دتکتورهای اعلام حریق سنس

دتکتورهای اعلام حریق سنس

شرکت سانا پژوهش گستر یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های اعلام حریق در داخل ایران است. این تولیدکننده، سیستم‌های اعلام حریق متعارف و آدرس‌پذیر تولید می‌کند که البته سیستم آدرس‌پذیر این شرکت تاکنون موفق به اخذ استاندارد و تاییدیه آتش‌نشانی تهران نگردیده است. دتکتورهای اعلام حریق سنس شامل موارد زیر است:

  • دتکتور دودی
  • دتکتور حرارتی
  • دتکتور حرارتی افزایشی
  • دتکتور مولتی دود و حرارت
  • دتکتور گازی

 تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

این دتکتورهای اعلام حریق سنس برای فضاهای خانگی و تجاری مناسب هستند و برای پروژه‌های صنعتی و حساس توصیه نمی‌گردند.

مقدمه

دتکتور ها از مهم ترین تجهیزات در دسته بندی سنسور ها می باشند. می توان از این محصولات در حالت های مختلف استفاده کرده و بهترین بازدهی را مشاهده کرد. یکی از بهترین برند های موجود در بازار که افراد از آن استفاده می کنند سنس می باشد. دتکتور سنس را می توان در مدل های بسیار متنوعی در اختیار داشته و به راحتی از آن ها استفاده کرد. توجه داشته باشید که این دتکتور ها در زمینه های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسور ها با داشتن ویژگی های زیاد خود می توانند برای محل های مختلف نیز مناسب باشند. دسته بندی های مختلف را می توان برای این دتکتور ها بیان کرد که با توجه به آن ها می توان برای مکان های متنوعی آن ها را نصب کرد.

توجه داشته باشید که دتکتور های مناسب را باید با توجه به ویژگی هایی که دارند در اختیار داشت. دتکتور سنس را در مدل های حساس به دود، گاز، حرارت و … در اختیار داشت. این برند داخلی با توجه به تجربه خود در تولید این محصولات بسیار معروف و پرطرفدار می باشد. این برند بسیار عالی از سال 1387 محصولات خود را در بازار ایران عرضه کرده است. این محصولات اعلام حریق می توانند برای تمامی افراد مزایای زیادی را داشته باشند. توجه داشته باشید که مدل های آدرس پذیر این محصولات بسیار پرطرفدار می باشند. از مدل های مستقل این برند می توان به دتکتور های گازی اشاره کرد که برای منازل و محل های کوچک مناسب می باشد.

در یک سیستم اعلام حریق قطعا وجود سنسور ها بسیار مهم می باشند. از دیگر ویژگی های موجود در این محصولات می توان به نصب و راه اندازی سریع و راحت اشاره کرد. برای انتخاب مدل های مناسب می توانید با افراد متخصص و با تجربه مشورت کنید. با توجه به شرایط محیطی خود می توانید از مدل های با کیفیت و متنوعی استفاده کنید. تنوع بالا در این برند باعث شده است تا تمامی قسمت ها تحت پوشش باشند.

دتکتورهای متعارف اعلام حریق سنس

خرید دتکتور سنس

برای خرید دتکتور سنس می توان موارد زیادی را بیان کرد. توجه داشته باشید که در خرید این محصولات ویژگی های زیادی قابل بیان است. تمامی مزایای موجود در این دتکتور ها باعث شده است تا ارزش خرید بالایی را داشته باشند. از مهم ترین ویژگی های موجود در خرید این محصولات می توان به پشتیبانی بسیار عالی اشاره کرد. برای خرید مدل های مناسب می توانید پشتیبانی های بسیار خوبی را از مجموعه های معتبر دریافت کنید. خرابی در این مدل از دتکتور ها بسیار کم بوده و می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از انواع مدل ها باعث می شود تا شما بتوانید در زمانی کم بهترین کارایی را مشاهده کنید.

این دتکتور ها در حساسیت های مختلف تولید شده و بهترین بازدهی را دارند. انواع مدل های موجود در دتکتور های سنس را با فناوری های روز تولید کرده اند. می توانید از مدل های با کیفیت موجود بهترین استفاده را داشته باشید و کارایی بسیار قوی را نیز مشاهده کنید. در خرید این محصولات بهتر است که به اصالت کالا ها نیز توجه داشته باشید. با توجه به محبوبیت این برند می توان مدل های تقلبی را نیز در بازار مشاهده کرد. این سنسور ها با دقیق ترین فناوری های روز تولید شده اند که می توان از آن ها بهترین بازدهی را نیز دریافت کرد.

وزن کم و ناحیه پوشش بسیار عالی این دتکتور ها باعث شده است تا بتوان آن ها را به راحتی نصب کرد. توجه داشته باشید که یکی از بهترین ویژگی های موجود در این محصولات طراحی عالی آن ها می باشد. در نظر داشته باشید که این دتکتور ها دارای طراحی بدنه بسیار زیبا می باشند که برای نصب می توان بهترین کیفیت را مشاهده کرد. در صورتی که خرید های خود را از مجموعه های معتبر انجام دهید می توانید از پشتیبانی های آن ها نیز به خوبی استفاده کنید.

دتکتورهای متعارف اعلام حریق سنس

دتکتورهای اعلام حریق متعارف سنس از فناوری مدارات دو رویه متالیزه استفاده می‌کنند و قطعات SMD هستند. از این دتکتورها می‌توان تا رطوبت 95 درصد، و در دمای منفی ده درجه سانتی‌گراد تا +90 درجه استفاده کرد. درجه حفاظت IP23 نیز نشان می‌دهد که این دتکتورها را فقط در محیط‌های داخلی می‌توانید استفاده کنید.

منبع تغذیه دتکتورهای سنس 24 ولت دی سی است که از پنل مرکزی تامین می‌شود. در زمان معمولی جریان مصرفی دتکتورهای سنس 70 میکروآمپر است که این جریان در زمان کشف حریق به عدد 30 میلی‌آمپر جهش می‌کند. جهش ناگهانی میزان جریان به پنل وقوع حریق را اطلاع می‌دهد. در واقع در این دتکتورها نیازی به سیم‌کشی جداگانه برای تغذیه و سیم سیگنال وجود ندارد.

طراحی‌ها بر اساس استاندارد EN-54 صورت گرفته و این دتکتورها استانداردهای ملی ایران و برخی استانداردهای بین‌المللی را نیز اخذ کرده‌اند. در ادامه به معرفی دتکتورهای اعلام حریق متعارف سنس می‌پردازیم.

دتکتور دودی متعارف سنس مدل SD-101

دتکتور دودی متعارف سنس مدل SD-101

دتکتور دودی متعارف سنس یکی از دتکتورهای مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تهران است. این دتکتور از طراحی بصری زیبایی برخوردار است و با سلیقه مصرف‌کنندگان انطباق زیادی دارد. در مدار مرکزی این دتکتور از قطعات SMD و مدارات دو رویه استفاده شده است. این دتکتور آبکاری شده و این موضوع باعث شده که تجهیزات از زنگ‌زدگی در امان باشند.

این دتکتور از نوع فتوالکتریک است، یعنی از ایده و فناوری کاهش شدت نور در زمان ورود ذرات دود به چمبر استفاده می‌کند. دتکتور دودی متعارف سنس مد SD-101 حساسیت بالایی نسبت به انواع مختلف دود و ذرات بسیار ریز دارد. البته ذکر این نکته در اینجا ضروری است که در حال حاضر همه‌ی دتکتورهای دودی نقطه‌ای سیستم‌های اعلام حریق تولیدکنندگان مختلف از نوع فتوالکتریک هستند.

دتکتور حرارتی دما ثابت سنس مدل HD-101

دتکتور حرارتی دما ثابت سنس مدل HD-101

دتکتور حرارتی سنس در مکان‌هایی که تغییرات دمایی و دود به صورت عادی وجود دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دتکتورهای حرارتی اعلام حریق سنس به گونه‌ای طراحی شده که وقتی دمای محیط به دمای +70 درجه سانتی‌گراد برسد سیگنال حریق را به دستگاه مرکزی ارسال می‌کند.

این نوع دتکتور از نظر شرایط محیطی برای استفاده و توضیحات الکتریکی، طراحی بدنه و جنس استفاده شده مانند دتکتور دودی است وتفاوتی با آن ندارد.

دتکتور حرارتی افزایشی مدل RD-100

دتکتور حرارتی افزایشی مدل RD-100

این دتکتور نسبت به افزایش ناگهانی دما حساس است و اعلان حریق می‌نماید. عملکرد این دتکتور مطابق با استانداردهای بین‌المللی به گونه‌ای است که در صورتی که در یک دقیقه 8 درجه سانتی‌گراد افزایش دما داشته باشیم، فعال شود.

دتکتور حرارتی افزایشی نیز همانند دتکتور دودی و دتکتور حرارتی دما ثابت، جریان مصرفی بسیار پایینی در حالت عادی دارد و عملا مصرف انرژی ندارد.

دتکتور مولتی دود و حرارت سنس مدل MD-101

دتکتور مولتی دود و حرارت سنس مدل MD-101

دتکتورهای مولتی از یک سنسور دودی و یک سنسور حرارتی دما ثابت به صورت همزمان استفاده می‌کنند. این دتکتورها فاکتورهای حریق را به صورت همزمان بررسی می‌کنند تا خطا و اشتباه احتمالی در دتکتور کاهش پیدا کند.

کاربرد دتکتورهای مولتی در فضاهای مسکونی بیشتر معطوف به موتورخانه‌ها است. در مکان‌هایی که هم امکان بروز دود وجود دارد هم امکان مشاهده حرارت، از این نوع دتکتورها استفاده می‌شود تا خطا در کشف حریق به حداقل برسد.

قیمت دتکتور سنس

دتکتور سنس را می توان به عنوان یکی از بهترین مدل های موجود در بازار معرفی کرد که دارای قیمتی عالی می باشد. می توانید قیمت مدل های مختلف این محصولات را دریافت کنید و به راحتی مقایسه های لازم را نیز انجام دهید. توجه داشته باشید که قیمت این محصولات در مقایسه با مدل های خارجی بسیار بهتر می باشد. با توجه به کیفیت بالای این دتکتور ها می توانید قیمت هر مدل را دریافت کرده و با نمونه های خارجی مقایسه کنید. توجه داشته باشید که کیفیت این محصولات نسبت به هم رده های خود بسیار بالاتر می باشد.

فروش دتکتورهای اعلام حریق سنس در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات به فروش انواع تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی می‌پردازد. سیستم اعلام حریق سنس یکی از سیستم‌های شناخته شده‌ی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است. این برند ایرانی توانسته در میان رقبای داخلی و خارجی خود جایگاه مناسبی بدست بیاورد. برای اطلاعات کامل تر و مشاهده قیمت تجهیزات این برند می‌توانید به صفحه‌ی سیستم اعلام حریق سنس رجوع کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص تجهیزات و دتکتورهای سنس می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم