پنل، همانند سایر پنل‌های اعلام حریق متعارف، تشخیص محل آتش‌سوزی از طریق زون‌ها انجام می‌شود. هر پنل زیتکس قابلیت تعریف 2 الی 18 زون را دارد و از آنجایی که پنل متعارف زیتکس قابلیت شبکه شدن دارد، می‌توانید با شبکه کردن آن، این عدد را به 36 برسانید. تعداد آژیرهای قابل نصب بر روی این پنل 10 عدد است. پنل اعلام حریق متعارف زیتکس قابلیت نصب حداکثر 20 دتکتور دودی و 30 دتکتور حرارتی را دارد.

دتکتور اعلام حریق زیتکس

دتکتور اعلام حریق زیتکس

دتکتورهای دودی زیتکس در دو گروه متعارف و آدرس‌پذیر در بازار موجودند. اعلام حریق زیتکس در رده‌ی محصولات آدرس‌پذیر خود یک مدل دتکتور دودی دارد. دتکتور دودی نوری آدرس‌پذیر زیتکس برای شناسایی دودهای سیاه و سفید حاصل از سوختن مواد شیمیایی، پنبه، چوب و سایر مواد بسیار مناسب هستند. این دتکتورها بعلاوه قابلیت تنظیم در سه حالت کم، متوسط و زیاد را نیز دارند. زیتکس در رده‌ی دتکتورهای دودی متعارف هم سه مدل محصول به بازار کرده است:

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 820

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 817

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 815

شستی اعلام حریق زیتکس

شستی اعلام حریق زیتکس

شستی‌های اعلام حریق زیتکس در دسته‌ی متعارف و آدرس پذیر به بازار عرضه شده است. شستی‌های زیتکس مطابق با استانداردهای 54-11 BS-ENو ISIRI 6174تولید شده و در محدوده‌ی 32-12 ولت کار می‌کنند. به طور کلی شستی اعلام حریق جریان زیتکس مصرفی ندارد اما در حالت هشدار جریان اندکی به میزان 50 میلی آمپر مصرف می‌کند.
شستی‌های مدل CP85 و CP86 زیتکس یک تفاوت اصلی با مدل CP95 دارند و آن عدم قابلیت برگشت‌پذیری است. شستی 85 یک شستی غیرقابل برگشت است که دارای دکمه‌ی تست است. به وسیله‌ی این دکمه می‌توان صحت عملکرد شستی زیتکس را تست کرد اما در صورت استفاده باید تعویض شود.

تجهیزات خاص اعلام حریق زیتکس

تجهیزات خاص اعلام حریق زیتکس

شرکت اعلام حریق زیتکس افزون بر تجهیزات اعلام حریق روتین، اقدام به تامین تجهیزات اختصاصی و ویژه‌ کرده است. زیتکس محصولات خود را در قالب محصولات متعارف، متعارف هوشمند و آدرس پذیر روانه‌ی بازار ایران کرده و بزودی نماینده‌ی ایران برای صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه خواهد بود.

اعلام حریق زیتکس

یکی از معتبرترین و نام‌آشناترین سیستم‌های اعلام حریق ایرانی، سیستم اعلام حریق زیتکس است. زیتکس (Zitex) اولین برند ایرانی است که توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران مورد تایید صلاحیت قرار گرفته است. زیتکس بعلاوه گواهی‌نامه و تاییدیه‌های اروپایی و بین‌المللی زیادی را نیز کسب کرده است. این برند ایرانی از نظر کیفیت با برندهای اعلام حریق اروپایی در رقابت است. ایمنی و کیفیت بالا، قیمت مناسب و همچنین تکنولوژی حذف نویزها و آلارم‌های کاذب این برند را بسیار پرطرفدار ساخته است. در ادامه‌ی این مطلب به معرفی تجهیزات اعلان حریق زیتکس می‌پردازیم. لیست قیمت محصولات اعلام حریق زیتکس را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق زیتکس مشاهده و بررسی کنید.

انواع سیستم‌های اعلان حریق زیتکس

زیتکس محصولات و تجهیزات اعلان حریق خود را در دو دسته‌ی تجهیزات متعارف (Conventional) و آدرس‌پذیر (Addressable) تولید و به بازار عرضه می‌کند. زیتکس بعلاوه اولین شرکت ایرانی است که توانسته برای تجهیزات آدرس‌پذیر خود تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی را دریافت کند و به این ترتیب تنها برند ایرانی است که محصولات آدرس‌پذیر خود را به بازار عرضه کرده است.

سیستم اعلام حریق متعارف زیتکس

سیستم‌های متعارف زیتکس شامل انواع دتکتورها (دود، حرارت، ترکیبی و گاز)، کنترل پنل متعارف و شستی‌ها است. در سیستم‌های متعارف هر طبقه یا بخش از ساختمان به عنوان یک زون مشخص می‌شود. کنترل پنل متعارف به ازای زون‌های تعیین شده در سیستم یک چراغ روشن دارد. در صورت فعال شدن هر یک از دتکتورها می‌توان شناسایی کرد آتش‌سوزی در کدام یک از زون‌ها صورت گرفته است. امکان شناسایی محل دقیق آتش‌سوزی در سیستم‌های متعارف وجود ندارد. سیستم متعارف زیتکس از نظر قیمتی نسبت به سیستم آدرس‌پذیر زیتکس مناسب‌تر است. علاوه بر قیمت، کاربردی بودن سیستم متعارف زیتکس برای ساختمان‌ها و مصارف کوچک، دلیل اصلی انتخاب آن توسط مشتری‌ها است.

پنل متعارف زیتکس

کنترل پنل متعارف زیتکس (ZX-1800N) از تکنولوژی SMD بهره می‌برد. در این پنل، همانند سایر پنل‌های اعلام حریق متعارف، تشخیص محل آتش‌سوزی از طریق زون‌ها انجام می‌شود. هر دستگاه قابلیت تعریف 2 تا 18 زون را دارد و از آنجایی که پنل متعارف زیتکس قابلیت شبکه شدن دارد، می‌توانید با شبکه کردن آن، این عدد را به 36 برسانید. تعداد آژیرهای قابل نصب بر روی این پنل 10 عدد است. پنل اعلام حریق متعارف زیتکس قابلیت نصب حداکثر 20 دتکتور دودی و 30 دتکتور حرارتی را دارد. همچنین تعداد شستی‌های قابل نصب در این پنل نامحدود است. لازم به ذکر است جنس و رنگ بدنه‌ی این محصول از پلاستیک ABS غیرقابل اشتعال است و همچنین دارای لایه‌ای محافظ است که از آن در برابر رطوبت و مواد خورنده محافظت می‌کند. از ویژگی‌های دیگر پنل متعارف زیتکس می‌توان به دکمه‌ی قطع آلارم آژیر، امکان ایزوله کردن زون‌ها، دکمه‌ی راه‌اندازی مجدد، نشانگر خطای شارژ یا خطای مدار باز و غیره اشاره کرد.

پنل متعارف زیتکس

دتکتورهای دودی متعارف زیتکس

دتکتورهای دود متعارف زیتکس از نوع فوتوالکتریک بوده و به خاطر طراحی خاص آن‌ها در برابر گرد و غبار، حشرات و تداخل میدان‌های مغناطیسی مقاوم هستند. این دتکتورها همگی برای شناسایی دودهای حاصل از حریق‌های پمهان یا آشکار مناسب هستند. از دتکتورهای دودی متعارف زیتکس می‌توان در ساختمان‌های مسکونی و منازل، هتل‌ها، انبار و غیره استفاده کرد. مدارهای مورد استفاده در این دتکتورها دارای یک لایه‌ی پوششی محافظ است که از آسیب‌دیدگی آنها در برابر رطوبت و مواد اسیدی جلوگیری می‌کند. قطعات فلزی دتکتورهای دود متعارف زیتکس در برابر زنگ‌زدگی نیز مقاوم هستند. بعلاوه بدنه‌ی مستحکم و مقاوم از این دتکتورها در برابر ضربه و لرزش محافظت می‌کند. استاندارد حغاظت این دتکتورهای دودی IP23 است که به معنای مقاومت بالای بدنه‌ی این دتکتور در برابر خط و خش و پاشیدن آب به آن است.

دتکتورهای حرارتی متعارف زیتکس

دتکتورهای حرارتی از نوع دما ثابت یا افزایشی نسبت به تغییرات دما در محیط حساس هستند. دتکتورهای دما ثابت و افزایشی زیتکس مجهز به تکنولوژی حذف نویز و آلارم‌های کاذب هستند. این دتکتورها، همانند دتکتورهای دودی زیتکس، لایه‌ای پوششی برای محافظت در برابر رطوبت و مواد شیمیایی دارند. دتکتور دما افزایشی زیتکس ترکیبی از دتکتور دما ثابت و دما افزایشی است. این بدان معناست که این دتکتورها علاوه بر اینکه به نرخ افزایش دما حساس هستند با رسیدن دما به یک میزان از پیش تعیین شده نیز فعال می‌شوند.

دتکتورهای ترکیبی دود و حرارت متعارف زیتکس

در این دتکتور سنسورها تلفیقی از سنسور دود و حرارت هستند و امکان شناسایی همزمان دود و حرارت دارد. سنسور حرارتی این دتکتور بر اساس افزایش دمای محیط در یک مقطع زمانی خاص و یا رسیدن به یک دمای از پیش تعیین شده فعال می‌شود. سنسور دود این دتکتور نیز بر اساس پردازش نوری یا فوتوالکتریک است. دتکتورهای ترکیبی زیتکس در برابر نویز و آلارم‌های کاذب مقاوم هستند و بعلاوه بدنه‌ی آنها ضد ضربه و لرزش است. قطعات فلزی این دتکتور نیز در برابر حرارت و خوردگی مقاوم‌سازی شده است. این نوع دتکتورها برای تشخیص دودهای سیاه و سفید مناسب هستند و در زمان نصب برای جلوگیری از اتصالات فاقد استاندارد ، از کنتاکت‌های دوبل استفاده می‌شود.

دتکتور اعلام حریق زیتکس

شستی متعارف زیتکس

از شستی‌های اعلام حریق برای فعال کردن هشدار به صورت دستی استفاده می‌شود. محصولات اعلام حریق متعارف زیتکس دارای سه نوع شستی است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت. شستی‌های اعلام حریق زیتکس در سه مدل ZI-CP 85,86,95 تولید و به بازار عرضه می‌شود. مدل ZI-95 از نوع برگشت‌پذیر و دو نوع دیگر از نوع برگشت‌ناپذیر هستند. شستی ZI-86 دارای یک شیشه در قسمت جلویی است که با شکستن شیشه‌ی جلویی آن می‌توان فرمان اعلام حریق را به کنترل پنل ارسال کرد. این شیشه به عنوان محافظی برای جلوگیری از فعال شدن غیر ضروری شستی و همچنین نفوذ آب به داخل آن است. از شستی‌های اعلام حریق زیتکس می‌توان در محیط‌های داخلی ساختمان استفاده کرد.

مدل ZI-CP 85: این مدل از نوع برگشت‌ناپذیر است. با شکستن شیشه‌ی جلویی فرمان اعلام حریق به دستگاه مرکزی اعلام می‌شود. از این شستی می‌توان در محیط‌های داخل ساختمان استفاده کرد.

مدل ZI-CP 86: این مدل شستی هم از نوع برگشت‌ناپذیر است. در اثر شکستن شیشه‌ی جلویی فرمان اعلام حریق به دستگاه مرکزی اعلام می‌شود. در مدل‌های برگشت‌ناپذیر پس از اولین استفاده باید شستی‌ها جایگزین شوند. در این مدل شیشه‌ی محافظ ضدآب است تا از نفوذ آب و رطوبت در شرایط نامطلوب محیطی جلوگیری شود.

مدل ZI-CP 95: این مدل شستی بر خلاف دو مدل قبلی از نوع برگشت‌پذیر است و قابلیت ریست کردن دارد.

لازم به ذکر است که روی هر سه مدل شستی کلید تست تعبیه شده است که جهت تست سلامت شستی و مدار قابل استفاده است.

شستی متعارف زیتکس

دتکتور گاز متعارف

دتکتور گازی زیتکس قابلیت استفاده به صورت مستقل و یا به صورت شبکه همراه با پنل مرکزی دارد. این دتکتور می‌تواند گازهای شهری، LNG و CNG موجود در محیط را شناسایی کند. این دتکتورها چه به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرند و چه در اتصال با شبکه، نیاز به تامین تغذیه از برق 220 ولتی شهری دارند. دتکتور گاز زیتکس پس از پایان یافتن آلارم هشدار می‌توانند به صورت خودکار ریست شوند. امکان سیم‌کشی بدون ریموت و یا به همراه ریموت، ریست شدن از طریق پنل مرکزی به صورت اتوماتیک از ویژگی‌های این نوع دتکتور است.

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

همانطور که اشاره کردیم سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس اولین و تنها برند ایرانی است که موفق به اخذ تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی برای تجهیزات آدرس‌پذیر خود شده است. ویژگی‌ها و امکانات سیستم آدرس‌پذیر زیتکس باعث شده این محصول تاییدیه‌های زیادی دریافت کند. قابلیت‌های فوق‌العاده‌ی پنل آدرس‌پذیر زیتکس این سیستم را برای پروژه‌های صنعتی و بزرگ مناسب ساخته است. در سیستم‌های آدرس‌پذیر امکان تعیین آدرس برای هر کدام از تجهیزات وجود دارد. آدرس‌های از پیش تعیین شده برای هر یک از تجهیزات، امکان شناسایی محل دقیق دتکتور یا شستی فعال شده را فراهم می‌کند و به این ترتیب سرعت رسیدگی به آن بسیار سریع‌تر خواهد بود. در مورد سیستم‌های آدرس‌پذیر زیتکس می‌توانید در صفحه‌ی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس بیشتر مطالعه کنید.

پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس منطبق بر استاندارد EN 54 تولید می‌شود. این پنل در نسخه‌های تک لوپ، 2، 3 و 4 لوپ در دسترس است. قابلیت‌های بالای پنل‌های آدرس‌پذیر زیتکس استفاده از آن را در پروژه‌های بزرگ ممکن ساخته است. از ویژگی‌های این پنل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آدرس‌دهی اتوماتیک: بر خلاف پنل‌های خارجی، آدرس‌دهی در پنل زیتکس به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. پس از نصب دتکتورها روی هر لوپ و بررسی صحت کارکرد و عدم وجود خطا، آدرس‌دهی روی پنل به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد.
  • ارتباط دو سویه بین پنل و قطعات: ارتباط پیوسته بین پنل مرکزی و قطعات و تجهیزات متصل به آن امکان بررسی مداوم وضعیت تجهیزات را فراهم می‌کند. به این ترتیب در صورت ایجاد مشکل در هر یک از تجهیزات متصل به پنل مرکزی، وضعیت آنها روی پنل نمایش داده خواهد شد.
  • نمایش گرافیکی وضعیت قطعات روی پنل زیتکس: نوع و وضعیت تمام تجهیزات متصل به پنل روی صفحه نمایش آن، نمایش داده می‌شود.
  • گزارش‌گیری و ثبت آن: پنل اعلام حریق زیتکس امکان ثبت و ذخیره‌ی ده هزار رویداد را دارد. این گزارش‌ها را می‌توان به صورت فایل متنی ذخیره کرد و پرینت گرفت.

قابلیت‌های دیگر همچون تغییر کلاس حساسیتی دتکتورهای دودی و حرارتی، در دسترس بودن نرم‌افزار تخصصی، عدم نیاز به لایسنس برای راه‌اندازی و موارد دیگر این پنل را بسیار کاربردی و پرطرفدار ساخته است. اطلاعات بیشتر در مورد پنل‌ها و سایر تجهیزات زیتکس را می‌توانید در صفحه‌ی محصولات اعلام حریق زیتکس مطالعه کنید.

دتکتور دودی آدرس‌پذیر زیتکس

دتکتور دودی آدرس‌پذیر زیتکس تنها در یک مدل تولید می‌شود. این دتکتور از نوع نوری (فوتوالکتریک یا اپتیکال) است و برای تشخیص دودهای سیاه و سفید حاصل از آتش گرفتن مواد شیمیایی، چوب، کاغذ و سایر مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دتکتور دارای یک ایزولاتور داخلی است و برخلاف سایر دتکتورهای دودی آدرس‌پذیر نیاز به ماژول ایزولاتور یا پایه‌ی ایزولاتور ندارد. لازم به ذکر است ایزولاترها وظیفه‌ی حفظ پایداری دیتا و تغذیه‌ی دتکتور را بر عهده دارند.  برای اطلاعات بیتشتر در خصوص انواع دتکتورهای دودی می‌توانید به صفحه‌ی معرفی و فروش انواع دتکتور دودی زیتکس رجوع کنید.

دتکتور حرارتی آدرس‌پذیر زیتکس

این دتکتور همانند دتکتورهای متعارف زیتکس، هم به نرخ تغییرات دما حساس است و هم در صورت رسیدن دمای محیط به یک دمای از پیش تعیین شده، فعال می‌شود. این دتکتور از استاندارد EN 54 بهره می‌برد و بدنه‌ی ABS آن به حرارت و گرمای بالا مقاوم است. از دتکتورهای حرارتی در هر موقعیت یا کاربردی نمی‌توان استفاده کرد. اما به طور کلی از این مدل دتکتور می‌توان در آشپزخانه‌ها، کارگاه تولید کاغذ یا انبار کاغذ و چوب و مواد سوختنی و غیره استفاده کرد. استفاده از دتکتورهای حرارتی در نزدیکی حمام یا هر محیطی که دارای بخار و رطوبت بالا است و همینطور در نزدیکی فن یا کولر، توصیه نمی‌شود.

دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس‌پذیر زیتکس

سنسور استفاده شده در این دتکتورها تلفیقی از سنسورهای دودی و حرارتی است که امکان تشخیص دود و حرارت به صورت همزمان را فراهم می‌کند. سنسور دود و حرارت این دتکتور قابل تنظیم در سه کلاس تشخیصی متفاوت است که می‌توان آن را تنظیم کرد. این دتکتور نیز دارای ایزولاتور داخلی است و همچنین از استاندارد EN 54 بهره می‌برد.

تکرارکننده‌ی آدرس‌پذیر

تکرارکننده‌ی آدرس‌پذیر زیتکس مدل ZX-R 2000 AD دارای منبع تغذیه‌ی داخلی است. این تکرارکننده به وسیله‌ی یک کابل به پنل مرکزی متصل می‌شود. این دستگاه از تکنولوژی FAP برای حذف نویزها و آلارم‌های کاذب بهره می‌برد. تکرارکننده‌ی آدرس‌پذیر زیتکس را می‌توان برای تکرار رویدادهای Fire و Fault از یک پنل یا مجموعه‌ای از پنل‌ها برنامه‌نویسی کرد.

آزیر اعلام حریق زیتکس

ماژول‌های زیتکس

ماژول‌های زیتکس در سه نوع کانونشنال، خروجی و ورودی طبقه‌بندی شده‌اند. این ماژول‌ها نیز دارای ایزولاتور داخلی هستند و از استاندارد EN 54 در آنها استفاده شده است. حداکثر تعداد تجهیزات قابل نصب روی این ماژول‌ها 20 عدد است. این ماژول‌ها تحت پروتکل اختصاصی زیتکس هستند و تغذیه‌ی آنها از خط لوپ تامین می‌شود.

شستی آدرس‌پذیر اعلام حریق زیتکس

شستی آدرس‌پذیر زیتکس از نوع برگشت‌پذیر است و از آن می‌توان در محیط‌های داخل ساختمان استفاده کرد. با وجود کلید ویژه می‌توان این شستی‌ها را ریست کرده و به حالت اولیه بازگرداند. شیشه‌ی محافظ این شستی از فعال شدن غیر ضروری آن جلوگیری می‌کند. همانند سایر تجهیزات، این شستی‌ها نیز قابلیت آدرس‌دهی اتوماتیک بر روی پنل آدرس‌پذیر دارند. بدنه‌ی این شستی نیز در برابر حرارت و ضربه مقاوم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد شستی‌های متعارف و آدرس‌پذیر زیتکس به صفحه‌ی شستی اعلام حریق زیتکس رجوع کنید.

لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی شرکت اعلام حریق زیتکس

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی اعلام حریق زیتکس (Zitex) مستقر در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق زیتکس به همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

در زندگی روزانه با اصطلاح هوشمند بارها مواجه می‌شویم: ساعت هوشمند، موبایل هوشمند، تلویزیون هوشمند و غیره که برای محصولاتی هوشمند بکار برده می‌شود که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا…

اعلام حریق آرات
۲۴ شهریور ۱۴۰۱
11 دقیقه
نکات نگهداری از انواع سوپاپ

نکات نگهداری از انواع سوپاپ

سوپاپ‌ها کلید هدایت هوا یا مایعات از طریق لوله‌ها هستند و نادیده گرفتن آنها تا زمانی که دچار مشکل شوند، آسان است. با این حال، نگهداری سوپاپ می‌تواند از مشکلات…

اعلام حریق آرات
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
5 دقیقه