فروش تجهیزات اعلام حریق استاندارد در مشهد

فروش تجهیزات اعلام حریق استاندارد در مشهد

شهر مشهد به عنوان یکی از کلان‌شهرهای ایران دارای وسعت و جمعیت زیادی است که متناسب با این جمعیت و وسعت، میزان ساخت و ساز در آن نیز بالا است. یکی از ملزومات ایمنی در هر ساختمان، سیستم اعلام حریق است. از این رو، مشهد یکی از شهرهایی است که میزان تقاضای سیستم‌های اعلام حریق در آن بالاست. در شهر مقدس مشهد چندین شرکت در زمینه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق فعالیت دارند. سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد برخی از این شرکت‌ها را در لیست شرکت‌های مورد تایید خود قرار داده است. مرکز اعلام حریق آرات یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده در زمینه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق استاندارد در این استان است که می‌توانید سیستم‌های مورد نیاز خود را از آن تهیه کنید.

برندهای اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش‌نشانی مشهد

تجهیزات اعلام حریق پیش از نصب و راه‌اندازی در ساختمان‌ها و پروژه‌ها باید مورد تایید سازمان آتش‌نشانی قرار گیرند. سازمان آتش‌نشانی مشهد لیستی از برندهای اعلام حریق مورد تایید خود را ارائه کرده است که مالکان می‌توانند برای استفاده در پروژه‌های خود از آنها استفاده کنند. تجهیزات اعلام حریق خارجی مورد تایید سازمان آتش‌نشانی مشهد شامل سیستم اعلام حریق تله تک (TeleTek) و سیستم اعلام حریق یونی پاس (Unipos) است. شرکت‌های ایرانی مورد تایید آتش‌نشانی مشهد نیز شامل موارد زیر می‌شود:

برندهای اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش‌نشانی مشهد

فروش تجهیزات اعلام حریق استاندارد در مشهد – شرکت اعلام حریق آرات

گروه فنی و مهندسی آرات در استان تهران مستقر است و کارشناسان این شرکت در شهرهای دیگر نیز فعالیت می‌کنند. این شرکت در شهر مشهد نیز کارشناسان فروش سیستم‌های اعلام حریق خود را دارد. گروه فنی مهندسی آرات با تجارب چندین ساله‌ی خود در زمینه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق و با بهره‌گیری از متخصصین و مهندسین مجرب، در تمامی مناطق و استان‌های کشور از جمله شهر مشهد به فروش تجهیزات استاندارد و ارسال سریع و مطمئن آنها می‌پردازد.

برای دریافت مشاوره‌ی فنی، قیمتی و سطح کیفی محصولات می‌توانید با کارشناسان و مشاوران این مرکز تماس بگیرید. گروه آرات در تمام مراحل طراحی، اجرا و خدمات پس از فروش تجهیزات اعلام حریق در کنار شما خواهد بود. قیمت سیستم‌های اعلام حریق در گروه فنی مهندسی آرات مطابق لیست قیمت‌های ارائه شده توسط خود برندها تعیین می‌شود. قیمت سیستم‌های ایرانی را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم های اعلام حریق مشاهده کنید. قطعات و سیستم‌های مورد نیاز خود را با اطمینان و خدمات پس از فروش می‌توانید از این شرکت تهیه کنید. همکاران عزیر در شهر مشهد نیز می‌توانند از تخفیفات ویژه‌ی همکاران استفاده کنند.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارین؟

اگر سوالی و یا نیاز به مشاوره دارین اطلاعات خود را بنویسید تا با شما تماس بگیریم