fire arat certificate fire arat certificate
dedal dedal
acl acl
bsi bsi

اعلام حریق زیتکس – Zitex Fire alarm system

یکی از معتبرترین سیستم‌های اعلام حریق ایرانی، سیستم اعلام حریق زیتکس است. زیتکس (Zitex)  اولین برند ایرانی است که توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران مورد تایید صلاحیت قرار گرفته است. زیتکس بعلاوه گواهی‌نامه و تاییدیه‌های اروپایی و بین‌المللی زیادی را نیز کسب کرده است. محصولات اعلام حریق متعارف هوشمند زیتکس سال‌ها در پروژه‌های ایمن‌سازی مورد استفاده قرار گرفته، بعلاوه محصولات اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس هم از سال 99 توانست تاییدیه سازمان آتش نشانی را بگیرد.

راهنمای خرید سریع محصولات اعلام حریق زیتکس

قیمت سیستم اعلام حریق متعارف زیتکس
قیمت سیستم
اعلام حریق زیتکس
قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس
سیستم اعلام حریق
آدرس پذیر زیتکس

محصولات اعلام حریق زیتکس

پنل مرکزی متعارف اعلام حریق زیتکس

پنل مرکزی متعارف اعلام حریق زیتکس

کنترل پنل متعارف زیتکس (Zitex control panel) از تکنولوژی SMD بهره می‌برد. در این پنل، همانند سایر پنل‌های اعلام حریق متعارف، تشخیص محل آتش‌سوزی از طریق زون‌ها انجام می‌شود. هر پنل زیتکس قابلیت تعریف 2 الی 18 زون را دارد و از آنجایی که پنل متعارف زیتکس قابلیت شبکه شدن دارد، می‌توانید با شبکه کردن آن، این عدد را به 36 برسانید. تعداد آژیرهای قابل نصب بر روی این پنل 10 عدد است. پنل اعلام حریق متعارف زیتکس قابلیت نصب حداکثر 20 دتکتور دودی و 30 دتکتور حرارتی را دارد.

دتکتور اعلام حریق زیتکس

دتکتور اعلام حریق زیتکس

دتکتورهای دودی زیتکس در دو گروه متعارف و آدرس‌پذیر در بازار موجودند. اعلام حریق زیتکس در رده‌ی محصولات آدرس‌پذیر خود یک مدل دتکتور دودی دارد. دتکتور دودی نوری آدرس‌پذیر زیتکس برای شناسایی دودهای سیاه و سفید حاصل از سوختن مواد شیمیایی، پنبه، چوب و سایر مواد بسیار مناسب هستند. این دتکتورها بعلاوه قابلیت تنظیم در سه حالت کم، متوسط و زیاد را نیز دارند. زیتکس در رده‌ی دتکتورهای دودی متعارف هم سه مدل محصول به بازار کرده است:

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 820

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 817

  • دتکتور دودی متعارف زیتکس مدل ZI-S 815

شستی اعلام حریق زیتکس

شستی اعلام حریق زیتکس

شستی‌های اعلام حریق زیتکس در دسته‌ی متعارف و آدرس پذیر به بازار عرضه شده است. شستی‌های زیتکس مطابق با استانداردهای 54-11 BS-ENو ISIRI 6174تولید شده و در محدوده‌ی 32-12 ولت کار می‌کنند. به طور کلی شستی اعلام حریق جریان زیتکس مصرفی ندارد اما در حالت هشدار جریان اندکی به میزان 50 میلی آمپر مصرف می‌کند.
شستی‌های مدل CP85 و CP86 زیتکس یک تفاوت اصلی با مدل CP95 دارند و آن عدم قابلیت برگشت‌پذیری است. شستی 85 یک شستی غیرقابل برگشت است که دارای دکمه‌ی تست است. به وسیله‌ی این دکمه می‌توان صحت عملکرد شستی زیتکس را تست کرد اما در صورت استفاده باید تعویض شود.

تجهیزات خاص اعلام حریق زیتکس

تجهیزات خاص اعلام حریق زیتکس

شرکت اعلام حریق زیتکس افزون بر تجهیزات اعلام حریق روتین، اقدام به تامین تجهیزات اختصاصی و ویژه‌ کرده است. زیتکس محصولات خود را در قالب محصولات متعارف، متعارف هوشمند و آدرس پذیر روانه‌ی بازار ایران کرده و بزودی نماینده‌ی ایران برای صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه خواهد بود.

لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی شرکت اعلام حریق زیتکس

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی اعلام حریق زیتکس (Zitex) مستقر در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق زیتکس به همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

لیست قیمت اعلام حریق سایان

لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان

لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان سیستم اعلام حریق سایان، در بین سایر محصولات سیستم اعلام حریق ایرانی که مورد تایید سازمان آتشنشانی هستند، دارای مناسب‌ترین قیمت است. اما از…

اعلام حریق آرات
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
4 دقیقه
لیست قیمت سیستم اعلام حریق

لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق

جدیدترین لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق ایرانی قبل از آنکه بخواهیم درباره عوامل موثر در قیمت سیستم‌ اعلام حریق صحبت کنیم، شما می‌توانید با کلیک بر روی نام شرکت‌های ایرانی…

اعلام حریق آرات
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
11 دقیقه
نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم