اعلام حریق سی تک

شرکت سی تک به عنوان تولیدکننده‌ی تجهیزات اعلان حریق، فعالیت خود را از سال 1981 آغاز کرد. محصولات این شرکت شامل تجهیزات اعلان حریق متعارف و آدرس‌پذیر، منبع تغذیه، سیستم‌های خاموش‌کننده‌ی خودکار و غیره است. این شرکت انگلستانی سیستم‌های اعلام حریق متعارف و آدرس‌پذیر سی تک را با کیفیت بالا تولید می‌کند. تجهیزات اعلام حریق آپولو به همراه کنترل پنل‌های اعلام حریق سی تک قابل استفاده هستند.

تجهیزات اعلام حریق سی تک

اعلان حریق سیتک سیستم‌های خود را در دو دسته‌ی متعارف و آدرس‌پذیر تولید و عرضه می‌کند.

پنل‌های متعارف سی تک

پنل‌های اعلان حریق سی تک در 2 تا 8 زون و در مدل‌های FP و MFP و CFP تولید می‌شوند. این پنل‌ها سازگار با انواع دتکتورهای دودی و حرارتی هستند و نصب آنها بسیار ساده و آسان است.

پنل آدرس‌پذیر زیتکس

پنل‌های آدرس‌پذیر زیتکس در مدل‌هایXFP  و ZFP تولید می‌شوند. از این پنل‌ها می‌توان در پروژه‌های بزرگ بیمارستانی، صنعتی و غیره استفاده کرد. این پنل‌ها بعلاوه دارای صفه‌ی لمسی هستند و امکان برنامه‌ریزی سیتم از روی صفحه وجود دارد.

اعلام حریق C-TEC در مرکز اعلام حریق آرات

تجهیزات اعلان حریق مورد نیاز برای پروژه‌های خود را بهتر است از مراکز معتبر و با گارانتی و پشتیبانی معتبر تهیه کنید. مرکز اعلام حریق آرات فعال در زمینه‌ی فروش انواع تجهیزات اعلان حریق ایرانی و خارجی محصولات سیتک را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بعلاوه می‌توانید با تماس با این مرکز مشاوره‌های لازم برای خرید تجهیزات مورد نیاز خود را دریافت کنید. در انتها برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می‌توانید صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق سیتک را مطالعه کنید.

نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق

نصب و راه‌اندازی سیستم‌های اعلام حریق

موفق بودن یک پروژه‌ی اعلام حریق و فعال بودن و صحت عملکرد آن در طولانی مدت، به زمان اجرا و نحوه‌ی اجرای سیستم بازمی‌گردد. اجرای درست و کامل یک سیستم…

پنل اعلام حریق سی تک

لیست قیمت اعلام حریق سیتک (C-Tec) – قیمت به روز

سیتک (C-TEC) یکی از تولیدکنندگان مطرح سیستم‌های اعلام حریق در سال 1981 تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت انگلستانی به تولید سیستم‌های اعلام حریق متعارف و…