سفارش محصولات: ۴۲۵ ۰۱۴۹ ۰۹۱۲

لیست قیمت سیستم اعلام حریق تسلا

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

شرکت آشکار سازان ایرانیان اولین بار در سال 1390 با نام تجاری Detex محصولات خود را به بازار عرضه کرد. پس از چندی محصولات این شرکت با برند تسلا (Tesla) به بازار ارائه شدند. امروزه نیز تجهیزات اعلام حریق تسلا با بدست آوردن گواهی های بین المللی و استانداردهای داخلی بخش مهمی از بازار سیستم‌های اعلام حریق ایران را در اختیار دارد. به صورت کلی در ایران تولیدکنندگان قابل قبولی برای محصولات اعلام حریق متعارف یا کانوِنشنال (Conventional) داریم. از جمله می‌توان به برندهای آریاک، سنس، تسلا و زیتکس اشاره کرد. در این صفحه که مرتبا به روزرسانی می‌شود قیمت اعلام حریق تسلا و تجهیزات آن اعلام شده‌است.

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

جدولی که در ادامه مشاهده لیست قیمت محصولات اعلام حریق تسلا در فصل بهار سال 99 است. مرکز اعلام حریق آرات برای همکاران گرامی در سراسر ایران تخفیف‌های بی‌نظیری ارائه می‌کند که برای اطلاع از آنها می‌توانید با بخش فروش مرکز آرات تماس بگیرید. در صورت نیاز برای ارتباط سریع با بخش فروش مرکز اعلام حریق آرات با شماره تماس ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس حاصل کنید.

ردیفنام دستگاهقیمت (به تومان)
1پنل اعلام حریق 2 زون تسلا

1,350,000
2پنل اعلام حریق 4 زون تسلا
1,450,000
3پنل اعلام حریق 6 زون
تسلا
1,550,000
4پنل اعلام حریق 8 زون تسلا
1,650,000
5پنل اعلام حریق 10 زون تسلا
1,750,000
6پنل اعلام حریق 12 زون تسلا1,850,000
7پنل اعلام حریق 14 زون تسلا
1,950,000
8پنل اعلام حریق 16 زون تسلا
2,050,000
9پنل اعلام حریق 18 زون تسلا
2,150,000
10دتکتور اعلام حریق دودی اپتیکال (نوری) تسلا
105,000
11دتکتور حرارتی تسلا
103,000
12آژیر 24 ولت تسلا
70,000
13آژیر فلاشر 24 ولت
75,000

14شستی اعلام حریق ال ای دی دار قابل ریست60,000
15چراغ ریموت ( چراغ سردرب)20,000
16تلفن کننده 15 حافظه سخنگو
305,000

فروش اعلام حریق تسلا

به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید، قیمت‌ها و امکانات برندها رو مورد بررسی قرار دهید و در نهایت با مناسب‌ترین قیمت برند مورد نظر خود را خریداری کنید. جهت استفاده و آگاهی از تخفیف‌های ویژه همکاران نیز از طریق همین شماره تماس با مدیر فروش مرکز اعلام حریق آرات در ارتباط باشید.
 tesla قیمت تجهیزات اعلام حریق

تجهیزات و محصولات سیستم اعلام حریق تسلا

تجهیزات اعلام حریق Tesla اولین بار در سال 1390 به بازار ارائه شد. محصولات این برند توانسته اند استانداردهای ملی و گواهی‌نامه‌های معتبر اروپایی را دریافت کنند. در حال حاضر برند تسلا تنها عرضه‌کننده سیستم‌های اعلام حریق متعارف است. همانطور که پیش از این اشاره شد محصولات تسلا برای سیستم‌های متعارف طراحی شده‌است. دارای استانداردهای داخلی و بین‌المللی بوده و گارانتی مادام‌العمر دارد.

دتکتور دودی تسلا

این محصول دتکتور دودی اپتیکال یا فتوالکتریک بوده و برای کشف انواع ذرات دودی حاصل از آتش در اماکن عمومی اعم از منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دتکتور حرارتی ثابت تسلا

دتکتورهای حرارتی سیستم اعلام حریق Tesla در دو نوع حرارتی ثابت و حرارتی افزایشی ساخته می‌شوند. دتکتورهای حرارتی ثابت با رسیدن دما به 47 درجه سانتی‌گراد فعال می‌شوند. با قرار گرفتن در وضعیت حریق سیگنال‌های مورد نیاز را به پنل اعلام حریق ارسال می‌کنند. این دتکتورها در سیستم‌های متعارف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محصولات اعلام حریق تسلا

دتکتور حرارتی افزایشی تسلا

دتکتوری است که در سیستم‌های متعارف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دتکتور گاز تسلا

دتکتور گاز تسلا جهت تشخیص وجود و نشت انواع گازهای سمی یا اشتعال‌پذیر در محیط طراحی می‌شوند. این دتکتورها برای استفاده در کنار پنل اعلام حریق متعارف تسلا طراحی و ساخته می‌شود.

آژیر فلاشر تسلا

آژیر فلاشر تسلا دارای شش LED بوده و قدرت صدای 100 dB دارد.

شستی اعلام حریق تسلا

بعد از فشرده‌شدن و شکسته‌شدن طلق، فرمان حریق ارسال می‌شود. برای برگرداندن به وضعیت قبلی پس از فشردن میکرو سوئیچ شستی اعلام حریق، پنل اعلام حریق ریست می‌گردد.

پنل تسلا

چراغ ریموت تسلا

چراغ ریموت تسلا در ابعاد 7 در 7 سانتی متر و ولتاژ 12VDC طراح شده ‌است.

تلفن کننده اتوماتیک تسلا

تلفن‌کننده اعلام حریق تسلا دارای یک پانل تلفن اصلی و گوشی‌هایی هستند که در محل‌های مورد نظر نصب می‌شوند. هنگام خطر می‌توان با استفاده از گوشی‌ها به مرکز تلفن خبر داد. ارتباط بین گوشی‌ها نیز با استفاده از پانل اصلی تلفن برقرار می‌شود.

سیستم اعلام حریق تسلا

دتکتور ترکیبی گاز و حرارت تسلا

این محصول دتکتور تشخیص نشت گاز و تشخیص حرارت 24 ولتی است. ایده آل برای تشخیص نشت گازهای اشتعال‌زا مانند گاز طبیعی، متان، بوتان، پروپان و حتی الکل و مونوکسید کربن. برای اماکن خانگی و صنعتی برای انواع مراکز کنترل متعارف (conventional) طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پنل اعلام حریق تسلا

tesla fire alarm

راهنای نصب و سیم کشی

نصب سیستم اعلام حریق

راهنمای نصب و نقشه تجهیزات اعلام حریق تسلا

نقشه تمامی تجهیزات در کاتالوگ های مربوطه در دسترس است. با مراجعه به کاتالوگ‌ها که می‌توانید با طریقه نصب دستگاه‌ها آشنا شوید.
برای خرید یا مشاوره پیرامون محصولات اعلام حریق با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید. مرکز اعلام حریق آرات با اخذ نمایندگی فروش محصولات اعلام حریق ایرانی، بخش اعظم بازار خدمات‌رسانی در حوزه خرید و فروش تجهیزات اعلام‌حریق را در دست گرفته است.

alifirefight وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *