سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system
سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system
سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system
سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system

سیستم اعلام حریق سایان –Sayan Fire alarm system

شرکت اعلام حریق سایان یکی از شرکت‌های ایرانی تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق متعارف است. تجهیزات این شرکت مورد تایید سازمان آتش‌نشانی است و به دلیل کیفیت و کارآیی بالا بخش مهمی از بازار تجهیزات اعلان حریق را به خود اختصاص داده است. در ادامه می‌توانید با هر کدام از تجهیزات برند اعلام حریق سایان آشنا شوید.

راهنمای خرید سریع محصولات اعلام حریق سایان

لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان
لیست قیمت سیستم
اعلام حریق سایان
قیمت سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس
تجهیزات اعلام حریق
استاندارد آتش‌نشانی

محصولات اعلام حریق سایان

پنل مرکزی اعلام حریق سایان

پنل مرکزی اعلام حریق سایان

مهم‌ترین بخش و قلب یک سیستم اعلام حریق، پنل مرکزی یا کنترل پنل(Control Panel)  آن است. تجهیزات دیگر سیستم سایان شامل دتکتورها، شستی‌ها، تلفن‌کننده و غیره به این تجهیز متصل می‌شوند. هر کنترل پنل تعداد زون‌های مشخصی دارد و بنابراین تجهیزات محدودی را می‌توان به آنها متصل کرد.

دتکتورهای اعلام حریق متعارف سایان

دتکتورهای اعلام حریق متعارف سایان

یکی از بخش‌های مهم سیستم‌های اعلام حریق دتکتورها هستند. دتکتورهای دودی سایان پراستفاده‌ترین انواع دتکتور است که به صورت سقفی نصب شده و دود را به عنوان نشانه‌ی اصلی آتش شناسایی می‌کند. دتکتورهای دودی سایان مدل SD-S92 از نوع فوتوالکتریک (نوری یا اپتیکال) است. این دتکتور از تکنولوژی پردازش MCU و جدیدترین میکروکنترلرهای صنعتی مخصوص دتکتور بهره می‌برد.

شستی اعلام حریق متعارف سایان

شستی اعلام حریق متعارف سایان

شستی اعلام حریق از تجهیزات دستی اعلام حریق است. در صورت وقوع حریق افراد حاضر در محل می‌توانند با فشار دادن شستی، مرکز کنترل را از وقوع خطر باخبر سازند. مرکز کنترل با فعال ساختن آژیرها و آژیر فلاشرها به ساکنان حاضر در محل اعلام خطر می‌کند. شستی اعلام حریق برگشت‌پذیر یا قابل ریست شدن سایان در مدل CN-S92 تولید می‌شود. این شستی‌ها را می‌توان به انواع پنل‌های متعارف موجود در بازار متصل کرد.

تجهیزات خاص اعلام سایان

تجهیزات خاص اعلام سایان

شرکت اعلام حریق سایان افزون بر تجهیزات اعلام حریق روتین، اقدام به تامین تجهیزات اختصاصی اعلام حریق نیز کرده است. ریموت اندیکاتور، چراغ ریموت یا چراغ LED وسیله‌ای است که در راه‌پله‌ها یا سر در اتاق‌هایی که در آن دتکتور نصب شده، قرار می‌گیرد. در صورت فعال شدن دتکتورهای سایان، این ریموت اندیکاتور روشن می‌شود و به تشخیص محل دقیق وقوع آتش‌سوزی در سیستم‌های متعارف کمک می‌کند. از دیگر تجهیزات مهم در سیستم‌های اعلان حریق می‌توان به آژیر و آژیر فلاشر برند سایان اشاره کرد.

اعلام حریق سایان

نصب سیستم‌های اعلام حریق در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و غیره بسیار حائز اهمیت است. سیستم‌های اعلام حریق با تشخیص سریع نشانه‌های آتش به آتش‌نشانان و افراد کمک می‌کنند تا در مراحل اولیه‌ی حریق، به آن رسیدگی کنند. این موضوع باعث کاهش خسارت‌های جانی و مالی ناشی از آتش‌سوزی‌ها می‌شود. شرکت سایان (Sayan) یکی از تولیدکنندگان سیستم‌های اعلام حریق است که با سالها تجربه و بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز توانسته بخش مهمی از بازار تجهیزات اعلام حریق را به خود اختصاص دهد. تجهیزات اعلام حریق سایان شامل پنل مرکزی، دتکتورها، شستی و غیره همگی دارای استانداردهای لازم و تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی هستند. در ادامه‌ی این مطلب به معرفی تجهیزات این شرکت می‌پردازیم ضمن اینکه می‌توانید قیمت محصولات و تجهیزات این برند را در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم اعلام حریق سایان مشاهده کنید.

سیستم اعلام حریق متعارف سایان

سیستم‌های اعلام حریق به دو دسته‌ی تجهیزات متعارف و آدرس‌پذیر تقسیم می‌شوند. سیستم اعلام حریق متعارف یکی از انواع قدیمی سیستم‌ها است که به خاطر قیمت مناسب همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع سیستم در مکان‌ها و ساختمان‌های مسکونی کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که در این نوع سیستم تشخیص محل دقیق محل آتش‌سوزی وجود ندارد. در این نوع سیستم، هر بخش یا طبقه از ساختمان به عنوان یک زون تعیین می‌شود. به ازای هر زون یک چراغ روشن روی پنل متعارف وجود دارد. در صورت وقوع حریق در هر یک یاز زون‌ها می‌توان آن را تشخیص داد. اما امکان شناسایی دتکتور یا شستی فعال شده در زون به طور دقیق وجود ندارد و برای شناسایی آن باید جستجو به صورت فردی صورت گیرد. شرکت سایان یکی از شرکت‌های ایرانی تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق متعارف است. تجهیزات این شرکت مورد تایید سازمان آتش‌نشانی است و به دلیل کیفیت و کارآیی بالا بخش مهمی از بازار تجهیزات اعلان حریق را به خود اختصاص داده است. در ادامه می‌توانید با هر کدام از تجهیزات سایان آشنا شوید.

پنل اعلام حریق متعارف سایان

مهم‌ترین بخش و قلب یک سیستم اعلام حریق، پنل مرکزی یا کنترل پنل (Control Panel) آن است. تجهیزات دیگر سیستم شامل دتکتورها، شستی‌ها، تلفن‌کننده و غیره به این تجهیز متصل می‌شوند. هر کنترل پنل تعداد زون‌های مشخصی دارد و بنابراین تجهیزات محدودی را می‌توان به آنها متصل کرد. پنل مرکزی اعلام حریق متعارف سایان در مدل CP-S دو زون است و قابلیت ارتقا تا 16 زون را دارد. این دستگاه دارای تکنولوژی بورد متالیزه‌ی دو رو و SMD است. قطعات استفاده شده در آن نیز دارای کیفیت و کارآیی بالایی هستند. انواع تجهیزات اعلام حریق مانند دتکتورهای دود و حرارت، شستی‌ها و غیره را می‌توان به این پنل‌ها متصل کرد. مقاومت در برابر زنگ‌زدگی، مقاومت در برابر تداخل‌های الکترومغناطیسی، حذف ناپایداری‌های زودگذر و بدنه‌ی مستحکم و مقاوم در برابر لرزش و ضربه این پنل را انتخاب مناسبی برای انواع کاربری‌ها می‌سازد. از ویژگی‌های فنی این پنل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • دارای سوییچ کنترلی
  • دارای تست آژیر و نشانگر خطای آژیر
  • مصرف انرژی بسیار پایین
  • بهینه سازی مدار شارژ و افزایش طول عمر باتری
  • نمایش خطای مدار باز و اتصال کوتاه
  • سیستم پردازش میکرو و غیره
در مطلبی جداگانه با عننوان پنل اعلام حریق سایان در مورد این دستگاه بیشتر نوشته‌ایم که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه رجوع کنید. پنل مرکزی اعلام حریق سایان

شستی یا شاسی متعارف سایان

شستی اعلام حریق از تجهیزات دستی اعلام حریق است. در صورت وقوع حریق افراد حاضر در محل می‌توانند با فشار دادن شستی، مرکز کنترل را از وقوع خطر باخبر سازند. مرکز کنترل با فعال ساختن آژیرها و آژیر فلاشرها به ساکنان حاضر در محل اعلام خطر می‌کند. شستی اعلام حریق برگشت‌پذیر یا قابل ریست شدن سایان در مدل CN-S92 تولید می‌شود. این شستی‌ها را می‌توان به انواع پنل‌های متعارف موجود در بازار متصل کرد. نصب و استفاده‌ی راحت و کیفیت بالای میکروسوئیچ این شستی، آن را بسیار متمایز می‌سازد. این شستی همچنین دارای یک چراغ نشانگر LED نیز هست که می‌توان وضعیت آن را بررسی کرد. شستی اعلام حریق سایان

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق سایان

از تجهیزات مهم در سیستم‌های اعلان حریق می‌توان به آژیر و آژیر فلاشر اشاره کرد. این تجهیزات وسایلی شنیداری یا دیداری-شنیداری هستند که در صورت وقوع آتش با هشدار صوتی و نوری ساکنان محل را از وقوع حادثه و خطر آگاه می‌سازند. جنس بدنه‌ی آژیر فلاشر سایان از نوع ABS و مقاوم در برابر آتش است و در محدوده‌ی دمایی منفی 25 تا مثبت 85 درجه‌ی سانتی‌گراد قابل نصب و راه‌اندازی است. آژیر فلاشر سایان از تکنولوژی پیزو الکتریک بهره می‌برد و شدت صدای آن مناسب برای محیط‌های مسکونی و تجاری است.

ریموت اندیکاتور یا چراغ ریموت سایان

ریموت اندیکاتور، چراغ ریموت یا چراغ LED وسیله‌ای است که در راه‌پله‌ها یا سر در اتاق‌هایی که در آن دتکتور نصب شده، قرار می‌گیرد. در صورت فعال شدن دتکتورها این ریموت اندیکاتور روشن می‌شود و به تشخیص محل دقیق وقوع آتش‌سوزی در سیستم‌های متعارف کمک می‌کند. ریموت سایان دارای ظاهری زیبا و مناسب است. این وسیله از نظر فنی قابل استفاده با تمام دتکتورهای موجود در بازار است و قابلیت عمل با طیف وسیعی از ولتاژها را دارد. نصب و استفاده از این چراغ ریموت نیز راحت است و قاب کریستالی آن باعث می‌شود نور به صورت 360 درجه پخش شود. آژیر اعلام حریق سایان

دتکتورهای دودی اعلام حریق متعارف سایان

یکی از بخش‌های مهم سیستم‌های اعلام حریق دتکتورها هستند. دتکتورهای دودی پراستفاده‌ترین انواع دتکتور است که به صورت سقفی نصب شده و دود را به عنوان نشانه‌ی اصلی آتش شناسایی می‌کند. دتکتورهای دودی سایان مدل SD-S92 از نوع فوتوالکتریک (نوری یا اپتیکال) است. این دتکتور از تکنولوژی پردازش MCU و جدیدترین میکروکنترلرهای صنعتی مخصوص دتکتور بهره می‌برد. دتکتور دودی سایان دارای حساسیت دقیق ومناسبی نسبت به انواع دود، حتی با ذرات بسیار ریز دارد. از این دتکتور می‌توان در مصارف خانگی، ساختمان‌های مسکونی و اداری و همچنین تجاری استفاده کرد. ویژگی‌های این دتکتور به صورت زیر است:
  • استفاده از تکنولوژی SMD در ساخت مدارات این دتکتور
  • دارای درجه حفاظت IP 23
  • بدنه‌ی ABS و مقاوم در برابر آتش
  • منطبق بر استاندارد طراحی EN 54

دتکتور دود موضعی اعلام حریق سایان

یکی دیگر از انواع دتکتورهای دود سایان، دتکتورهای دود موضعی هستند. دتکتورهای دود موضعی بدون نیاز به کنترل پنل کار می‌کنند و با تشخیص وجود دود، بازر داخلی انها فعال شده و ساکنان را از وجود خطر مطلع می‌سازند. دتکتور دود موضعی سایان مدل GD-S91 دارای سه چراغ نمایانگر است که وضعیت نرمال، خطا و حریق را مشخص می‌کند. با استفاده از دکمه‌ی ریست این دستگاه می‌توان آن را به حالت اولیه بازگرداند. مقاومت در برابر مواد اسیدی و رطوبت و همینطور ضربه و لرزش از ویژگی‌های این دتکتور موضعی است. بعلاوه دتکتورهای موضعی می‌توانند مستقل از پنل مرکزی کار کنند و امکان اتصال ریموت اندیکاتور به آنها نیز وجود دارد. دو مدل دیگر از دتکتورهای دود موضعی سایان مدل‌های GD-S24 و GD-S94 هستند. این دتکتورها دارای بورد متالیزه و دو رو با کیفیتی عالی هستند. مقاومت در برابر رطوبت و مواد خورنده و اسیدی و همینطور مقاومت در برابر لرزش و ضربه استفاده از این دتکتور را در شرایط مختلف امکان‌پذیر می‌سازد. این دتکتور بعلاوه دارای چراغ نشانگر دو رنگ برای نشان دادن وضعیت حریق یا نرمال است.

دتکتور حرارتی سایان

دتکتورهای حرارتی نسبت به حرارت حاصل از آتش‌سوزی حساس هستند و در دو نوع حرارتی دما ثابت و دما افزایشی تولید می‌شوند. دتکتور حرارتی دما ثابت سایان در مدل HD-S92F تولید می‌شود. سنسور این دتکتور اعلام حریق سایان در قسمت خارجی آن است و توسط یک قاب با طراحی زیبا و منحصر بفرد از جریان شدید باد و هوای محیط محافظت می‌شود. این دتکتور حرارتی دما ثابت با افزایش دما بیش از یک حد مشخص فعال شده و آلارم خطا را برای پنل مرکزی ارسال می‌کند. از این دتکتور می‌توان در مکان‌هایی که در شرایط عادی دارای تغییرات دمایی و مواد دودزا هست، استفاده کرد. این دتکتور به منظور مقاومت در برابر زنگ‌زدگی با کروم آبکاری شده است و در برابر رطوبت و مواد اسیدی نیز مقاوم است. دتکتور حرارتی دما افزایشی سایان مدل HD-S92R دتکتور از محصولات سایان است که به نرخ تغییرات دما در محیط حساس است. از این دتکتور می‌توان در پارکینگ‌ها و سایر مکان‌هایی که امکان افزایش ناگهانی دما وجود دارد، استفاده کرد. این دتکتور نیز بدنه‌ای مستحکم و مقاوم در برابر ضربه و لرزش دارد و در برابر رطوبت و مواد اسیدی نیز مقاوم شده است. دتکتورهای حرارتی اعلام حریق سایان دارای یک چراغ LED برای نمایش وضعیت حریق یا نرمال دارند و می‌توان آنها را به ریموت اندیکاتور متصل کرد. اطلاعات بیشتر در مورد انواع دتکتورهای سایان را می‌توانید در صفحه‌ی دتکتورهای اعلام حریق سایان مطالعه کنید. دتکتور اعلام حریق سایان

لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی شرکت اعلام حریق سایان

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی اعلام حریق سایان (Sayan) مستقر در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق سایان به همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

در زندگی روزانه با اصطلاح هوشمند بارها مواجه می‌شویم: ساعت هوشمند، موبایل هوشمند، تلویزیون هوشمند و غیره که برای محصولاتی هوشمند بکار برده می‌شود که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا…

اعلام حریق آرات
۲۴ شهریور ۱۴۰۱
11 دقیقه
نکات نگهداری از انواع سوپاپ

نکات نگهداری از انواع سوپاپ

سوپاپ‌ها کلید هدایت هوا یا مایعات از طریق لوله‌ها هستند و نادیده گرفتن آنها تا زمانی که دچار مشکل شوند، آسان است. با این حال، نگهداری سوپاپ می‌تواند از مشکلات…

اعلام حریق آرات
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
5 دقیقه