لیست قیمت اعلام حریق آریاک

تاریخ بروز رسانی
2024/06/23

قیمت سیستم اعلام حریق آریاک

سیستم اعلام حریق آریاک یکی از برند‌های ایرانی تولیدکننده‌ی سیستم اعلام حریق متعارف است. برخی از محصولات این شرکت دارای تاییدیه از اداره‌ی آتش‌نشانی تهران هستند. برای آگاهی از سیستم‌های اعلام حریق آریاک و لیست قیمت اعلام حریق آریاک ادامه‌ی مطلب را بخوانید.

بعلاوه شما می‌توانید با کارشناسان مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید و به صورت آنلاین تجهیزات مدنظر خود را خریداری کنید.

لیست قیمت اعلام حریق آریاک

لیست قیمت اعلام حریق آریاک

در اینجا می‌توانید لیست قیمت اعلام حریق آریاک را با بروزرسانی دائمی را مشاهده کنید.

 

معرفی شرکت و تجهیزات اعلام حریق آریاک

شرکت آریاک الکتریک تهران فعالیت خود در زمینه‌ی تولید سیستم‌های اعلام حریق را به طور رسمی از سال 1375 آغاز کرد. محصولات شرکت آریاک مطابق با فناوری روز و استانداردهای تخصصی معتبر اروپایی و داخلی تولید می‌شوند. محصولات این شرکت تامین کننده‌ی محصولات اعلام حریق برای پروژه‌های بزرگ مثل بیمارستان‌ها و کارخاجات است.

در حال حاضر سیستم اعلام حریق متعارف آریاک دارای تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی تهران می‌باشد. این شرکت ضمن تولید محصولات اعلام حریق در زمینه‌ی مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های حفاظتی و ایمنی نیز فعالیت می‌کند. در ادامه می‌توانید با محصولات این شرکت و لیست قیمت اعلام حریق آریاک آشنا شوید.

پنل مرکزی اعلام حریق آریاک

اعلام حریق آریاک یکی از قدیمی‌ترین برندهای سیستم اعلام حریق ایرانی است که به تولید تجهیزات اعلام حریق و پنل مرکزی می‌پردازد. تمامی محصولات این شرکت و همچنین پنل‌های آریاک دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی و نشان استاندارد ملی هستند. این پنل‌ها از بدنه‌ای فلزی و مقاوم و ظاهری مناسب و مقبول ساخته شده‌اند. پنل‌های اعلام حریق آریاک از نظر فنی و تعداد زون‌ها به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

 • پنل تک زون ACT آریاک با قیمت 1.730.000 تومان
 • پنل‌های 2 تا 6 زون ACT آریاک از 1.780.000 تومان
 • پنل 8 تا 14 زون ACT آریاک از 2.230.000 تومان
 • پنل 16 تا 28 زون AFC آریاک از 2.900.000 تومان

همکاران محترم می‌توانند این پنل‌ها را با تخفیف از مرکز اعلام حریق آرات تهیه کنند.

لیست قیمت دتکتور دودی اعلام حریق آریاک

دتکتورهای دودی آریاک دارای تنوع زیادی هستند. هر کدام از دتکتورهای دودی آریاک برای کارهای تخصصی متفاوتی طراحی و ساخته شده‌اند. برای مثال، تنها دو نوع از این دتکتورها برای استفاده همراه با سیستم اعلام حریق هستند و بقیه‌ی آنها در زمینه‌های تخصصی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دو مدل دتکتور دودی 24 ولت از نظر شکل ظاهری متفاوت هستند که نسبت به مکان نصب و سلیقه‌ی مشتری انتخاب می‌شوند. این دو دتکتور در لیست قیمت اعلام حریق آریاک با قیمت 117.000 تومان و 122.000 تومان تولید و به فروش می‌رسند. دتکتورهای دودی آریاک مورد تایید سازمان آتش‌نشانی و نشان استاندارد ملی و از نظر قیمت نسبت به سایر برندهای ایرانی پایین‌تر هستند.

لیست قیمت دتکتور حرارتی اعلام حریق آریاک

دتکتورهای حرارتی آریاک نیز در انواع متفاوت تولید می‌شوند و هر کدام کاربرد خاص و مشخصی دارند که تنها چهار مدل از این دتکتورها مربوط به استفاده در سیستم اعلام حریق است؛ دو مدل دتکتور حرارتی دما ثابت و دو مدل حرارتی دما افزایشی. دتکتورهای حرارتی دما ثابت با قیمت‌های 115.000 و 119.000 تومان و دتکتورهای حرارتی دما افزایشی با قیمت‌های 117.000 و 122.000 تومان به فروش می‌رسند. تفاوت قیمت 4 یا 5 هزار تومانی در بین دتکتورها (چه دما ثابت و چه دما افزایشی) به دلیل طراحی و شکل ظاهری دتکتور است که متناسب با سلیقه و نیاز مشتری انتخاب می‌شود. همه‌ی انواع دتکتورهای حرارتی آریاک دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی و نشان استاندارد ملی هستند.

قیمت شستی اعلام حریق آریاک

شستی‌های اعلام حریق آریاک در سه مدل طراحی و ساخته می‌شوند. شستی معمولی قرمز که شکل و شمایل عمومی شستی‌های دیگر را دارد و با طراحی ساده با قیمت 56.000 تومان به فروش می‌رسد. نوع دیگر شستی‌های آریاک، شستی چراغ‌دار پالسی قرمز است که دارای LED است و در زمان فشرده شدن و عمل کردن هر 4 ثانیه چشمک می‌زند تا نشان از فعال بودن بدهد. مطابق با لیست قیمت اعلام حریق آریاک این نوع شستی با قیمت 62.000 تومان به فروش می‌رسد.

آخرین مدل شستی‌ها آریاک، شستی بسته قرمز است که بعد از عمل کردن و فشرده شدن مانند یک قطع‌کن عمل می‌کند. این شستی یا قیمت 62.000 تومان به فروش می‌رسد. هر سه این مدل‌های شستی از نوع غیرقابل برگشت هستند و بعد از استفاده به حالت اولیه بازنمی‌گردند. این شستی‌ها بعلاوه دارای تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی نیز هستند.

لیست قیمت آژیر فلاشر اعلام حریق آریاک

آژیر و آژیر فلاشر اعلام حریق آریاک مانند دیگر تجهیزات این برند دارای چندین مدل است که تنها دو مدل از آن مورد تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی قرار گرفته است. آژیر پیزو 24 ولت قرمز APS با قیمت 90.500 تومان و آژیر چند صدا 24 ولت AMS با قیمت 95.000 تومان به فروش می‌رسند. این دو مدل آژیر به خاطر 24 ولتی بودن به طور مستقیم با سیستم اعلام حریق مرتبط هستند. باقی آیتم‌ها در مواقع مورد نیاز استفاده می‌شوند؛ برای مثال، آژیر 220 ولت برای مکان‌هایی که تناژ صدای بیشتری مورد نیاز است مورد استفاده قرار می‌گیرند و از طریق رله به سیستم اعلام حریق متصل می‌شوند.

اعلام حریق آریاک - مرکز آرات

قیمت فلاشر اعلام حریق آریاک

فلاشرهای اعلام حریق آریاک از اقلامی هستند که تقاضای کمی دارند. از این فلاشرها در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به آژیر و هشدار صوتی نیست و هشدار توسط فلاشر و هشدار بصری مورد نیاز است. قیمت این تجهیزات در سه دسته قرار می‌گیرد. در لیست قیمت اعلام حریق آریاک فلاشرهای زنون از 149 تا 172 هزار تومان و فلاشر LED در رنج 68.000 تومان و فلاشر آذرخشی با قیمت 115.000 تومان ارائه می‌شود. این تجهیزات مورد تایید سازمان آتش‌نشانی نیستند.

مشخصات فنی اعلام حریق آریاک

تجهیزات اعلام حریق آریاک در مقایسه با نمونه‌های خارجی و داخلی تجهیزات اعلام حریق دارای کیفیت مشابه و در عین قیمتی مقرون به صرفه است. محصولات اعلام حریق آریاک دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • قابلیت تشخیص قطعی یا اتصالی بین مدارها و پنل مرکزی
 • امکان غیرفعال‌کردن یک یا چند زون به دلخواه
 • تایمر تاخیر آلارم
 • قابلیت برقراری تماس با نزدیک‌ترین آتش‌نشانی
 • دارای شارژر کنترل‌شده برای باتری‌ها
 • قابلیت تامین برق مرکز کنترل در صورت قطعی برق
 • نمایشگر وضعیت تغذیه
 • کنتاکنت خروجی
 • تغذیه کمکی 24 ولتی
 • امکان ارتباط با تکرارکننده‌ی آریاک
 • قابلیت اضافه کردن خروجی آژیر مخصوص هر زون

 

تائیدیه سازمان آتش‌نشانی تهران به محصولات اعلام حریق آریاک

شرکت اعلام حریق آریاک توانسته است تاییدیه‌ی محصولات خود را از سازمان آتش نشانی تهران اخذ نماید.

اعلام حریق آریاک

 

نصب اعلام حریق


[vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”blue” icon_fontawesome=”fa fa-check” css_animation=”fadeInDown”]

 • خدمات پس از فروش
 • 5 سال گارانتی
 • بیمه جبران خسارات شرکت بیمه البرز

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]


راهنمای نصب اعلام حریق آریاک

ما پیش‌تر درباره‌ی نصب اعلام حریق آریاک مطلب نوشته‌ایم. شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص چگونگی و نکات تخصصی نصب سیستم‌های اعلام حریق آریاک را مطالعه کنید.

محصولات آریاک در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق به عنوان نمایندگی فروش محصولات آریاک فعالیت می‌کند. برای اطلاع از لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق و تهیه‌ی محصولات آریاک با قیمت مناسب و گارانتی معتبر می‌توانید با مرکز اعلام حریق آرات در ارتباط باشید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید محصولات اعلام حریق آریاک با شماره ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

loading
نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم