شستی اعلام حریق زیتکس

شستی اعلام حریق زیتکس

شرکت اعلام حریق زیتکس اولین شرکت ایرانی تولیدکننده‌ی تجهیزات اعلام حریق است که توانسته تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران را دریافت کند. محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و دارای قیمت مناسبی هستند. در این مطلب به معرفی شستی اعلام حریق زیتکس می‌پردازیم. برای آشنایی با سایر محصولات این برند می‌توانید به صفحه‌ی محصولات اعلام حریق زیتکس رجوع کنید.

 تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

شستی اعلام حریق زیتکس

شرکت اعلام حریق زیتکس محصولات خود را در هر دو دسته‌ی متعارف و آدرس‌پذیر به بازار عرضه می‌کند. این برند اولین برند ملی مورد تایید سازمان آتش‌نشانی در زمینه‌ی تولید محصولات اعلام حریق متعارف و همچنین آدرس‌پذیر است. محصولات این شرکت از مواد باکیفیتی ساخته شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. در ادامه به معرفی انواع شستی زیتکس می‌پردازیم.

شستی‌های متعارف زیتکس

شستی‌های متعارف زیتکس

شستی‌های اعلام حریق زیتکس در دسته‌ی متعارف سه نوع زیر هستند:

  • CP85
  • CP86
  • CP95

شستی‌های زیتکس مطابق با استانداردهای BS EN54-11 و ISIRI 6174 تولید شده و در محدوده‌ی 32-12 ولت کار می‌کنند. به طور کلی شستی اعلام حریق جریان مصرفی ندارد اما در حالت هشدار جریان اندکی به میزان 50 میلی آمپر مصرف می‌کند.

شستی‌های مدل CP85 و CP86 یک تفاوت اصلی با مدل CP95 دارند و آن عدم قابلیت برگشت‌پذیری است. شستی 85 یک شستی غیرقابل برگشت است که دارای دکمه‌ی تست است. به وسیله‌ی این دکمه می‌توان صحت عملکرد شستی را تست کرد اما در صورت استفاده باید تعویض شود.

شستی 86 مشابه شستی 85 است با این تفاوت که یک کاور شیشه‌ای به آن اضافه شده است. شستی CP95 دارای کلید تست و قابل ریست شدن است.

حتما بخوانید:
پنل اعلام حریق تسلا

شستی‌های آدرس‌پذیر زیتکس

شستی‌های آدرس‌پذیر زیتکس

تجهیزات آدرس‌پذیر زیتکس اولین تجهیزات ایرانی هستند که موفق به اخذ تاییدیه‌ی آتش‌نشانی شده‌اند که در صفحه‌ی سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس می‌توانید در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. این شرکت شستی‌ آدرس‌پذیر خود را در یک مدل CP4000 AD تولید و به بازار عرضه می‌کند.

این شستی‌ها نیز قابلیت برگشت‌پذیری دارند و می‌توان از آنها در محیط‌های داخل ساختمان استفاده کرد. عملکرد این شستی‌ها نیز بسیار ساده است. امکان ریست کردن این شستی‌ها با استفاده از یک دکمه‌ی ویژه وجود دارد. شیشه‌ی محافظ این شستی برای جلوگیری از فعال شدن آن بر اثر ضربات غیرضروری است.

برگشت‌پذیری شستی به چه معناست؟

در گذشته شستی‌های اعلام حریق یک بار مصرف بودند. اگر به هر دلیلی شستی فشرده می‌شد و هشدار به صدا در می‌آمد شستی دیگر قابل بازگشت نبود و باید تعویض می‌شد. فشرده شدن با خطای انسانی و دلایل مختلف، همینطور سختی تعویض آنها باعث شذ نمونه‌های قابل بازگشت یا Resetable تولید و به بازار عرضه شوند. می‌توان گفت امروزه تمام شستی‌ها قابل ریست هستند و پس از فشرده شدن می‌توان آنها را بازنشانی کرده و دوباره مورد استفاده قرار داد.

فروش شستی اعلام حریق زیتکس در مرکز اعلام حریق آرات

فروش شستی اعلام حریق زیتکس در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش بهترین تجهیزات اعلام حریق فعالیت می‌کند. انواع تجهیزات و سیستم‌های اعلام حریق را می‌توانید با قیمت مناسب و گارانتی معتبر از این مرکز تهیه کنید. زیتکس یکی از بهترین برندهای ایرانی در حوزه‌ی تولید سیستم‌های اعلام حریق است که می‌توانید قیمت آنها را در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق زیتکس چک کنید. برای مشاوره و خرید شستی اعلام حریق زیتکس و سایر تجهیزات می‌توانید با شماره تلفن 09120149425 تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
تفاوت اعلام حریق صنعتی و خانگی
0/5 (0 Reviews)
alifirefight

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *