لیست قیمت سیستم اعلام حریق تله تک بلغارستان

سیستم اعلام حریق تله تک بلغارستان

سیستم اعلام حریق تله تک یکی از سیستم‌های اعلام حریق شناخته شده در جهان است. این سیستم، محصول شرکت تله تک بلغارستان است که فعالیت خود را از سال 1991 آغاز کرده است. در ادامه‌ی این مطلب لیست قیمت اعلام حریق تله تک را ارائه می‌دهیم و به معرفی تجهیزات اعلام حریق این شرکت معتبر می‌پردازیم.

تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق تله تک

لیست قیمت سیستم اعلام حریق متعارف تله تک در مرکز اعلام حریق آرات به صورت زیر است:

لیست محصولات قیمت به تومان
پنل اعلام حریق متعارف تله تک بلغارستان mag plus شانزده زون6,161,300 تومان
پنل اعلام حریق متعارف تله تک بلغارستان mag8 چهار زون3,000,000 تومان
دتکتور دودی متعارف تله تک بلغارستان مدل S30176,880 تومان
دتکتور حرارتی متعارف تله تک بلغارستان مدل F10165,700 تومان
آژیر اعلام حریق متعارف تله تک مدل RSND342,000 تومان
شستی اعلام حریق متعارف IRIS MCP50167,500 تومان
پایه دتکتور متعارف مدل IRISB24D59,000 تومان

لیست قیمت اعلام حریق تله تک

برای اطلاع از لیست قیمت سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز اعلام حریق آرات به شماره 09120149425 تماس بگیرید.

معرفی شرکت اعلام حریق تله تک

شرکت Teletek electronics بلغارستان فعالیت خود را به صورت رسمی در سال 1991 آغاز کرد. این شرکت طی سال‌های فعالیت خود با شعار کیفیت و نوآوری به توسعه محصولاتش پرداخت. تاییدیه‌ها و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی اخذ شده توسط این کمپانی نشان دهنده‌ی کیفیت محصولات این شرکت است.

  • بیش از 27 سال نو آوری و خلاقیت در تولید محصولات کشف و اعلام حریق
  • صادرات به بیش از 70 کشور در سراسر جهان
  • تولید بیش از 30,000,000 دستگاه اعلام حریق
  • بیش از 1,000,000خانه‌ی ایمن شده در دنیا

محصولات این برند موفق به اخذ تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی در تهران و شهرستان‌ها شده‌ است. محصولات اعلان حریق Teletek در پروژه‌های مهم صنعتی، تجاری و مسکونی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

اعلام حریق تله تک tele tek

محصولات اعلام حریق تله تک

تجهیزات اعلام حریق تله تک بلغارستان در دو دسته‌ی اعلام حریق متعارف تله تک و اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک تولید و به بازار عرضه می‌شوند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

اعلام حریق متعارف تله تک

تجههیزات متعارف تله تک شامل کنترل پنل متعارف، دتکتورها، شستی و سایر تجهیزات اعلام حریق است. نضب و نگهداری کنترل پنل‌های تله تک بسیار آسان است. این کنترل پنل‌ها بعلاوه عملکردی ساده دارند که آن را برای خانه و کاربردهای اداری کوچک تا متوسط مناسب می‌سازد. در میان کنترل پنل‌های این شرکت، کنترل پنل MAG8Plus برای کاربردهای متنوعی از جمله نصب در ساختمان‌های اداری بزرگ، مدارس، فروشگاه‌ها و غیره مناسب است.

دتکتور دودی اپتیکال S30 دارای الگوریتم پردازش دیجیتال است. این دتکتور برای تشخیص و شناسایی دود در مراحل اولیه‌ی آنش‌سوزی طراحی و ساخته شده‌اند. از این دتکتورها می‌توان در مکان‌هایی که تشخیص زودهنگام دود و آتش بسیار حائز اهمیت است، ازجمله ساختمان‌های اداری، سوپرمارکت‌ها، مدارس و غیره، استفاده کرد.

 

دتکتور حرارتی دما ثابت F10 یکی دیگر از محصولات این شرکت است که برای تشخیص حرارت بالای 60 درجه‌ی سانتی‌گراد طراحی شده است. از این نوع دتکتور می‌توان در مکان‌هایی که تغییرات دمایی ناگهانی طبیعی است، اتاق‌هایی با غلظت بخار بالا، گازهای خروجی، گرد و غبار و غیره استفاده کرد. برای مثال آشپزخانه، گاراژ یل هر جایی که نصب دتکتورهای دودی در آنجا راحت نیست می‌توان از دتکتور حرارتی F10 استفاده کرد.

اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک

انواع کنترل پنل، دتکتور، ماژول و سایر تجهیزات اعلام حریق از تولیدات آدرس‌پذیر تله تک هستند. کنترل پنل‌های آدرس‌پذیر Iris و Iris Pro دارای 1 تا 4 لوپ و با قابلیت پوشش حداکثر 96 زون تولید می‌شوند. اطلاعات مربوط به وضعیت سیستم در صفحه نمایش گرافیکی کنترل پنل قابل مشاهده است. میزان آلارم‌های کاذب در این کنترل پنل‌ها را می‌توان تا حد زیادی کاهش داد.

انواع دتکتورهای حرارتی، دودی و ترکیبی مناسب نصب در سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر، از محصولات اعلان حریق Tele Tek هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید و اطلاع از موجودی این محصولات می‌توانید با مرکز اعلام حریق آرات در تماس باشید.

لیست قیمت اعلام حریق تله تک در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات به عنوان نمایندگی فروش محصولات اعلام حریق تله تک فعالیت می‌کند. در این مطلب لیست قیمت اعلام حریق تله تک را ارائه دادیم. شما می‌توانید در در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق قیمت سایر سیستم‌های اعلام حریق را مشاهده کنید و محصولی مناسب با نیاز و بودجه‌ی خود تهیه کنید. بعلاوه برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 09120149425 تماس حاصل فرمایید.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.