اعلام حریق جنت

تجهیزات اعلام حریق جنت

سیستم‌های اعلام حریق جنت با بالاترین استانداردهای ممکن توسعه یافته‌اند تا پیشرفته‌ترین سیستم‌های تشخیص و اعلان حریق را به بازار عرضه کنند. سیستم‌های اعلان حریق متعارف و آدرس‌پذیر از جمله تولیدات این برند است. شرکت جنت توانسته است تولیدات خود را با استانداردهای بین‌المللی به بازار عرضه کند.

تجهیزات آدرس‌پذیر جنت

کنترل‌پنل‌های آدرس‌پذیر جنت در مدل‌های ویجیلون و سری نانو هستند. کنترل پنل نانو مناسب نصب در سوله‌های کوچک است. این سیستم توانسته تاییدیه‌های EN54 و سازمان آتش‌نشانی تهران را دریافت کند. تشخیص آتش‌سوزی با استفاده از حسگرهای پیشرفته از جمله گرما، دود، مونوکسید کربن و سنسور پراکندگی نوری زاویه‌دار معرف سیستم قدرتمند S-Quad است. این سیستم با کمترین میزان آلارم‌های کاذب همراه است.

تجهیزات متعارف جنت

تجهیزات متعارف اعلان حریق جنت شامل کنترل پنل، تلفن کننده، دتکتورها و غیره است. دتکتورهای جنت در انواع مختلف و با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می‌شوند.

فروش در مرکز اعلام حریق آرات

انواع تجهیزات اعلان حریق و همینطور تجهیزات برند جنت را می‌توانید با قیمت مناسب و گارانتی معتبر از مرکز اعلان حریق آرات تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت این محصولات و دریافت مشاوره می‌توانید با مشاوران این مرکز تماس بگیرید. درباره‌ی تجهیزات جنت در مطلبی با عنوان فروش سیستم اعلام حریق جنت می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق

نصب و راه‌اندازی سیستم‌های اعلام حریق

موفق بودن یک پروژه‌ی اعلام حریق و فعال بودن و صحت عملکرد آن در طولانی مدت، به زمان اجرا و نحوه‌ی اجرای سیستم بازمی‌گردد. اجرای درست و کامل یک سیستم…

سیستم اعلام حریق جنت

فروش سیستم اعلام حریق جنت (Gent)

سیستم اعلام حریق جنت (Gent) یکی از سیستم‌های اعلام حریق بسیار باکیفیت و شناخته شده در سراسر جهان است. شرکت جنت با بیش از یک قرن تجربه یکی از بهترین…