فروش ویژه اعلام حریق GST + لیست قیمت

سیستم اعلام حریق GST

اعلام حریق GST یکی از سیستم های مشهور جهانی در زمینه تجهیزات ایمینی است. فروش ویژه این محصول در جموعه اعلام حریق آرات به مدت محدود انجام می پذیرد.

معرفی شرکت GST

شرکت GST   شاخه چین کمپانی یونایتد تکنولوژی است.  نوآوری و خلاقیت ، کیفیت بالای محصولات این شرکت با گواهی های معتبر بین المللی همراه شده است. محور کسب و کار این شرکت استفاده از آخرین تکنولوژی ها و کیفیت بالاست.

 تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

لیست قیمت اعلام حریق GST

برای اطلاع از قیمت محصولات اعلام حریق GST با کارشناسان ما به شماره تلفن 09120149425 تماس بگیرید

نمایندگی رسمی GST در ایران

شرکت آشکار ساز صنعت ایرانیان سال ها نمایندگی فروش محصولات gst در ایران را برعهده داشته است .

شرکت های بسیاری در طول سالها به فروش و انجام خدمات پس از فروش  محصولات این شرکت در ایران اقدام نموده اند.

مرکز اعلام حریق آرات به عنوان فروشنده تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی نیز با توجه به کیفیت و قیمت رقابتی و خواست مشتریان ، طی سنوات گذشته محصولات اعلام حریق GST را در سید محصولات اعلام حریق خود قرار داده و مبادرت به فروش آنها می نماید.

سیستم اعلام حریق gst

خانه ها و ساختمان ها همواره در معرض خطر آتش سوزی هستند و این خطر می تواند صدمات و تلفاتِ جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. در دنیای امروز، برای کاهش تلفات مالی و جانی ناشی از آتش سوزی، از تجهیزاتِ اعلام و اطفاء حریق مختلفی استفاده می شود. در این بخش قصد داریم تا سیستم اعلام حریق gst را مورد بررسی قرار دهیم و تجهیزات آن را به شما معرفی نماییم.

تجهیزات اصلی سیستم اعلام حریق gst

سیستم اعلام حریق gst، توسط شرکت انگلیسی gst ساخته شده است اما کارخانه های تولید کننده این سیستم اعلام حریق، در کشور چین قرار دارند. در این قسمت قصد داریم تا تجهیزات مورد استفاده در سیستم فوق را به شما معرفی نماییم.

تجهیزات سیستم اعلام حریق gst، عبارتند از؛

  1. کنترل پنل مرکزی gst

کنترل پنل، کامپیوتر مرکزی سیستم اعلام حریق gst می باشد. تمامی سنسور های سیستم gst، از طریق کابل و یا امواج وایرلس، به کنترل پنل متصل می شوند و اطلاعات خود را به این پنل مرکزی ارسال می نمایند. پنل مرکزی نیز پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات، آژیر خطر را در صورت نیاز فعال خواهد کرد.

  1. دتکتور یا آشکار ساز اُپتیکال gst

دتکتور یا آشکار ساز اُپتیکال gst می تواند میزان نور طبیعی محیط را اندازه گیری کند. بدین ترتیب، اگر دودِ حاصل از آتش سوزی، از رسیدنِ نور به دتکتور جلوگیری نماید، پنل مرکزی سیستم اعلام حریق gst، وقوع حادثه آتش سوزی را تشخیص خواهد داد و آژیر را فعال خواهد کرد.

  1. دتکتور یا آشکار ساز حرارتی gst

در محیط هایی با میزان آلودگی هوای بالا، امکان استفاده از دتکتور های دودی، وجود ندارد. در چنین مکان هایی معمولا از دتکتور یا آشکار ساز حرارتی gst استفاده می شود. این دتکتور با استفاده از سنسور های خود، دمای محیط را اندازه گیری می کند و اطلاعات به دست آمده را به پنل سیستم اعلام حریق gst، ارسال می نماید. پنل gst نیز در صورت افزایش بیش از حدِ دمای محیط، وقوع حادثه آتش سوزی را با فعال کردنِ آژیر خطر، اعلام خواهد کرد.

قیمت خرید دتکتور های حرارتی سیستم اعلام حریق gst، معمولا مناسب است. به همین دلیل، شما می توانید ساختمان محل سکونت و یا محل کار خود را با پرداخت هزینه ای پایین، به این دتکتور مجهز نمایید.

  1. مولتی دتکتور gst

در برخی از مکان های حساس که خطر وقوع حادثه آتش سوزی در آنها نسبتا بالا است، از مولتی دتکتور gst استفاده می شود. مولتی دتکتور می تواند میزان نور و دمای محیط را به صورت همزمان اندازه گیری نماید. بنابراین، سیستم اعلام حریق gst قادر است تا با استفاده از اطلاعات مولتی دتکتور، وقوع یا عدم وقوع حادثه آتش سوزی را به صورت دقیق تشخیص دهد.

نکته ای دیگر اینکه، قیمت خرید مولتی دتکتور نسبت به قیمت خرید سایر دتکتور ها، مقداری بالاتر است اما شما می توانید با استفاده از آن، دقت عملکرد سیستم اعلام حریق gst را به میزان قابل توجهی، افزایش دهید.

  1. دتکتور یا آشکار ساز گازی gst

یکی دیگر از دتکتور های پرکاربرد در سیستم اعلام حریق gst، دتکتور گازی می باشد. این دتکتور می تواند میزان گاز شهری موجود در محیط ساختمان را محاسبه نماید. اگر میزان گاز شهری موجود در محیط داخلی خانه یا محل کار، از حد مشخصی بیشتر شود، دتکتور، سیگنال های اخطاری را به پنل مرکزی ارسال می کند. پنل مرکزی gst نیز پس از دریافت سیگنال های اخطار، آژیر خطر را فعال خواهد کرد.

نکته ای دیگر اینکه، مراکز فروش محصولات اعلام حریق در ایران، دتکتور گازی gst را با قیمت های مختلفی به فروش می رسانند. شما باید ابتدا قیمت فروش دتکتور gst را در تمامی مراکز فوق با همدیگر مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

محصولات اعلام حریق GST

محصولات اعلام حریق gst در دو دسته هوشمند آدرس پذیر و متعارف ارائه می شود.

تجهیزات اعلام حریق متعارف

همان طور که در لیست قیمت مشاهده می کنید ، دتکتور دود، دتکتور حرارتی، دتکتور های ترکیبی در کنار پنل های اعلام حریق ارائه شده است. محصولات مذکور در سبد محصولات تمامی برندهای اعلام حریق موجود هستند. اما دتکتور شعله ، دتکتور گاز  و همچنین بیم دتکتور رفلکتوری از محصولات کمتر ارائه شده توسط سایر برندها می باشد.

در کنار برندهای خارجی ارائه دهنده سیستم های اعلام حریق ، سیستم اعلام حریق زتا به عنوان یکی از برندهای مورد استفاده در کنار سیستم اعلام حریق GST می توان نام برد.

با توجه به قیمت به نسبت بالاتر برندهای خارجی بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند از برندهای داخلی مانند اعلام حریق تسلا در پروژه های خود استفاده نمایند.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم