لیست قیمت سیستم اعلام حریق هگزا

لیست قیمت اعلام حریق هگزا

لیست قیمت سیستم اعلام حریق هگزا

شرکت هگزا یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم‌های اعلام حریق بیسیم ایرانی است که گروه آرات نمایندگی فروش اعلام حریق بیسیم هگزا را بر عهده دارد. با تولید و فروش محصولات اعلام حریق بیسیم هگزا، قیمت سیستم اعلام حریق نسبت به محصولات رقیب تغییرات قابل توجهی داشت. شرکت هگزا با ارائه محصولات خود تحول بزرگی در طراحی و نصب سیستم‌های اعلان حریق بیسیم ایجاد کرد.  فناوری تجهیزات بیسیم و وایرلس روز به روز در حال گسترش است. مزیت‌های بیشماری را می‌توان برای سیستم‌های بیسیم هگزا در همه زمینه‌ها در نظر گرفت.

در سیستم های اعلام حریق نیز در کنار بحث‌ها و دردسرهای مربوط به کابل‌کشی و بهره‌برداری موضوع خانه‌های هوشمند، شهر هوشمند و یکپارچه‌سازی باعث توسعه سیستم های بیسیم شده است. مهم‌ترین دلیل گرایش مردم به اعلام حریق بیسیم را می‌توان به دلایل زیر نسبت داد:

  • صرفه‌جویی هزینه و زمان کابل‌کشی
  • عدم نیاز به تخریب
  • راه‌اندازی سریع و آسان

در ادامه لیست قیمت تجهیزات اعلام حریق هگزا را مشاهده می‌کنید:
ردیفنام محصولقیمت (تومان)
1دتکتور دود وایرلس هگزا395,000
2دتکتور ترکیبی هگزا435,000
3دتکتور حرارتی هگزا395,000
4پنل اعلام حریق بیسیم سیم کارتی2,600,000
5پنل اعلام حریق بیسیم تلفن ثابت
6شستی بیسیم هگزا180,000
7تقویت کننده هگزا970,000

سیستم اعلام حریق هگزا – شناخته شده ترین محصول اعلام حریق بیسیم ایرانی

سیستم‌های اعلام حریق معمولی دارای یک پنل مرکزی، آشکارسازهایی برای کشف وقوع حریق و تجهیزاتی برای انتشار هشدار هستند. در سیستم های اعلام حریق بیسیم هگزا علاوه بر این موارد به جای استفاده از کابل‌های دو رشته‌ای و سه رشته‌ای از پروتکل‌های بیسیم و امواج استفاده می‌شود. موفقیت یک سیستم اعلام حریق بیسیم به پایداری، عدم تداخل امواج بستگی دارد.

قیمت اعلام حریق هگزا

تفاوت دتکتورهای موضعی با دتکتورهای بیسیم (Wireless)

نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم تفاوت دتکتورهای موضعی و دتکتورهای بیسیم (Wireless) است. برخی از همکاران این دو اصطلاح را به جای هم بکار می‌برند.

دتکتورهای موضعی دتکتورهایی هستند که به صورت مستقل استفاده می‌شوند. این دتکتورها نیازی به پنل مرکزی ندارند و امکان استفاده از آژیر مرکزی برای آنها وجود ندارد. این دتکتورها جزو ساده‌ترین سیستم‌های اعلام حریق هستند که خودشان آژیر هشدار را به صدا درمی‌آورند. اگرچه دتکتور موضعی می‌تواند بیسیم باشد، اما بکار بردن عنوان دتکتور بیسیم برای این نوع دتکتور اشتباه است.

قیمت اعلام حریق بیسیم هگزا

بهترین موارد استفاده از اعلام حریق بیسیم هگزا

سیستم اعلام حریق بیسیم هگزا مورد تایید سازمان آتش‌نشانی نیست و از این رو استفاده از سیستم بیسیم هگزا در پروژه‌هایی که نیاز به تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی ندارد مناسب است.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم موفقیت یک سیستم اعلام حریق بیسیم به پایداری و عدم تداخل امواج بستگی دارد. بنابراین اگر امواج متداخل کمتر باشد و بعلاوه موانع از جمله دیوارها، ضخامت دیوارها و فاصله‌ی هوایی بین تجهیزات کمتر باشد، عملکرد سیستم بهتر خواهد بود. بهتر است برای یک ساختمان معمولی تا پنج طبقه از 1 ریپیتر و برای ساختمان‌های 10 طبقه از 2 ریپیتر استفاده شود. استفاده از این سیستم در بناهای صنعتی توصیه نمی‌شود.

طول عمر باتری دتکتورهای بیسیم هگزا

دتکتورهای هگزا از باتری کتابی 9 ولت تغذیه می‌شوند. همراه با دتکتورهای اعلام حریق هگزا یک عدد باتری نیز هست. عمر مفید این باتری‌ها یک سال است و زمانی که باتری به انتهای عمر خود برسد دتکتور با بوق زدن اتمام میزان باتری را هشدار می‌دهد.

استفاده از سیستم اعلام حریق بیسیم و تاییدیه آتش نشانی

در ساختمان‌ها و بناهایی که بالاترین مقام مسئول تایید وضعیت ایمنی، سازمان آتش‌نشانی است به برندهایی به غیر از برند جنرال الکتریک تاییدیه داده نشده است. سیستم‌های بیسیم جنرال الکتریک قیمتی حدود 2 تا 2.5 برابر یک سیستم آدرس پذیر را دارد که با درنظرگرفتن صرفه‌جویی در کابل می‌توان هزینه‌ی یک سیستم بیسیم جنرال الکتریک را برابر با استفاده از یک سیستم آدرس پذیر در نظر گرفت.

برندهای دیگری هم در بازار اعلام حریق ایران هستند که به صورت بیسیم به راه‌اندازی و بهره‌برداری می‌رسند. البته این برندها مورد تایید سازمان آتش‌نشانی نیستند و در کاربردهای محدود با نظر کارشناسان می‌توان از آنها استفاده کرد.

برای خرید سیستم هایی که دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی هستند میتوانید به صفحه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی مراجعه کنید.

اعلام حریق بیسیم هگزا

قیمت سیستم اعلام حریق بیسیم هگزا

در سیستم‌های بیسیم به دلایلی همچون عدم نیاز به کابل‌کشی و داکت‌کشی و نیز عدم نیاز به تخریب، هزینه‌ی نصب و اجرای پروژه بسیار پایین‌تر از موارد مشابه در سایر سیستم‌ها می‌باشد. سیستم اعلام حریق بیسیم هگزا را می‌توان در مدت زمان کوتاهی نصب و راه اندازی کرد، بنابراین هزینه‌ی نصب آن بسیار کمتر از سیستم‌های باسیم خواهد بود.

به این خاطر است که سیستم اعلام حریق بیسیم هگزا می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی باشد که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های خود و همزمان اطمینان از کیفیت هستند.

خرید سیستم اعلام حریق بیسیم هگزا – مرکز اعلام حریق آرات

شرکت هگزا فایر آلارم تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق وایرلس می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تایوان است. محصولات این شرکت در ایران، در پروژه‌های مختلفی استفاده شده است.

موفقیت در گرفتن تاییدیه‌های مرتبط، امکان استفاده از این سیستم‌ها در پروژه‌های مختلف را فراهم آورده است. بعلاوه اینکه از سیستم‌های بیسیم هگزا می‌توان برای اعلان حریق و نشت گاز هم استفاده کرد.

لازم به ذکر است که محصولات این شرکت در باند فرکانسی 434 مگاهرتز فعالیت می‌کنند.

برای خرید محصولات اعلام حریق بیسیم هگزا و یا اطلاع از قیمت تجهیزات سیستم اعلام حریق با همکاران ما در دپارتمان فروش اعلام حریق وایرلس آرات به شماره 09120149425 در ارتباط باشید.

alifirefight

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *