اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system
اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system
اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system
اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system

اعلام حریق تسلا – Tesla Fire alarm system

شرکت آشکارسازان ایرانیان فعالیت خود در زمینه‌ی تولید تجهیزات اعلام حریق را از سال 1390 آغاز کرد و محصولات خود را با نام تجاری"تسلا" (Tesla) به بازار عرضه کرد. شرکت اعلام حریق تسلا (Tesla fire alarm system) در سال 1393 برای اولین بار در ایران آزمایشگاه تخصصی خود را بر پایه‌ی دستورالعمل‌ها و استانداردهای بین‌المللی آتش‌نشانیِ EN 54 و ISIRI تاسیس کرد. تمام تجهیزات تولیدی برند اعلام حریق تسلا از جمله پنل مرکزی اعلام حریق، دتکتور دودی، دتکتور حرارتی و گازی، شستی اعلام حریق، آژیر فلاشر و غیره دارای استانداردهای ملی و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی هستند.

راهنمای خرید سریع محصولات اعلام حریق تسلا

لیست قیمت سیستم اعلام حریق تسلا
لیست قیمت سیستم
اعلام حریق تسلا
تجهیزات اعلام حریق استاندارد آتش‌نشانی
تجهیزات اعلام حریق
استاندارد آتش‌نشانی

محصولات اعلام حریق تسلا

پنل مرکزی (کنترل) اعلام حریق تسلا

پنل مرکزی (کنترل) اعلام حریق تسلا

پنل مرکزی یا کنترل پنل اعلام حریق تسلا  (Tesla Control Panel)از 2 تا 18 زون تولید می‌شود و در کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و غیره می‌توان از آنها استفاده کرد. طراحی و تولید مدارهای پنل مرکزی تسلا با تکنولوژیSMD   بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. در هر زون پنل تسلا می‌توان تعداد 20 دتکتور دودی و  40دتکتور حرارتی نصب کرد. روی نمایشگر پنل اعلام حریق تسلا می‌توان اشکال در اتصال کوتاه، وضعیت دتکتورها و قطعی در مسیر سیم‌کشی را مشاهده کرد. بعلاوه امکان تست یک نفره یا مهندسی این پنل‌ها نیز وجود دارد. قابلیت نصب دو باتری 12 ولت 4.5 آمپر بر ساعت استفاده از این پنل‌ها در زمان قطعی برق را ممکن می‌سازد. اطلاعات بیشتر در مورد این تجهیزات تسلا را در صفحه‌ی پنل اعلام حریق تسلا می‌توانید مطالعه کنید.

دتکتورهای اعلام حریق تسلا

دتکتورهای اعلام حریق تسلا

اعلام حریق تسلا دتکتورهای خود را در هر دو دسته‌ی دما ثابت و دما افزایشی تولید کرده است. دتکتورهای حرارتی به تغییرات دما در محیط حساس هستند و این تغییرات دمایی را به عنوان نشانه‌ای از وجود حریق تشخیص می‌دهند. دتکتورهای حرارتی تسلا با بهره‌مندی از تکنولوژی SMD ساخته شده‌اند و دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی هستند. دتکتور دودی تسلا قابل استفاده در دمای منفی 15 درجه تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد است و از آن می‌توان در شهرهای مختلف ایران با شرایط دمایی متفاوت استفاده کرد. از دتکتور گاز اعلام حریق تسلا می‌توان به همراه انواع پنل‌های متعارف موجود در منازل، کارخانه‌ها و موارد دیگر استفاده کرد.

شستی اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق تسلا

شستی یکی از تجهیزات اعلام حریق است که فرد با فشار دادن آن وجود حریق در یک منطقه را اعلام می‌کند. برند تسلا دارای شستی‌هایی از نوع متعارف یا کانونشنال، دارای استاندارد EM 54 و از نوع برگشت‌پذیر یا قابل ریست شدن است. برگشت‌پذیر بودن این شستی‌ها این امکان را فراهم می‌کند که پس از هر بار استفاده می‌توان به وسیله‌ی کلید مخصوص، شستی را ریست کرده و به حالت قبل بازگرداند.

سایر تجهیزات اعلام حریق برند تسلا

سایر تجهیزات اعلام حریق برند تسلا

آژیر و آژیر فلاشر از دیگر تجهیزات اعلام حریق تسلا هستند که با تولید صدا و نور وجود خطر را به ساکنان محل اعلام می‌کنند. وقتی دتکتورها یا شستی‌های اعلام حریق فعال می‌شوند سیگنال خطر را به پنل مرکزی ارسال می‌کنند. کنترل پنل با روشن کردن آژیر یا آژیر فلاشر ساکنان ساختمان را از وجود خطر مطلع می‌سازد.

سیستم اعلام حریق تسلا

شرکت آشکارسازان ایرانیان فعالیت خود در زمینه‌ی تولید تجهیزات اعلام حریق را از سال 1390 آغاز کرد و محصولات خود را با عنوان برند "تسلا" (Tesla) به بازار عرضه کرد. شرکت اعلام حریق تسلا (Tesla fire alarm system) در سال 1393 برای اولین بار در ایران آزمایشگاه تخصصی خود را بر پایه‌ی دستورالعمل‌ها و استانداردهای EN 54 و ISIRI تاسیس کرد. تمام تجهیزات تولیدی تسلا این شرکت از جمله کنترل پنل‌ها، دتکتور دودی، حرارتی و گازی، شستی اعلام حریق، آژیر فلاشر و غیره دارای استانداردهای ملی و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی هستند. تجهیزات اعلان حریق تسلا قابل استفاده و نصب در کاربردهای متفاوتی از جمله اماکن تجاری، ساختمان‌های مسکونی، موزه و مکان‌های تاریخی و غیره است. تجهیزات اعلام حریق تسلا دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی تهران، اصفهان و سایر کلانشهرها است. بعلاوه باید اشاره کنیم این شرکت تجهیزات خود را با گارانتی مادام‌العمر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. قیمت تجهیزات این برند را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق تسلا مشاهده کنید.

سیستم اعلام حریق متعارف تسلا

در نصب سیستم‌های اعلام حریق متعارف تسلا هر طبقه یا بخش از ساختمان به زون یا منطقه‌هایی تقسیم می‌شود. به تعداد زون‌های تعیین شده یک چراغ روشن روی پنل مرکزی وجود دارد که در صورت ایجاد حریق می‌توان منطقه‌ی مورد نظر را تشخیص داد. با توجه به تعداد زون‌ها می‌توان تعداد مشخصی تجهیزات و دتکتورهای اعلام حریق نصب کرد. در ادامه به معرفی اجزای سیستم‌های اعلام حریق متعارف تسلا می‌پردازیم.

پنل اعلام حریق تسلا

پنل اعلام حریق تسلا از 2 زون تا 18 زون تولید می‌شود و در کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و غیره می‌توان از آنها استفاده کرد. طراحی و تولید مدارهای این پنل‌ها با تکنولوژی SMD است و از کیفیت بالایی برخوردار است. در هر زون پنل تسلا می‌توان تعداد 20 دتکتور دودی و 40 دتکتور حرارتی نصب کرد. روی نمایشگر پنل تسلا می‌توان اشکال در اتصال کوتاه، وضعیت دتکتورها و قطعی در مسیر سیم‌کشی را مشاهده کرد. بعلاوه امکان تست یک نفره یا مهندسی این پنل‌ها نیز وجود دارد. قابلیت نصب دو باتری 12 ولت 4.5 آمپر بر ساعت استفاده از این پنل‌ها در زمان قطعی برق را ممکن می‌سازد. امکان اتصال تلفن‌کننده به این پنل‌ها نیز وجود دارد که در صورت وقوع حریق به صورت خودگار با شماره‌های ثبت شده در آن تماس می‌گیرد. اطلاعات بیشتر در مورد این تجهیزات تسلا را در صفحه‌ی پنل اعلام حریق تسلا می‌توانید مطالعه کنید. پنل اعلام حریق تسلا

دتکتورهای حرارتی تسلا

اعلام حریق تسلا دتکتورهای خود را در هر دو دسته‌ی دما ثابت و دما افزایشی تولید کرده است. دتکتورهای حرارتی به تغییرات دما در محیط حساس هستند و این تغییرات دمایی را به عنوان نشانه‌ای از وجود حریق تشخیص می‌دهند. دتکتورهای حرارتی تسلا با بهره‌مندی از تکنولوژی SMD ساخته شده‌اند و دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی هستند. این دتکتورها در شرایط دمایی منفی 15 تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد قابل استفاده هستند. دتکتور حرارتی دما ثابت تسلا با رسیدن دما به یک دمای از پیش تعیین شده فعال شده و آلارم خطر را به مرکز کنترل ارسال می‌کند. این دتکتور با افزایش دما به بیش از 57 درجه‌ی سانتی‌گراد فعال می‌شود و چراغ LED روی آن از حالت چشمک‌زن به صورت ثابت درمی‌آید. دتکتور حرارتی دما افزایشی تسلا به نرخ تغییرات دمایی در یک بازه‌ی زمانی مشخص واکنش نشان می‌دهد. در این نوع دتکتور حرارتی زمانی که دما با افزایش ناگهانی همراه است دتکتور وجود خطر را به کنترل پنل اعلام می‌کند. این تغییرات دمایی افزایش حدود 8 درجه‌ی سانتی‌گراد در یک دقیقه است. از دتکتورهای حرارتی دما افزایشی تسلا می‌توان با انواع پنل اعلام حریق متعارف در کاربری‌های مختلف از ساختمان‌های مسکونی تا کارخانجات و غیره استفاده کرد. دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتورهای دودی تسلا

دتکتورهای دودی یکی از مهم‌ترین تجهیزات در سیستم‌های اعلام حریق هستند. دتکتور دود تسلا از نوع فوتوالکتریک (نوری یا اپتیکال) است و قابلیت استفاده و راه‌اندازی با انواع پنل‌های مرکزی متعارف یا کانونشنال را دارد. این دتکتورها با تشخیص سریع دود حاصل از حریق نقش به سزایی در تشخیص زودهنگام آتش و کاهش خسارت‌های ناشی از آن دارد. دتکتورهای دودی تسلا با استفاده از استانداردهای بین‌المللی ساخته می‌شوند و بخش مهمی از بازار تجهیزات اعلام حریق را به خود اختصاص داده‌اند. دتکتور دودی تسلا قابل استفاده در دمای منفی 15 درجه تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد است و از آن می‌توان در شهرهای مختلف ایران با شرایط دمایی متفاوت استفاده کرد. مطابقت از استاندارد EN 54 و بهره‌مندی از تکنولوژی SMD این دتکتور را انتخاب خوبی برای مشتری‌ها خواهد بود. دتکتور دود تسلا قابلیت شناسایی و تشخیص ذرات دود حاصل از آتش‌سوزی‌ها را دارد و از آن‌ها می‌توان در ساختمان‌های مسکونی، کارخانه‌ها یا اداره‌ها و غیره استفاده کرد. روی دتکتور دودی تسلا یک چراغ LED وجود دارد که در شرایط نرمال هر 4 ثانیه چشمک می‌زند. در صورت وجود حریق و فعال شدن دتکتور این چراغ به صورت پیوسته روشن می‌ماند. با ریست کردن دستگاه این چراغ به حالت عادی خود بازخواهد گشت.

دتکتور گاز تسلا

دتکتورهای گازی وسیله‌ای برای تشخیص نشت گازهای سمی یا قابل اشتعال هستند که در محیط‌های صنعتی یا منازل مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دتکتورهای گاز هم به همراه پنل مرکزی و هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند. در صورت کار کردن با سیستم کنترل، این دتکتور می‌تواند به طور اتوماتیک خاموش شود و یا صدا و آلارم ایجاد کند. دتکتورهای گاز تسلا از نوع ثابت هستند و با سیستم کنترل کار می‌کنند. از دتکتور گاز اعلام حریق تسلا می‌توان به همراه انواع پنل‌های متعارف موجود در منازل، کارخانه‌ها و موارد دیگر استفاده کرد.

دتکتور ترکیبی گاز و حرارت تسلا Tesla

دتکتورهای ترکیبی تسلا در دو نوع 24 ولت و 220 ولت تولید و عرضه می‌شوند. این دتکتورها قابلیت تشخیص همزمان نشت گاز و حرارت محیط را دارند. از دتکتور مولتی تسلا می‌توان برای تشخیص نشت گازهای قابل اشتعال (مانند گاز طبیعی، متان، بوتان، پروپان و غیره) استفاده کرد. این دتکتور قابلیت کار و راه‌اندازی با انواع پنل‌های متعارف را دارد و از آن می‌توان در منازل مسکونی ، کارخانه‌ها و سایر کاربری‌ها استفاده کرد. با تشخیص نشت گاز و یا بالا رفتن دما بیش از 57 از درجه‌ی سانتی‌گراد این دتکتور فعال شده و وجود خطر را به پنل مرکزی اعلام حریق ارسال می‌کند. تشخیص همزمان گاز و حرارت تنها مختص این دتکتور ترکیبی تسلا است و این محصول از تمام محصولات خارجی و داخلی متمایز است.

شستی اعلام حریق تسلا

شستی یکی از تجهیزات اعلام حریق است که فرد با فشار دادن آن وجود حریق در یک منطقه را اعلام می‌کند. شستی یا شاسی اعلام حریق تسلا از نوع متعارف یا کانونشنال، دارای استاندارد EM 54 و از نوع برگشت‌پذیر یا قابل ریست شدن است. برگشت‌پذیر بودن این شستی‌ها این امکان را فراهم می‌کند که پس از هر بار استفاده می‌توان به وسیله‌ی کلید مخصوص، شستی را ریست کرده و به حالت قبل بازگرداند. شستی‌های تسلا با ولتاژ 24 تا 220 ولت کار می‌کنند و مانند سایر تجهیزات این برند، دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی و گارانتی مادام‌العمر هستند. شستی اعلام حریق تسلا

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق تسلا

آژیر و آژیر فلاشر با تولید صدا و نور وجود خطر را به ساکنان محل اعلام می‌کنند. وقتی دتکتورها یا شستی‌های اعلام حریق فعال می‌شوند سیگنال خطر را به پنل مرکزی ارسال می‌کنند. کنترل پنل با روشن کردن آژیر یا آژیر فلاشر ساکنان ساختمان را از وجود خطر مطلع می‌سازد. از آنجایی که ممکن است آلودگی‌های صوتی وجود داشته باشد یا افراد ناشنوا در ساختمان زندگی کنند آژیر فلاشرها به دلیل ایجاد نور و صدا به طور همزمان، گزینه‌ی بهتری برای سیستم‌های اعلام حریق هستند. آژیر فلاشر اعلام حریق تسلا دارای شش LED است و از قدرت صدای 100 دسی‌بل بهره‌مند است. آژیر اعلام حریق تسلا

چراغ ریموت یا ریموت اندیکاتور تسلا

چراغ ریموت اعلام حریق تسلا را می‌توان در پاگرد، راهرو یا راه‌پله‌ها و نیز در بالای سر در اتاق‌ها نصب کرد. نصب ریموت اندیکاتور به تشخیص دتکتور فعال شده در سیستم‌های متعارف کمک می‌کند. این چراغ ریموت در بالای درب اتاق‌هایی که در آن دتکتور وجود دارد، نصب می‌شود و وضعیت دتکتورهای داخل اتاق را به ساکنان یا اپراتورها نشان می‌دهد. ریموت اندیکاتور اعلام حریق تسلا با طراحی زیبا، چراغ پرنور، مقاومت بالا و امکان کار کردن در شرایط متفاوت انتخاب خوبی برای مشتریان است.

لیست قیمت برای مصرف کننده

برای با خبر شدن از تخفیف های همکاری با ما تماس بگیرین.

تماس برای اطلاع از تخفیف همکاری

برندهای اعلام حریق متعارف ایرانی

ارسال سریع
ارسال سریع
گارانتی کالا
گارانتی کالا
قیمت مناسب
قیمت مناسب

نمایندگی شرکت اعلام حریق تسلا

مرکز اعلام حریق آرات در جایگاه نمایندگی رسمی اعلام حریق تسلا (Tesla) مستقر در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش تجهیزات اعلام حریق تسلا به همکاران محترم و مردم عزیز است. از مهم‌ترین مزایای خرید محصولات اعلام حریق از مرکز آرات، برخورداری از قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوبی است که به همکاران ارائه می‌گردد. چنانچه برای خرید محصولات نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات آماده پاسخگویی به احتیاجات شما هستند.

تخمین قیمت

اطلاعات شما با نام و شماره تماس ثبت شد.
مبلغ کل :
0 تومان
0 تومان

فرم تخمین هزینه اعلام حریق

برای تخمین حدودی هزینه پروژه اعلام حریق خود کافی است از فرم پیش‌رو، برند و تجهیزات مدنظر خودتان را معین کنید. برای اطلاع از قیمت‌های همکاری با ما تماس بگیرید.
تخمین هزینه اعلام حریق آدرس پذیر
برای اطلاع از قیمت تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر با همکاران ما در مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه تجهیزات اعلام حریق هوشمند در ایران است.

آخرین مطالب

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

در زندگی روزانه با اصطلاح هوشمند بارها مواجه می‌شویم: ساعت هوشمند، موبایل هوشمند، تلویزیون هوشمند و غیره که برای محصولاتی هوشمند بکار برده می‌شود که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا…

اعلام حریق آرات
۲۴ شهریور ۱۴۰۱
11 دقیقه
نکات نگهداری از انواع سوپاپ

نکات نگهداری از انواع سوپاپ

سوپاپ‌ها کلید هدایت هوا یا مایعات از طریق لوله‌ها هستند و نادیده گرفتن آنها تا زمانی که دچار مشکل شوند، آسان است. با این حال، نگهداری سوپاپ می‌تواند از مشکلات…

اعلام حریق آرات
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
5 دقیقه