لیست قیمت اعلام حریق فایرگارد (FireGuard) انگلستان

اعلام حریق فایرگارد

لیست قیمت سیستم اعلام حریق فایرگارد

به طور کلی سیستم‌های اعلام حریق به دو دسته‌ی سیستم‌های اعلام حریق متعارف و سیستم‌های آدرس‌پذیر طبقه‌بندی می‌شوند. از آنجایی که سیستم‌های آدرس‌پذیر بر اساس پروژه و تجهیزات درخواستی قیمت‌گذاری می‌شوند، قیمت‌های ارائه شده در این سایت مربوط به سیستم‌های متعارف است. مرکز اعلام حریق آرات به عنوان نمایندگی اعلام حریق فایرگارد فعالیت می‌کند. از آنجایی که قیمت محصولات فایرگارد دائما در حال تغییر است برای اطلاع از لیست قیمت اعلام حریق فایرگارد با مرکز آرات تماس بگیرید. بعلاوه اگر به دنبال محصولاتی با قیمت مناسب‌تر هستید می‌توانید قیمت سیستم اعلام حریق ایرانی را در فایرفایت چک کنید.

لیست قیمت اعلام حریق فایرگارد

اعلام حریق فایرگارد (FireGuard) انگلستان

سیستم اعلام حریق فایرگارد یکی از سیستم‌های تولید شده و باکیفیت در جهان است. تولیدات این شرکت دارای انواع مختلف استانداردها و گواهی‌های معتبر سراسر جهان است. یکی از دیوایس‌هایی که با پنل‌های فایرگارد می‌تواند به خوبی کار کند، دتکتورهای سنتک چین است. این دیتکتورها کیفیتی برابر کیفیت دتکتورهای اروپایی دارند و از نظر قیمت بسیار مناسب هستند.

محصولات اعلام حریق فایرگارد انگلستان

محصولات اعلام حریق فایرگارد

فایرگارد به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات اعلام حریق در زمینه‌ی طراحی، تولید، ساخت و توسعه‌ی محصولات اعلام حریق فعالیت می‌کند. این شرکت از جدیدترین فناوری‌ها در ساخت محصولات خود استفاده می‌کند و محصولات اعلام حریق خود را متناسب با انتظارات مشتریان خود می‌سازد. محصولات اعلام حریق فایرگارد شامل کنترل پنل هوشمند آدرس‌پذیر، دتکتورهای دود، حرارت و ترکیبی، شستی آدرس‌پذیر، کنترل پنل‌های متعارف، شستی اعلام حریق و غیره می‌باشد.

اعلام حریق فایرگارد

محصولات اعلام حریق فایرگارد بسیار باکیفیت هستند. از ویژگی‌های این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پنل فلزی دارای نمایشگر فلزی
  • مجهز به چراغ LED برای نمایش خطاهایی از جمله تمام شدن باتری، هشدار قطعی اتصالات و …)
  • کاربری آسان
  • تشخیص بوی رنگ از بوی دود و غیره

لیست قیمت اعلام حریق فایرگارد

لیست قیمت سیستم متعارف فایرگارد (FireGuard) انگلستان

از آنجایی که اعلام حریق فایرگارد محصولی خارجی است به دلیل نوسانان بازار قیمت فروش تجهیزات اعلام حریق فایرگارد دائما در حال تغییر است. از این رو برای اطلاع از قیمت تجهیزات متعارف و آدرس‌پذیر فایرگارد می‌توانید با شماره 09120149425 تماس بگیرید.

اعلام حریق آرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.