معرفی سیستم اعلام حریق نوتیفایر (Notifier) + عکس

معرفی سیستم اعلام حریق نوتیفایر (Notifier)

سیستم‌های اعلام حریق یکی از تجهیزات ایمنی در برابر حریق هستند که تقریبا در هر ساختمانی با آنها مواجه می‌شوید. برندهای معتبر زیادی در سراسر دنیا به تولید سیستم‌ها و تجهیزات اعلام حریق می‌پردازند و ما تصمیم داریم در این مطلب به معرفی اعلام حریق نوتیفایر (Notifier) بپردازیم.

معرفی شرکت نوتیفایر

نوتیفایر بخشی از شرکت هانی‌ول (Honeywell) و یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی تولید و تامین تجهیزات تشخیص و اعلام حریق در جهان است. نوتیفایر خط مشی توسعه‌ی پیشرفته‌ی سیستم‌های اعلام حریق با فناوری‌های پیشرفته را دنبال کرده است و از محصولات متعارف ساده تا سیستم‌های هوشمند چند پنلی را توسعه داده است. این شرکت به بالاترین استانداردهای خدمات و کیفیت محصول مطابق با نیازهای یک تجارت ایمنی آتش‌نشانی متعهد است و البته دارای تاییدیه‌ی ISO 9001 نیز و سایر استانداردهای جهانی از جمله LPCB، Vds، UL­، ULC و غیره نیز هست.

معرفی شرکت نوتیفایر

اجزای معمولی یک سیستم اعلام حریق

به طور کلی دو نوع سیستم اعلام حریق متعارف و اعلام حریق آدرس پذیر وجود دارد. سیستم‌های متعارف بسیار ارزان‌تر از سیستم‌های آدرس‌پذیر هستند اما نصب آنها گران‌تر است و نمی‌توانند آدرس و محل دقیق دستگاه‌های آغازگر (دتکتور یا شستی) فعال شده را نشان دهند. در سیستم‌های متعارف هر طبقه یا هر بخش از ساختمان به یک زون اعلام حریق تقسیم می‌شود. از سوی دیگر سیستم‌های آدرس‌پذیر قابل اعتماد‌تر هستند و هر دستگاه از طریق دستگاه‌های دیگر به پنل مرکزی متصل می‌شود و اگر یک انتهای حلقه‌ی سیم از کار بیفتد همیشه یک نسخه‌ی پشتیبان وجود دارد.

پنل مرکزی اعلام حریق وظیفه‌ی مدیریت دستگاه‌های آغازگر که دود، گرما یا شعله را تشخیص می‌دهند، بر عهده دارد. این دستگاه‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر و متعارف از تجهیزات مختلفی مانند دتکتورها، شستی، آژیر، تکرارکننده و غیره تشکیل می‌شوند.

اجزای سیستم اعلام حریق

دستگاه‌های آغازگر اعلام حریق

دستگاه‌های آغازگر تغییرات محیطی در هوا، نور یا حرارت در محیط اطراف خود را تشخیص می‌دهند و اگر این تغییرات به سطوح خطرناکی برسد، دستگاه به پنل مرکزی سیگنال می‌فرستد و بسته به تنظیمات سیستم، آژیر و آژیرفلاشرهای اعلام حریق فعال می‌شوند. هنگامی که پنل سیگنال حریق را دریافت می‌کند، دستگاه‌های هشداردهنده باید افراد حاضر در ساختمان را از وقوع خطر مطلع سازند. اکنون که درک بهتری از سیستم‌های اعلام حریق و اجزای آنها به دست آوردید، وقت آن رسیده که به معرفی سیستم اعلام حریق نوتیفایر بپردازیم که طیف وسیعی از پنل کنترل و تجهیزات جانبی را برای حفاظت از ساختمان‌های مختلف ارائه می‌دهد.

دستگاه‌های آغازگر اعلام حریق همانند سنسورها وظیفه‌ی تشخیص علائم حریق و به صدا درآوردن آلارم هشدار را بر عهده دارند.

(از مطلب سیستم اطفا حریق آیروسل نیز بازدید کنید.)

دستگاه‌های آغازگر اعلام حریق

معرفی اعلام حریق ONYX نوتیفایر

سیستم‌های اعلام حریق هوشمند سری ONYX شرکت نوتیفایر به سرعت و با دقتی بی‌نظیر به نشانه‌های اولیه‌ی حریق پاسخ می‌دهند. در عین حال این سیستم‌ها به طور قابل‌توجهی آلارم‌های کاذب را نیز کاهش می‌دهند. همه‌ی این ویژگی‌ها با فناوری پیشرفته‌ی اونیکس نوتیفایر امکان‌پذیر شده است که سرعت، ثبات و قابلیت اطمینان را به حداکثر می‌رساند. سیستم پیشرفته‌ی تشخیص حریق اونیکس از دو عنصر کلیدی تشکیل شده است: مجموعه‌ای از الگوریتم‌های نرم‌افزاری پیچیده که در تمام پنل‌های اونیکس یافت می‌شود و مجموعه‌ای از دتکتورهای پیشرفته و تخصصی.

هنگامی که این عناصر با هم ترکیب می‌شوند، قابلیت‌های سنجش هوشمند ONYX فراتر از تشخیص نقطه‌ای و معمولی دود و گاز گسترش می‌یابد. از برنامه‌های کاربردی حیاتی که حتی میزان کمی از دود قابل پذیرش نیست تا محیط‌هایی که به طور معمولی حاوی دود، گرد و غبار، رطوبت و غیره هستند، سنسورهای هوشمند ONYX پاسخ مناسبی می‌توانند باشند.

سیستم اعلام حریق نوتیفایر سری ONYX از فناوری پیشرفته‌ای برخوردار است و سرعت، ثبات و قابلیت اطمینان را با کمترین میزان آلارم‌های کاذب فراهم می‌سازد.

(از مطلب تفاوت سیستم اعلام و اطفا حریق نیز بازدید کنید.)

معرفی اعلام حریق ONYX نوتیفایر

کاهش آلارم‌های کاذب – سنجش مشارکتی از چندین دستگاه

فناوری سنجش مشارکتی نوتیفایر خوانش حسگرها را از حداکثر سه دتکتور دود مجاور بررسی و ارزیابی می‌کند تا انتشار یکنواخت دود را تایید کند و این می‌تواند نشانه‌ای قوی از وقوع آتش‌سوزی واقعی در محل باشد. بر اساس داده‌های دتکتور، پنل مرکزی اعلام حریق می‌تواند به سرعت تفاوت بین شرایط اضطراری حریق و شرایط مزاحمت و کاذب را تعیین کند و با توجه به آن تصمیم بگیرد.

فناوری سنجش مشارکتی نوتیفایر چندین دتکتور را بررسی می‌کند تا انتشار یکنواخت دود را بررسی کند و شرایط کاذب را از شرایط واقعی تشخیص دهد.

(از مطلب اعلام حریق مترو نیز بازدید کنید.)

کاهش آلارم‌های کاذب – سنجش مشارکتی از چندین دستگاه

سفارشی‌سازی میزان حساسیت دتکتورها به محیط در روز و شب

تشخیص پیشرفته‌ی اونیکس 9 سطح از تنظیمات آلارم و حساسیت هشدار را ارائه می‌دهد. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا حساسیت هر دتکتور اعلام حریق را به طور خاص نسبت به محیط شخصی خود بهینه‌سازی کنند. سطوح حساسیت دتکتورها قابل برنامه‌ریزی است تا به طور خودکار بین روز و شب با تغییر جمعیت محل، تغییر کند.

امکان تنظیم سطح حساسیت سیستم‌ها این امکان را فراهم می‌سازد تا دتکتورها برای هر محیط خاص بهینه‌سازی شوند.

(مطالعه‌ی مطلب شیشه ضدحریق را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم.)

سفارشی‌سازی میزان حساسیت دتکتورها به محیط در روز و شب

دتکتور دودی مکشی – تشخیص اولیه و زودهنگام حریق در محیط‌های چالش‌برانگیز

راه‌حل‌های اعلام حریق دودی مکشی (Aspirating Smoke Detection) هشدار اولیه و زودهنگام در مورد خطر آتش‌سوزی قریب‌الوقوع را ارائه می‌دهند. این دتکتورهای مکشی می‌توانند برای بررسی زنگ هشدار و شروع یک واکنش مناسب به حریق، آسیب به اموال یا اختلال در کسب و کار، زمان کافی بخرند. این دتکتورها با میزان حساسیت گسترده و هشدارهای چند سطحی، حتی کمترین میزان دود را پیش از آنکه به یک آتش‌سوزی بزرگ تبدیل شود، شناسایی می‌کنند.

دتکتورهای دودی مکشی می‌توانند کمترین میزان دود را تشخیص داده و به سرعت حریق را شناسایی کنند.

دتکتور دودی مکشی نوتیفایر

تشخیص گاز و شعله کاملا یکپارچه اعلام حریق نوتیفایر

تقریبا در هر جایی که افراد وجود دارند، در داخل یا خارج از ساختمان‌ها، خطر بالقوه‌ی قرار گرفتن در معرض گازهای سمّی یا قابل اشتعال وجود دارد. در مدرسه، خوابگاه، ساختمان‌های اداری، مراکز خرید، استخرها، کارخانه‌های تولیدی یا انبار و غیره حفاظت از انسان‌ها در برابر حریق و رعایت الزامات قانونی برای نظارت بر گازهای موجود در محیط، بسیار مهم است. علاوه بر محافظت از ساکنان ساختمان، سیستم‌های تشخیص گاز می‌توانند از اختلالات نابهنگام و پرهزینه‌ی تجاری نیز جلوگیری کنند.

سیستم‌های تشخیص گاز اعلام حریق نوتیفایربرای ایمنی ساختمان‌ها و محافظت از جان انسان‌ها در برابر گازهای سمّی بسیار موثر است.

(از مطلب تجهیزات آتش نشانی نیز بازدید کنید.)

تشخیص گاز و شعله کاملا یکپارچه اعلام حریق نوتیفایر

کنترل پنل‌های محبوب اعلام حریق نوتیفایر

نوتیفایر هانی‌ول یکی از برجسته‌ترین ارائه‌دهندگان سیستم‌های ایمنی زندگی در جهان است که درجه‌ی بالایی از کنترل و سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد. نوتیفایر بسته به اندازه و محدوده‌ی پروژه، پنل‌های مرکزی سری ONYX، FireWarden و اعلام حریق متعارف را ارائه می‌دهد. این پنل‌های مرکزی معمولا از نظر عملکرد و تعداد دستگاه‌هایی که می‌توان روی آنها نصب کرد، آدرس‌پذیر بودن یا خیر، با یکدیگر متفاوت هستند.

پنل‌های آدرس‌پذیر و متعارف نوتیفایر برای کاربردهای مختلف نسبت به اندازه‌ی پروژه و اهمیت آن در دسترس هستند.

(از مطلب اعلام حریق بیمارستان نیز بازدید کنید.)

کنترل پنل‌های محبوب اعلام حریق نوتیفایر

پنل مرکزی اعلام حریق نوتیفایر سری ONYX

پنل‌های مرکزی اونیکس بهترین مدیر سیستم اعلام حریق نوتیفایر هستند و به طور ویژه برای محیط خود مهندسی شده است. این پنل‌ها انعطاف‌پذیری بالا، عملکرد عالی و حفاظت جامع در برابر حریق ارائه می‌دهند. پنل‌های اونیکس کاملا آدرس‌پذیر هستند و می‌توانند بیشترین تعداد تجهیزات آدرس‌پذیر را مدیریت کنند.

پنل NFS-320

پانل‌های کنترل هوشمند حریق NFS-320 و NFS-320R (مشابه با NFS-320 است اما محفظه‌ی آن قرمز رنگ است) بخشی از سری محصولات اونیکس نوتیفایر مورد تایید UL هستند. این پنل‌ها به طور ویژه برای کاربردهای کوچک با ویژگی‌هایی طراحی شده‌اند که زمان نصب را به حداقل می‌رسانند، زمان پاسخ‌گویی سریع‌تر را فعال می‌سازند و نگهداری و قابلیت‌های استفاده را ساده می‌سازند. از ویژگی‌ها و مزایای این پنل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاملا قابل برنامه‌ریزی میدانی
 • طراحی شاسی قابل جابجایی برای نصب و سرویس آسان دستگاه
 • اتصال مستقیم به سیستم ارتباطات اضطراری FirstCommand نوتیفایر
 • قابل شبکه‌سازی با NOTI-FIRE-NET و ONYXWorks سازگار با حداکثر 200 گره برای NFN
 • رابط IP یا GSM اختیاری

پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر نوتیفایر مدلNFS-320 مورد تایید UL است و برای کاربردهای کوچک می‌تواند مناسب باشد.

(از مطلب مهم‌ترین مواد خاموش کننده حریق نیز بازدید کنید.)

پنل مرکزی اعلام حریق نوتیفایر

پنل NFS-320SYS

این پنل اعلام حریق نوتیفایر هوشمند بخشی از سری اونیکس از کنترل پنل‌های نوتیفایر است. این پنل را می‌توان تنها با چند دستگاه برای کاربرد در ساختمان‌های کوچک پیکربندی کرد و یا آن را با بسیاری از دستگاه و تجهیزات دیگر شبکه کرد تا از یک محوطه‌ی بزرگ یا بلوک اداری مهم محافظت کند. ویژگی‌ها و مزایای این پنل شامل موارد زیر می‌شود:

 • شبکه‌ی پرسرعت برای حداکثر 200 گره
 • شبکه‌ی استاندارد برای حداکثر 103 گره
 • برنامه‌ریزی خودکار و گزارش تست
 • چندین گزینه‌ی ارتباطی ایستگاه مرکزی

پنل NFS-320SYS نوتیفایر

پنل NFS2-640

پنل اعلام حریق هوشمند NFS2-640 از سری ONYX محصولات نوتیفایر با استاندارد UL است. این پنل مرکزی اعلام حریق برای نصب در کاربردهایی با اندازه‌ی متوسط طراحی شده است و به راحتی از طریق شبکه‌ی هشدار هوشمند نوتیفایر قابل گسترش است. از ویژگی‌ها و مزایای این پنل مرکزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سنسور هوشمند اونیکس – دارای 9 سطح حساسیت، هشدار جبران رانش و تعمیر و نگهداری و تست اتوماتیک دتکتورها
 • برنامه‌ریزی کاملا میدانی با نمایشگر 80 کاراکتری
 • فرمان صوتی دیجیتال یکپارچه‌ی اختیاری با هشت کانال صوتی باکیفیت یا یک کانال صدا با کیفیت بالا و تلفن آتش‌نشانی بر روی یک کابل

پنل اعلام حریق آدرس‌پذیر نوتیفایر مدل NFS2-640 را می‌توان شبکه‌سازی کرد و برای نصب در پروژه‌های متوسط ایده‌آل است.

(در بلاگ فایرفایت با لوازم جانبی سیستم اعلام حریق آشنا شوید.)

پنل NFS2-640 نوتیفایر

پنل مرکزی اعلام حریق نوتیفایر سری FireWarden

سری پنل‌های اعلام حریق FireWarden نوتیفایر، از محصولات میان‌رده‌ی پنل‌های اعلام حریق ارائه شده توسط شرکت Notifier است که عمدتا برای کاربردهای کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد. پنل‌های FireWarden به نوعی حد میانه‌ی سیستم‌های آدرس‌پذیر ONYX و پنل‌های متعارف هستند که یک مدار خط سیگنال واحد را در لوپ خود ارائه می‌دهند اما سفارشی‌سازی بیشتر و ظرفیت دستگاه آدرس‌پذیر را نیز ارائه می‌دهند.

پنل NFW-50

این پنل اعلام حریق نوتیفایر سری FireWarden یک پنل آدرس‌پذیر مورد تایید UL است که برای ساختمان‌های کوچک‌تر طراحی شده که نیاز به حداقل مقدار دستگاه آغازگر و اعلان حریق هستند. این پنل درست مانند محصولات FireWarden-100 است اما در برنامه‌هایی که قبلا تنها توسط پنل‌های متعارف ارائه می‎‌شد، جای می‌گیرد.

پنل NFW-50 اعلام حریق نوتیفایر

پنل NFW-50X

پنل NFW-50X دارای یک ارتباط‌دهنده‌ی از پیش نصب شده در آن است و تا 50 دستگاه آدرس‌پذیر را با هر ترکیبی از دتکتورها یا ماژول‌ها پشتیبانی می‌کند. این پنل با لیست گسترده‌ای از ویژگی‌های قدرتمند، درست مانند محصولات FireWarden-100 برنامه‌ریزی می‌شود اما در برنامه‌هایی که قبلا تنها توسط پنل‌های متعارف ارائه می‌شد، جا می‌گیرد.

پنل مرکزی نوتیفایر مدل NFW-50X

پنل NFW-100-2

پنل FireWarden-100-2 یکی از پنل‌های آدرس‌پذیر اعلام حریق نوتیفایر است که برای کاربردهایی طراحی شده است که نیاز به هوش آدرس‌پذیر پیشرفته، گزینه‌های برنامه‌ریزی انعطاف‌پذی رو منبع تغذیه‌ی قوی برای آژیرها و آژیرفلاشرها و دستگاه‌های جانبی دارند.

پنل NFW-100X

پنل FireWarden-100X آخرین پنل مرکزی اعلام حریق هوشمند نوتیفایر در سری FireWarden است. این پنل مرکزی اعلام حریق با یک ارتباط‌دهنده‌ی از پیش نصب شده همراه است و حداکثر از 198 دستگاه آدرس‌پذیر (99 دتکتور اعلام حریق و 99 ماژول اعلام حریق) پشتیبانی می‌کند.

پنل NFW-100X نوتیفایر

پنل‌های مرکزی اعلام حریق متعارف نوتیفایر

پنل‌های مرکزی متعارف نوتیفایر ساده‌تر از پنل‌های ONYX یا FireWarden هستند و امکان تشخیص آدرس‌پذیر و هوشمند دستگاه‌ها را ارائه نمی‌دهند. پنل‌های مرکزی متعارف، سیستم‌های اعلام حریق و دستگاه‌ها و تجهیزات مرتبط به آنها را به جای آدرس‌دهی جداگانه‌ی دستگاه‌ها به زون یا منطقه تقسیم می‌کنند و به این ترتیب تنها می‌توان منطقه‌ی کلی وقوع حریق را تشخیص داد.

 • پنل RP-2001

این پنل اعلام حریق نوتیفایر یک پنل 6 زون است که برای کاربردهای سیلابی تکی یا دوگانه و پیشگیری از خطرات است که ویژگی‌های تشخیص حریق، سیگنال‌دهی و حفاظت از ساختمان‌های تجاری، صنعتی و سازمانی را ارئه می‌دهد که نیاز سیستم اطفای حریق مبتنی بر آب دارند.

پنل مرکزی اعلام حریق متعارف نوتیفایر

 • پنل SFP-10UD

پنل اعلام حریق SFP-10UD و SFP-10UDR (با رنگ بدنه‌ی قرمز) از پنل‌های اعلام حریق متعارف نوتیفایر هستند که از 10 زون پشتیبانی می‌کنند و دارای فرستنده‌ی ارتباطی زنگ دیجیتال داخلی (DACT) و قابلیت آپلود و دانلود از راه دور هستند.

پنل SFP-10UD اعلام حریق Notifire

 • پنل SFP-5UD

پنل‌های SFP-5UD و SFP-5UDR (با بدنه‌ی قرمز رنگ)، پنل 5 زون اعلام حریق متعارف نوتیفایر هستند که با فرستنده‌ی ارتباطی زنگ دیجیتال داخلی (DACT) و قابلیت آپلود و دانلود از راه دور ارائه می‌شوند.

پنل SFP-5UD

سایر تجهیزات و لوازم جانبی اعلام حریق نوتیفایر

همانطور که می‌دانید، پنل مرکزی اعلام حریق مغز قدرتمند سیستم اعلام حریق به شمار می‌آید اما همانند بدن انسان، این مغز بدون عملکرد صحیح اندام‌ها و سایر ارگان‌های مرتبط نمی‌تواند عملکرد موفقی داشته باشد. بنابراین تجهیزات جانبی اعلام حریق نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند و در ادامه به رایج‌ترین تجهیزات جانبی تشخیص و اعلان سیستم اعلام حریق نوتیفایر اشاره می‌کنیم.

(پیشنهاد می‌کنیم در مورد بیم دتکتور اعلام حریق نیز مطالعه کنید.)

دتکتورهای اعلام حریق نوتیفایر

برند نوتیفایر مجموعه‌ای گسترده از دتکتورهای هوشمند از جمله دتکتور دودی فوتوالکتریک، دتکتورهای حرارتی، دتکتور گاز مونوکسید کربن و دتکتورهای ترکیبی را برای پوشش‌دهی کاربردهای مختلف تولید و عرضه می‌کند.

دتکتورهای اعلام حریق نوتیفایر

دتکتور دودی فوتوالکتریک اعلام حریق نوتیفایر

محفظه‌ی حسگر نوری منحصربفرد دتکتور فوتوالکتریک اعلام حریق نوتیفایر برای حس کردن و تشخیص دود ناشی از طیف گستره‌ای از منابع احتراق مهندسی شده است. دتکتورهای هوشمند آدرس‌پذیر دارای قابلیت شناسه‌ی نقطه‌ای هستند که هر دتکتور را قادر می‌سازد با سوئیچ‌های چرخشی تنظیم شوند تا مکان‌های دقیق دتکتور فعال شده را مشخص کند. میزان حساسیت دتکتورها را می‌توان با استفاده از نرم‌افزار پنل مرکزی، متناسب با محیط برنامه‌ریزی و تنظیم کرد. بعلاوه، حساسیت دتکتور به طور مداوم نظارت شده و به پنل گزارش داده می‌شود. ویژگی‌ها و مزایای این دتکتورها:

 • طراحی شیک و ساده
 • موجود در دو رنگ سفید روشن (برای نصب‌های جدید) و عاجی (برای سیستم‌های قدیمی)
 • تشخیص دود فوتوالکتریک
 • ارتباطات آنالوگ
 • جریان کم در حالت استندبای
 • سوئیچ آدرس چرخشی
 • دارای LED دوگانه برای دید 360 درجه

دتکتورهای دودی نوتیفایر از نوع نقطه‌ای و فوتوالکتریک هستند و برای تشخیص دود ناشی از منابع احتراق مختلف مهندسی‌سازی شده‌اند.

(مطالعه‌ی مطلب سیستم اطفا حریق آبی نیز می‌تواند برای شما مفید باشد.)

دتکتور دودی فوتوالکتریک نوتیفایردتکتورهای حرارتی اعلام حریق نوتیفایر

دتکتورهای هوشمند (آدرس‌پذیر) نوتیفایر با قابلیت point ID، هر دتکتور را قادر می‌سازد تا با سوئیچ‌های آدرس چرخشی تنظیم شود تا مکان دقیق دتکتور فعال شده در حریق را بتوان تشخیص داد. دتکتورهای حرارتی اعلام حریق نوتیفایر از یک مدار حسگر ترمیستور نوآورانه برای تشخیص 135 درجه‌ی فارنهایت ثابت و نرخ دمای افزایشی و تشخیص دمای 190 درجه‌ی فارنهایت برای حفاظت مقرون به صرفه و هوشمند اموال استفاده می‌شود.

 • طراحی ساده و شیک
 • تشخیص دودی حرارتی
 • ارتباطات آنالوگ
 • جریان کم در حالت استندبای
 • سوئیچ آدرس چرخشی
 • دارای LED دوگانه برای دید 360 درجه

دتکتورهای حرارتی نوتیفایر همزمان از نوع دما ثابت (دمای 135 درجه‌ی فارنهایت) و دما افزایشی هستند.

(در بلاگ فایرفایت با پمپ آتش نشانی و انواع آن آشنا شوید.)

دتکتورهای حرارتی اعلام حریق نوتیفایرخرید تجهیزات اعلام حریق نوتیفایر

بیش از 50 سال است که نوتیفایر یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت اعلام حریق بوده اسن و امروزه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های اعلام حریق مهندسی شده با بیش از 400 توزیع‌کننده در سراسر جهان است. نوتیفایر با پشتیبانی منطقه‌ای در تمام دنیا اطمینان حاصل می‌کند که تجهیزات این برند، انعطاف‌پذیری و نیازهای کسب و کار مشتریان را برآورده می‌سازد. مرکز اعلام حریق آرات به فروش انواع تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی می‌پردازد و علاوه بر بررسی لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق، برای دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

خرید تجهیزات اعلام حریق نوتیفایر

منبع مطلب

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم